20.05.2024
16:00
Živě
MS v hokeji: Švédsko – Francie
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
Program právě běží.
54%+56 min.
16:10
Živě
MS v hokeji: Velká Británie – Norsko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
Program právě běží.
45%+66 min.
17:55
Živě
O bronz v NBL: Děčín – Ostrava
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
18:55
Živě
Finále futsalové ligy: Chrudim – Plzeň
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
19:25
Živě
ME fotbalistů do 17 let: Kypr – Česko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
20:00
Živě
MS v hokeji: Finsko – Dánsko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
20:10
Živě
MS v hokeji: Kazachstán – Polsko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
21.05.2024
12:00
Živě
MS v hokeji: Francie – Německo
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
12:10
Živě
MS v hokeji: Rakousko – Velká Británie
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
16:00
Živě
MS v hokeji: Kanada – Česko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
16:10
Živě
MS v hokeji: Lotyšsko – USA
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
17:55
Živě
Finále NBL: Nymburk – Ústí nad Labem
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
20:00
Živě
MS v hokeji: Švédsko – Slovensko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
20:10
Živě
MS v hokeji: Finsko – Švýcarsko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
22.05.2024
15:20
Živě
Finále extraligy házenkářů: Plzeň – Karviná
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
16:00
Živě
Atletický mítink Kladno hází
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
17:30
Živě
Finále MOL Cupu: Plzeň – Sparta
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
17:55
Živě
Finále NBL: Nymburk – Ústí nad Labem
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
20:30
Živě
Finále Evropské ligy: Atalanta – Leverkusen
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
23.05.2024
16:55
Živě
ME fotbalistů do 17 let: Ukrajina – Česko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
17:25
Živě
O bronz v NBL: Ostrava – Děčín
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
20:25
Živě
Španělská basketbalová liga: Tenerife – Barcelona
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
24.05.2024
17:45
Živě
Extraliga softbalistek: Joudrs Praha – Eagles Praha
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
17:50
Živě
Finále extraligy stolních tenistek: Hodonín – Havlíčkův Brod
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
17:50
Živě
Finále futsalové ligy: Plzeň – Chrudim
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
18:55
Živě
Extraliga baseballistů: Draci Brno – Tempo Praha
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
20:20
Živě
Zlatá evropská liga volejbalistů: Lucembursko – Česko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
25.05.2024
10:45
Živě
World Triathlon Championship Series Cagliari
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
10:55
Živě
SP horských kol Nové Město na Moravě: short track
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
10:55
Živě
Jezdectví: Mezinárodní drezurní závody CDI-W Olomouc
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
15:00
Živě
World Triathlon Championship Series Cagliari
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
15:20
Živě
Dostihy: I. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
15:55
Živě
Finále extraligy házenkářů: Karviná – Plzeň
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
18:55
Živě
Zlatá evropská liga volejbalistek: Česko – Španělsko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
20:25
Živě
Zlatá evropská liga volejbalistů: Ukrajina – Česko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
22:00
Živě
Diamantová liga Eugene
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
26.05.2024
09:45
Živě
Jezdectví: Mezinárodní drezurní závody CDI-W Olomouc
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
10:00
Živě
SP horských kol Nové Město na Moravě: cross country žen
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
10:00
Živě
SP ve veslování Lucern
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
12:55
Živě
Extraliga nohejbalistů: Start Praha – Modřice
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
13:00
Živě
SP ve veslování Lucern
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
13:45
Živě
Jezdectví: Český skokový pohár: Velká cena Zduchovic
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
13:45
Živě
SP horských kol Nové Město na Moravě: cross country mužů
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
17:55
Živě
Finále NBL: Ústí nad Labem – Nymburk
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
18:50
Živě
Zlatá evropská liga volejbalistek: Slovinsko – Česko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
19:15
Živě
Dohráno
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
19:25
Živě
ME fotbalistů do 17 let: Česko – Srbsko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
27.05.2024
18:50
Živě
Finále NBL: Ústí nad Labem – Nymburk
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
28.05.2024
17:30
Živě
Zlatá tretra Ostrava
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
29.05.2024
16:50
Živě
Finále extraligy házenkářů: Plzeň – Karviná
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
20:30
Živě
Finále Konferenční ligy: Olympiakos – Fiorentina
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
30.05.2024
17:25
Živě
Zlatá evropská liga volejbalistů: Česko – Finsko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
20:00
Živě
Diamantová liga Oslo
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
31.05.2024
16:30
Živě
SP ve vodním slalomu Augsburg: finále K1
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
16:50
Živě
Zlatá evropská liga volejbalistek: Česko – Ukrajina
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
16:55
Živě
Zlatá evropská liga volejbalistů: Rumunsko – Finsko
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.
18:15
Živě
Kvalifikace ME fotbalistek: Česko – Belgie
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.

© 2021