Sport živě v TV

Právě teď v TV

Stanice Začátek Program

NOVA SPORT 2
Živě
18:30
PFL Champions vs. Bellator Champions
Jedinečný galavečer v podobě zápasů šampionů dvou předních světových organizací MMA (Rijád, Saudská Arábie), Živě
Právě běží
75%+94 min.

Eurosport 2
Živě
19:00
Golf
PGA Tour – Mexican Open
Právě běží
84%+49 min.

Eurosport 1
Živě
20:00
Snooker
Players Championship – semifinále
Právě běží
91%+19 min.

Eurosport 4K
Živě
20:00
Snooker
Players Championship – semifinále
Právě běží
91%+19 min.

TVP Sport
Živě
20:00
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #33, Białystok - walka wieczoru: Kamil Szeremeta - Abel Mina
(2024).
Právě běží
91%+19 min.

NOVA SPORT 1
Živě
20:05
New Jersey Devils - Montreal Canadiens
Přímý přenos hokejového zápasu NHL se speciálním studiem, Živě
Právě běží
100%+0 min.

NOVA SPORT 4
Živě
20:40
Janov CFC - Udinese Calcio
Přímý přenos 26. kola italské fotbalové Serie A, Živě
Právě běží
100%+0 min.

Sport 1 HU
Živě
20:45
Labdarúgás (Fotbal)
Genoa - Udinese, olasz bajnokság, 26. forduló, premier, élő, HD
Právě běží
100%+0 min.

Canal+ Sport CZ
Živě
20:55
PL (Arsenal - Newcastle)
Zápas 26. kola anglické Premier League.
Právě běží
100%+0 min.

NOVA SPORT 3
Živě
20:55
UD Almería - Atlético Madrid
Přímý přenos 26. kola španělské fotbalové LaLigy, Živě
Právě běží
100%+0 min.

Voyo CZ
Živě
20:55
Racing Strasbourg - Stade Brestois
Přímý přenos na Voyo CZ
Právě běží
100%+0 min.

ČT sport
Živě
21:50
Alpské lyžování: SP USA
Palisades Tahoe / 22:00-23:00 / obří slalom - 2. kolo / muži / start: 22:00
Právě běží
100%+0 min.

JOJ ŠPORT
Živě
22:00
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
Palisades Tahoe, USA - 2. kolo Priamy prenos z FIS Svetový pohár - obrovský slalom muži. (naživo)
Právě běží
75%+24 min.

Dnešní programy živě

Stanice Začátek Program

Arena Sport 1
Dnes
23:00
RAPTOR King of Tough 250
Priamy prenos z NASCAR Xfinity Series. (Motorizmus)

Canal+ Sport CZ
Dnes
23:00
Match Time (26. kolo)
Zápasové studio s experty, nabité informacemi, analýzami a komentáři.

Zítřejší programy živě

Stanice Začátek Program

NOVA SPORT 1
Zítra
00:05
Florida Panthers - Washington Capitals
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Sportovní noviny, NHL News), Živě

Voyo CZ
Zítra
00:05
Florida Panthers - Washington Capitals
Přímý přenos na Voyo CZ

Voyo SK
Zítra
00:05
Florida Panthers – Washington Capitals
Priamy prenos na Voyo SK

Sport 1 HU
Zítra
02:30
NBA
New York Knicks - Boston Celtics, NBA, alapszakasz, premier, élő, HD

NOVA SPORT 2
Zítra
02:35
New York Knicks - Boston Celtics
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA, Živě.

Voyo CZ
Zítra
02:35
New York Knicks - Boston Celtics
Přímý přenos na Voyo CZ

Voyo SK
Zítra
02:35
New York Knicks – Boston Celtics
Priamy prenos na Voyo SK

NOVA SPORT 1
Zítra
02:55
WorldSBK - Australian Round (Tissot Superpole Race)
Přímý přenos závodu MS superbiků (Phillip Island Grand Prix Circuit, Austrálie), Živě

Premier Sport 2 SK
Zítra
04:00
ATP250: Mifel Tennis Open (finále)
Priamy prenos finále tenisového turnaja okruhu ATP Tour (Los Cabos, Mexiko)

Sport 2 HU
Zítra
04:00
UFC
Brandon Moreno - Brandon Royal, UFC Fight Night, Mexikóváros, premier, élő, HD

Voyo SK
Zítra
04:00
UFC Fight Night: Moreno vs. Royval 2
Priamy prenos na Voyo SK

