31.01.2023
07:30 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově – slalom žen
Program právě běží.
0%+60 min.
08:30 Tenis
Australian Open – finále mužské čtyřhry
09:30 Tenis
Australian Open – finále ženské čtyřhry
10:30 Cyklistika
Cadel Evans Great Ocean Race – závod mužů
11:30 Cyklistika
Cadel Evans Great Ocean Race – závod žen
12:30 Snooker
Shoot Out
14:00 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
15:00 Skoky na lyžích
SP v Bad Mittendorfu – individuální závod mužů
16:00 Skoky na lyžích
SP v Hinterzartenu – individuální závod žen
17:00 Tenis
Australian Open – review
18:00 Jezdectví
SP v Amsterdamu
19:00 Cyklistika
Tour of Saudi Arabia – 2. etapa
20:00 Skoky na lyžích
SP v Bad Mittendorfu – individuální závod mužů
21:00 Formule
Formule E v Diríji – review
22:00 Tenis
Australian Open – review
23:00 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
01.02.2023
00:30 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy žen
01:30 Tenis
Australian Open – finále žen
03:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy mužů
04:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy žen
05:00 Snooker
Shoot Out
07:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy mužů
08:30 Tenis
Australian Open – finále žen
10:00 Snooker
Shoot Out
12:00 Formule
Formule E v Diríji – review
13:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy mužů
14:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy žen
15:00
Živě
Snooker
German Masters
18:00 Power of Olympics
Magazín
18:15 Olympijské hry
Ben Johnson Caught
19:15 Cyklistika
Tour of Saudi Arabia – 3. etapa
20:00
Živě
Snooker
German Masters
23:00 Golf
Discovery Golf
23:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 1. etapa
02.02.2023
00:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné tance
01:30 Snooker
German Masters
03:00 Tenis
Australian Open – finále mužské čtyřhry
04:00 Tenis
Australian Open – finále ženské čtyřhry
05:00 Snooker
German Masters
07:00 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
08:30 Tenis
Australian Open – finále mužů
10:00
Živě
Snooker
German Masters
13:00 Skoky na lyžích
SP v Bad Mittendorfu – individuální závod mužů
14:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy žen
15:00
Živě
Snooker
German Masters
18:00 Tenis
Australian Open – finále mužů
19:00 Cyklistika
Tour of Saudi Arabia – 4. etapa
20:00
Živě
Snooker
German Masters
23:00 Sports Spotlight
Magazín
03.02.2023
00:00 Skoky na lyžích
SP v Bad Mittendorfu – individuální závod mužů
00:45 Skoky na lyžích
SP v Hinterzartenu – individuální závod žen
01:30 Snooker
German Masters
03:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – krátký program mužů
04:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – krátký program žen
05:00 Snooker
German Masters
07:00 Skoky na lyžích
SP v Bad Mittendorfu – individuální závod mužů
07:45 Skoky na lyžích
SP v Hinterzartenu – individuální závod žen
08:30 Snooker
German Masters
10:30 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné tance
12:00 Tenis
Australian Open – review
13:00 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
14:15
Živě
Běžecké lyžování
SP v Toblachu – sprint volně žen i mužů
16:15
Živě
Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – závod smíšených týmů
17:45 Cyklistika
Tour of Saudi Arabia – 5. etapa
18:30 Snooker
German Masters
20:00
Živě
Snooker
German Masters – čtvrtfinále
23:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 3. etapa
04.02.2023
00:00 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – závod smíšených týmů
00:30 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – sprint volně žen i mužů
01:30 Snooker
German Masters – čtvrtfinále
03:00 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – závod smíšených týmů
03:30 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – sprint volně žen i mužů
05:00 Snooker
German Masters – čtvrtfinále
07:00 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – závod smíšených týmů
07:30 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – sprint volně žen i mužů
08:30 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
09:15
Živě
Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
11:00 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – sprint volně žen i mužů
11:45
Živě
Severská kombinace
SP v Oberstdorfu – běh 10 km mužů
12:30
Živě
Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
13:30 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – závod smíšených týmů
14:15 Severská kombinace
SP v Oberstdorfu – běh 10 km mužů
14:30
Živě
Severská kombinace
SP v Oberstdorfu – skoky mužů
15:30 Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
16:00
Živě
Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – individuální závod mužů
18:00 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – 10 km volně mužů
19:00 Snooker
German Masters – semifinále
20:00
Živě
Snooker
German Masters – semifinále
23:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 4. etapa
05.02.2023
00:30 Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
01:30 Snooker
German Masters – semifinále
03:00 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – individuální závod mužů
04:00 Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
05:00 Snooker
German Masters – semifinále
06:00 Snooker
German Masters – semifinále
07:00 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – 10 km volně mužů
07:45 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – individuální závod mužů
08:30 Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
09:45
Živě
Severská kombinace
SP v Oberstdorfu – skoky mužů
10:45
Živě
Běžecké lyžování
SP v Toblachu – štafeta žen
12:30 Severská kombinace
SP v Oberstdorfu – skoky mužů
12:45
Živě
Běžecké lyžování
SP v Toblachu – štafeta mužů
14:30
Živě
Severská kombinace
SP v Oberstdorfu – běh 10 km mužů
15:00 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – individuální závod žen
15:45
Živě
Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – individuální závod mužů
17:45 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – štafeta mužů
18:30 Snooker
German Masters – finále
20:00
Živě
Snooker
German Masters – finále
23:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
06.02.2023
00:00 Cyklistika
Okolo Valencie – závod žen
00:30 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – individuální závod mužů
01:30 Snooker
German Masters – finále
03:00 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – individuální závod mužů
04:00 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – štafeta žen
05:00 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – štafeta mužů
06:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
06:30 Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
07:30 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
08:30 Snooker
German Masters – finále
09:30 Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
10:45
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
12:30 Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
13:45 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
14:15
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
15:45 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
17:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
18:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
19:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
20:00 Šerm
Grand Prix v Dauhá
21:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
22:30 Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
23:45 Snooker
German Masters – finále
07.02.2023
01:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
03:00 Snooker
German Masters – finále
04:30 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
05:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
07:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 4. etapa
07:45 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
08:30 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
09:15 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
10:45
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
12:45 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
13:45 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