Eurosport 1
Zítra
04:15
Motorky
WSS na Phillip Islandu – 2. závod

Eurosport 4K
Zítra
04:15
Motorky
WSS na Phillip Islandu – 2. závod

NOVA SPORT 1
Zítra
04:25
WorldSSP - Australian Round (2. závod)
Přímý přenos závodu MS supersportů (Phillip Island Grand Prix Circuit, Austrálie), Živě

Golf Channel
Zítra
04:30
Honda LPGA Thailand
Finálové kolo turnaje LPGA Tour Thailand. (Živě)

Eurosport 1
Zítra
05:30
Motorky
WSBK na Phillip Islandu – 2. závod

Eurosport 4K
Zítra
05:30
Motorky
WSBK na Phillip Islandu – 2. závod

NOVA SPORT 1
Zítra
05:50
WorldSBK - Australian Round (2. závod)
Přímý přenos závodu MS superbiků (Phillip Island Grand Prix Circuit, Austrálie), Živě

Voyo CZ
Zítra
05:50
WorldSBK - Australian Round (2. závod)
Přímý přenos na Voyo CZ

Sport 2 HU
Zítra
06:00
UFC
Brandon Moreno - Brandon Royal, UFC Fight Night, Mexikóváros, premier, élő, HD

ČT sport
Zítra
09:15
Boby: MS Německo
Winterberg / ženy / monobob / jízda 3 / 09:15-10:05 / start: 09:19

Šport
Zítra
09:25
Biatlon - MS 2024 juniorov
MS juniorov 2024 (Otepää): juniori - 15 km Priamy prenos z pretekov juniorov na 15 km na MS juniorov v biatlone 2024 v Otepää. (Estónsko 2024) (Premiéra)

Golf Channel
Zítra
10:00
Magical Kenya Open
Finálové kolo turnaje DP World Tour Muthaiga GC, Nairobi, Kenya. (Živě)

ČT sport
Zítra
10:40
Studio ČT sport

ČT sport Plus
Zítra
10:40
MS v bobech Winterberg
2. jízda monobobů. Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.

Eurosport 1
Zítra
10:45
Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen

Eurosport 4K
Zítra
10:45
Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen

JOJ ŠPORT
Zítra
10:50
FIS štúdio
(premiéra) (naživo)

ČT sport
Zítra
11:00
Alpské lyžování: SP Itálie
Val di Fassa / 11:00-12:40 / Super G / ženy / start: 11:00

JOJ ŠPORT
Zítra
11:00
FIS Svetový pohár Super G ženy
Val di Fassa, Taliansko Priamy prenos z FIS Svetový pohár - Super G ženy. (naživo)

Eurosport 2
Zítra
11:45
Cyklistika
UAE Tour – 7. etapa

TVP Sport
Zítra
11:45
Jeździectwo - Cavaliada Kraków - konkurs Grand Prix
relacja, (2024).

Sport 1 HU
Zítra
12:15
Labdarúgás (Fotbal)
Juventus - Frosinone, olasz bajnokság, 26. forduló, premier, élő, HD

NOVA SPORT 3
Zítra
12:25
Juventus FC - Frosinone Calcio
Přímý přenos 26. kola italské fotbalové Serie A, Živě

Eurosport 1
Zítra
12:30
Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross

Eurosport 4K
Zítra
12:30
Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross

ČT sport
Zítra
12:45
Studio ČT sport

NOVA SPORT 2
Zítra
12:55
RC Lens - AS Monaco
Přímý přenos 23. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats, Živě

Šport
Zítra
12:55
Biatlon - MS 2024 juniorov
MS juniorov 2024 (Otepää): juniorky - 12,5 km Priamy prenos z pretekov junioriek na 12,5 km na MS juniorov v biatlone 2024 v Otepää. (Estónsko 2024) (Premiéra)

Voyo CZ
Zítra
12:55
RC Lens - AS Monaco
Přímý přenos na Voyo CZ

Voyo SK
Zítra
12:55
RC Lens – AS Monaco
Priamy prenos na Voyo SK

ČT sport
Zítra
13:00
Snowboarding: SP Polsko
Krynica / 12:50-14:20 / Snowboardcross / muži, ženy / start: 13:00 / Eva Adamczyková

JOJ ŠPORT
Zítra
13:00
FIS Svetový pohár freestyle
Krynica, Poľsko - Paralelný obrovský slalom Snowboard Priamy prenos z FIS Svetový pohár vo freestyle - snowboard a freeski. (naživo)

ČT sport Plus
Zítra
13:15
MS v bobech Winterberg
3. jízda dvojbobů mužů. Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.

Arena Sport 2
Zítra
13:30
CLUB BRUGGE - RSC ANDERLECHT
Priamy prenos z 27. kola belgickej Jupiler League. (Futbal)

ČT sport Plus
Zítra
13:55
Opava – Dukla
čtvrtfinále MOL Cupu. Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.

PREMIER SPORT
Zítra
13:55
LaLiga
Cádiz CF - RC Celta

Eurosport 1
Zítra
14:00
Snooker
Players Championship – finále

Eurosport 4K
Zítra
14:00
Snooker
Players Championship – finále

M4 SPORT+
Zítra
14:00
Jégkorong (Hokej) Erste Liga
Élő közvetítés.

Sport 2
Zítra
14:00
Fotbal
Trabzonspor - Adana Demirspor, Turecká Süper Lig, 27. kolo, premiéra, živě, HD

ČT sport
Zítra
14:20
Studio ČT sport

Canal+ Sport CZ
Zítra
14:25
PL (Wolves - Sheffield United)
Zápas 26. kola anglické Premier League.

Arena Sport 1
Zítra
14:30
Almere City - Feyenoord
Priamy prenos z 23. kola holandskej Eredivisie. (Futbal)

Eurosport 2
Zítra
14:30
Cyklistika
Kuurne – Brusel – Kuurne – závod mužů

O2TV Fotbal
Zítra
14:30
FL: SK Slavia Praha-FK Pardubice
Přímý přenos utkání 22. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)

O2TV Sport
Zítra
14:30
MD8: FORTUNA:LIGA / Tipsport extraliga
Přímý přenos FORTUNA:LIGY / Přímý přenos Tipsport extraligy

O2TV Sport1
Zítra
14:30
FL: SK Slavia Praha-FK Pardubice
Přímý přenos utkání 22. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)

O2TV Sport2
Zítra
14:30
ELH: HC Kometa Brno-HC Škoda Plzeň (Streaming)
Přímý přenos hokejového utkání 49. kola Tipsport extraligy (začátek utkání: 16:55)

O2TV Sport3
Zítra
14:30
ELH: HC Energie Karlovy Vary-Banes Motor České Budějovice (Streaming)
Přímý přenos hokejového utkání 49. kola Tipsport extraligy (začátek utkání: 15:25)

O2TV Sport4
Zítra
14:30
ELH: Rytíři Kladno-HC Oceláři Třinec (Streaming)
Přímý přenos hokejového utkání 49. kola Tipsport extraligy (začátek utkání: 15:55)

O2TV Sport5
Zítra
14:30
ELH: Bílí Tygři Liberec-HC Vítkovice Ridera (Streaming)
Přímý přenos hokejového utkání 49. kola Tipsport extraligy (začátek utkání: 15:55)

O2TV Sport6
Zítra
14:30
ELH: BK Mladá Boleslav-HC Dynamo Pardubice (Streaming)
Přímý přenos hokejového utkání 49. kola Tipsport extraligy (začátek utkání: 15:55)

Sport 1 HU
Zítra
14:45
Labdarúgás (Fotbal)
Cagliari - Napoli, olasz bajnokság, 26. forduló, premier, élő, HD

Voyo SK
Zítra
14:50
AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava
Priamy prenos na Voyo SK

NOVA SPORT 4
Zítra
14:55
Cagliari Calcio - SSC Neapol
Přímý přenos 26. kola italské fotbalové Serie A, Živě

TVP Sport
Zítra
14:55
Piłka nożna (Fotbal) - Beach Soccer - Mistrzostwa Świata, Dubaj: o 3.miejsce: (1 część)
Szwajcaria (2024).

Voyo CZ
Zítra
14:55
Toulouse FC - Lille OSC
Přímý přenos na Voyo CZ

ČT sport
Zítra
15:00
Boby: MS Německo
Winterberg / muži / dvojboby / jízda 4

Sport 2 HU
Zítra
15:00
Kézilabda
Flensburg - Füchse Berlin, Bundesliga, 23. forduló, premier, élő, HD

NOVA SPORT 2
Zítra
15:15
Chelsea FC - Liverpool FC
Přímý přenos fotbalového finálového utkání anglického Ligového poháru (Carabao Cup) se speciálním studiem, Živě

Voyo CZ
Zítra
15:15
Chelsea FC - Liverpool FC
Přímý přenos na Voyo CZ

Voyo SK
Zítra
15:15
Chelsea FC – Liverpool FC
Priamy prenos na Voyo SK

TVP Sport
Zítra
15:20
Piłka nożna (Fotbal) - Beach Soccer - Mistrzostwa Świata, Dubaj: o 3.miejsce: (2 część)
Szwajcaria (2024).