14:15
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
15:45 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
17:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
18:30 Jezdectví
SP v Bordeaux
19:30 Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
20:15 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
21:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
22:30 Short Track
SP v Drážďanech
08.02.2023
00:30 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
01:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
03:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 4. etapa
03:45 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
04:30 Snooker
German Masters – finále
05:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
07:15 Biatlon
SP v Antholzu – stíhací závod žen
07:45 Biatlon
SP v Antholzu – stíhací závod mužů
08:30 Biatlon
SP v Antholzu – štafeta žen
09:15 Biatlon
SP v Antholzu – štafeta mužů
09:45 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
11:15
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
13:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
14:30
Živě
Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
16:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
17:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
18:00
Živě
Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
20:00 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
21:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
22:00 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
23:00 Golf
Discovery Golf
23:30 Snooker
German Masters – finále
09.02.2023
00:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
01:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
02:15 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
03:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
04:30 Jezdectví
SP v Bordeaux
05:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
06:15 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
07:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
08:30 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
09:45 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
11:15
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
13:45 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
14:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
16:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
17:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
18:00
Živě
Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
21:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
23:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
10.02.2023
00:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
01:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
03:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
04:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
05:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
07:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
08:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
09:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
11:00
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
13:00 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
14:15
Živě
Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
15:45
Živě
Skoky na lyžích
SP v Hinzenbachu – individuální závod žen
17:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
18:00
Živě
Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
21:15 Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
22:30 Skoky na lyžích
SP v Hinzenbachu – individuální závod žen
23:00
Živě
Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – kvalifikace mužů
11.02.2023
00:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
01:30 Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
03:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
04:30 Snooker
German Masters – finále
05:30 Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
07:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
08:30 Power of Sport
Magazín
08:45
Živě
Skoky na lyžích
SP v Hinzenbachu – individuální závod žen
10:30
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
13:15 Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
14:15
Živě
Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
15:45 Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – individuální závod mužů
17:45 Power of Sport
Magazín
18:00
Živě
Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
21:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
23:00
Živě
Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – týmový závod mužů
12.02.2023
00:45 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
01:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
02:15 Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
03:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
04:30 Cyklistika
Okolo Murcie – závod mužů
05:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
06:15 Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
07:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
08:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
09:15
Živě
Severská kombinace
SP v Schonachu – skoky mužů
10:30
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
13:15
Živě
Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
14:15
Živě
Severská kombinace
SP v Schonachu – běh 10 km mužů
14:45 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
15:15
Živě
Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
16:15
Živě
Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – individuální závod mužů
18:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
19:00 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
19:30 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
20:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
21:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
22:30 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
23:15 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
13.02.2023
00:00 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
00:45 Cyklistika
Almeria Classic – závod mužů
01:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
02:15 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
03:00 Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
03:45 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
04:15 Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
05:00 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
05:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
06:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
07:30 Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – individuální závod mužů
08:30 Snooker
German Masters – finále
10:00 Lukostřelba
Halové mistrovství světa
11:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
12:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
13:00 Snooker
German Masters – finále
13:45
Živě
Snooker
Welsh Open
18:00 Judo
Judo Show
19:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
19:45
Živě
Snooker
Welsh Open
14.02.2023
00:00 Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – individuální závod mužů
01:00 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
01:30 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
02:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
03:00 Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – individuální závod mužů
04:30 Snooker
Welsh Open
06:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
07:30 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
08:00 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
08:30 Snooker
Welsh Open
10:00 Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – individuální závod mužů
11:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
12:00
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – paralelní slalom smíšených týmů
14:15
Živě
Biatlon
Mistrovství světa – individuální závod žen
16:15 Alpské lyžování
Mistrovství světa – paralelní slalom smíšených týmů
17:00
Živě
Alpské lyžování
Mistrovství světa – paralelní slalom
19:30 Power of Sport
Magazín
19:45
Živě
Snooker
Welsh Open

© 2021