JOJ ŠPORT
Zítra
15:25
Hokej - Extraliga
HK Ingema Michalovce - HK Poprad Priamy prenos zápasu hokejovej extraligy. (naživo)

NOVA SPORT 3
Zítra
15:25
Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg
Přímý přenos 23. kola německé fotbalové Bundesligy, Živě

Šport
Zítra
15:40
Basketbal - Kvalifikácia ME 2025 (muži) (2/4)
Kvalifikácia ME 2025: Lotyšsko - Slovensko Priamy prenos zo zápasu Lotyšsko - Slovensko v kvalifikácii ME v basketbale mužov 2025. (Lotyšsko 2024) (Premiéra)

TVP Sport
Zítra
15:45
Piłka nożna (Fotbal) - Beach Soccer - Mistrzostwa Świata, Dubaj: o 3.miejsce: (3 część)
Szwajcaria (2024).

ČT sport Plus
Zítra
15:55
SP v letech na lyžích Oberstdorf
Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.

NOVA SPORT 1
Zítra
15:55
Francie - Itálie
Přímý přenos 3. kola prestižního turnaje Rugby Six Nations 2024, Živě

Voyo CZ
Zítra
15:55
Francie - Itálie
Přímý přenos na Voyo CZ

ČT sport
Zítra
16:00
Hokej: HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha
Tipsport Extraliga ledního hokeje / 49. kolo / vhazování: 16:30

PREMIER SPORT
Zítra
16:10
LaLiga
Real Betis - Athl. Bilbao

TVP Sport
Zítra
16:30
Piłka nożna (Fotbal) - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 22. kolejka: Korona Kielce - Legia Warszawa (studio)
(2024).

Arena Sport 1
Zítra
16:45
AZ Alkmaar - AFC Ajax
Priamy prenos z 23. kola holandskej Eredivisie. (Futbal)

Sport 1
Zítra
16:45
Lední hokej
HKM Zvolen - HC Košice, Tipos Extraliga, základní část, 46. kolo, premiéra, živě, HD

Sport 2 HU
Zítra
16:45
Harmadik félidő
Kézilabdaműsor, 2423, premier, élő, HD

ČT sport Plus
Zítra
16:55
Black Angels – Chodov
Superliga florbalistů. Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.

O2TV Sport
Zítra
16:55
MD8: FORTUNA:LIGA / Tipsport extraliga
Přímý přenos FORTUNA:LIGY / Přímý přenos Tipsport extraligy

O2TV Sport1
Zítra
16:55
FL: 1. FC Slovácko-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 22. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)

O2TV Sport2
Zítra
16:55
ELH: HC Kometa Brno-HC Škoda Plzeň (Streaming)
Přímý přenos hokejového utkání 49. kola Tipsport extraligy (začátek utkání: 16:55)

O2TV Sport3
Zítra
16:55
ELH: HC Energie Karlovy Vary-Banes Motor České Budějovice (Streaming)
Přímý přenos hokejového utkání 49. kola Tipsport extraligy (začátek utkání: 15:25)

O2TV Sport4
Zítra
16:55
ELH: Rytíři Kladno-HC Oceláři Třinec (Streaming)
Přímý přenos hokejového utkání 49. kola Tipsport extraligy (začátek utkání: 15:55)

O2TV Sport5
Zítra
16:55
ELH: Bílí Tygři Liberec-HC Vítkovice Ridera (Streaming)
Přímý přenos hokejového utkání 49. kola Tipsport extraligy (začátek utkání: 15:55)

O2TV Sport6
Zítra
16:55
ELH: BK Mladá Boleslav-HC Dynamo Pardubice (Streaming)
Přímý přenos hokejového utkání 49. kola Tipsport extraligy (začátek utkání: 15:55)

Arena Sport 2
Zítra
17:00
SK Rapid - FK Austria Wien
Priamy prenos z 20. kola rakúskej bundesligy. (Futbal)

Voyo CZ
Zítra
17:00
Paris Saint-Germain - Stade Rennes
Přímý přenos na Voyo CZ

Voyo SK
Zítra
17:00
FK Železiarne Podbrezová – FC DAC 1904 Dunajská Streda
Priamy prenos na Voyo SK

Dajto
Zítra
17:05
NIKÉ LIGA: Podbrezová - DAC 1904
Priamy prenos.

O2TV Fotbal
Zítra
17:20
FL: 1. FC Slovácko-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 22. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)

NOVA SPORT 4
Zítra
17:25
Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim
Přímý přenos 23. kola německé fotbalové Bundesligy, Živě

TVP Sport
Zítra
17:25
Piłka nożna (Fotbal) - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 22. kolejka: Korona Kielce - Legia Warszawa (1 poł.)
(2024).

Sport 1 HU
Zítra
17:45
Labdarúgás (Fotbal)
Lecce - Internazionale, olasz bajnokság, 26. forduló, premier, élő, HD

M4 SPORT+
Zítra
17:50
Férfi kosárlabda Európa-bajnoki selejtező
Magyarország - Olaszország mérkőzés. Élő közvetítés.

NOVA SPORT 3
Zítra
17:55
US Lecce - Inter Milán
Přímý přenos 26. kola italské fotbalové Serie A, Živě

Sport 2
Zítra
18:00
Fotbal
Al Shabab - Al Nassr, Saudi Pro League, 21. kolo, premiéra, živě, HD

JOJ ŠPORT
Zítra
18:30
FIS štúdio
(premiéra) (naživo)

ČT sport Plus
Zítra
18:55
SP v alpském lyžování Palisades Tahoe
1. kolo slalomu mužů. Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.

Arena Sport 1
Zítra
19:00
SL Benfica - Portimonense
Priamy prenos z 23. kola portugalskej ligy. (Futbal)

Arena Sport 2
Zítra
19:00
Gil Vicente FC - FC Porto
Priamy prenos z 23. kola portugalskej ligy. (Futbal)

Eurosport 2
Zítra
19:00
Golf
PGA Tour – Mexican Open

JOJ ŠPORT
Zítra
19:00
FIS Svetový pohár slalom muži
Palisades Tahoe, USA - 1.kolo Priamy prenos z FIS Svetový pohár slalom muži. (naživo)

Sport 2 HU
Zítra
19:00
NBA
Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks, NBA, alapszakasz, premier, élő, HD

NOVA SPORT 1
Zítra
19:05
New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News), Živě

PREMIER SPORT
Zítra
19:25
Bundesliga
FC Augsburg - SC Freiburg

Eurosport 1
Zítra
20:00
Snooker
Players Championship – finále

Eurosport 4K
Zítra
20:00
Snooker
Players Championship – finále

Sport 1
Zítra
20:00
Lední hokej
Langnau - Zug, Národní liga, základní část, premiéra, živě, HD

TVP Sport
Zítra
20:15
Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #27 - Lublin
(2024).

Sport 1 HU
Zítra
20:30
Labdarúgás (Fotbal)
Milan - Atalanta, olasz bajnokság, 26. forduló, premier, élő, HD

NOVA SPORT 2
Zítra
20:40
Olympique Marseille - Montpellier HSC
Přímý přenos 23. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats, Živě

NOVA SPORT 3
Zítra
20:40
AC Milán - Atalanta Bergamo
Přímý přenos 26. kola italské fotbalové Serie A, Živě

NOVA SPORT 4
Zítra
20:55
Real Madrid - Sevilla FC
Přímý přenos 26. kola španělské fotbalové LaLigy, Živě

ČT sport
Zítra
21:20
Fotbal: Dohráno

Arena Sport 1
Zítra
21:30
Rio Ave FC - Sporting CP
Priamy prenos z 23. kola portugalskej ligy. (Futbal)

JOJ ŠPORT
Zítra
21:30
FIS štúdio
(premiéra) (naživo)

Sport 2 HU
Zítra
21:30
NBA
Phoenix Suns - Los Angeles Lakers, NBA, alapszakasz, premier, élő, HD

NOVA SPORT 1
Zítra
21:35
Phoenix Suns - Los Angeles Lakers
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA, Živě.

ČT sport Plus
Zítra
21:55
SP v alpském lyžování Palisades Tahoe
2. kolo slalomu mužů. Přímý přenos na speciálním streamu ČT Sport Plus.

JOJ ŠPORT
Zítra
22:00
FIS Svetový pohár slalom muži
Palisades Tahoe, USA - 2.kolo Priamy prenos z FIS Svetový pohár slalom muži. (naživo)

© 2021