31.01.2023
07:00 Skoky na lyžích
SP v Bad Mittendorfu – individuální závod mužů
Program právě běží.
7%+56 min.
08:00 Snooker
Shoot Out
09:30 Cyklistika
Cadel Evans Great Ocean Race – závod mužů
10:30 Tenis
Australian Open – finále mužské čtyřhry
11:30 Tenis
Australian Open – finále ženské čtyřhry
12:30
Živě
Cyklistika
Tour of Saudi Arabia – 2. etapa
14:30 Cyklistika
Tour of San Juan – 5. etapa
15:30 Cyklistika
Tour of San Juan – 7. etapa
16:30 Snooker
Shoot Out
18:00 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
19:30 Tenis
Australian Open – review
20:30 Snooker
Shoot Out
22:30 Skoky na lyžích
SP v Bad Mittendorfu – individuální závod mužů
23:30 Formule
Formule E v Diríji – review
01.02.2023
00:30 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
02:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy žen
03:00 Snooker
Shoot Out
05:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy mužů
06:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy žen
07:00 Snooker
Shoot Out
09:00 Jezdectví
SP v Amsterdamu
10:00 Formule
Formule E v Diríji – review
11:00 Cyklistika
Grand Prix La Marseillaise – závod mužů
11:30 Cyklistika
Tour of San Juan – 7. etapa
12:30
Živě
Cyklistika
Tour of Saudi Arabia – 3. etapa
14:30 Tenis
ATP Uncovered
15:00 Tenis
Australian Open – finále žen
16:00
Živě
Cyklistika
Okolo Valencie – 1. etapa
17:30 Cyklistika
Cadel Evans Great Ocean Race – závod žen
18:30 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy žen
19:30 Skoky na lyžích
SP v Bad Mittendorfu – individuální závod mužů
20:30 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
21:00 Golf
Discovery Golf
21:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 1. etapa
23:00 Olympijské hry
Ben Johnson Caught
02.02.2023
00:00 Snooker
German Masters
01:30 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné tance
03:00 Snooker
German Masters
05:00 Tenis
Australian Open – finále mužské čtyřhry
06:00 Tenis
Australian Open – finále ženské čtyřhry
07:00 Snooker
German Masters
08:30 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
09:30 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
10:30 Skoky na lyžích
SP v Bad Mittendorfu – individuální závod mužů
11:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 1. etapa
12:30
Živě
Cyklistika
Tour of Saudi Arabia – 4. etapa
14:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 1. etapa
16:00
Živě
Cyklistika
Okolo Valencie – 2. etapa
17:30 Cyklistika
Cadel Evans Great Ocean Race – závod mužů
18:30 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
19:00 Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
20:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 2. etapa
20:30 Golf
Discovery Golf
21:00
Živě
Golf
PGA Tour – Pebble Beach Pro-Am
03.02.2023
00:00 Snooker
German Masters
01:30 Skoky na lyžích
SP v Bad Mittendorfu – individuální závod mužů
02:15 Skoky na lyžích
SP v Hinterzartenu – individuální závod žen
03:00 Snooker
German Masters
05:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy mužů
06:00 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy žen
07:00 Snooker
German Masters
08:30 Krasobruslení
Mistrovství Evropy – volné jízdy mužů
09:30 Sports Spotlight
Magazín
10:30 Snooker
German Masters
11:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 2. etapa
13:00
Živě
Cyklistika
Tour of Saudi Arabia – 5. etapa
15:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 2. etapa
16:00
Živě
Cyklistika
Okolo Valencie – 3. etapa
17:30
Živě
Snowboarding
SP v Mammoth Mountain – slopestyle
19:30 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – sprint volně žen i mužů
21:00
Živě
Golf
PGA Tour – Pebble Beach Pro-Am
04.02.2023
00:00 Snooker
German Masters – čtvrtfinále
01:30 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – závod smíšených týmů
02:00 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – sprint volně žen i mužů
03:00 Snooker
Mistrovství Evropy – čtvrtfinále
05:00 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – sprint volně žen i mužů
06:00 Snowboarding
SP v Mammoth Mountain – slopestyle
07:00 Snooker
German Masters – čtvrtfinále
09:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 3. etapa
10:00 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – sprint volně žen i mužů
11:00 Snowboarding
SP v Mammoth Mountain – slopestyle
11:45 Freestylové lyžování
SP v Deer Valley – paralelní moguly
12:45
Živě
Běžecké lyžování
SP v Toblachu – 10 km volně žen
14:15 Cyklistika
Okolo Valencie – 3. etapa
14:45
Živě
Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
16:15
Živě
Cyklistika
Okolo Valencie – 4. etapa
17:30
Živě
Freestylové lyžování
SP v Mammoth Mountain – slopestyle
19:30
Živě
Golf
PGA Tour – Pebble Beach Pro-Am
05.02.2023
01:00 Freestylové lyžování
SP v Mammoth Mountain – slopestyle
02:00 Freestylové lyžování
SP v Deer Valley – paralelní moguly
03:00 Snooker
German Masters – semifinále
04:00 Snooker
German Masters – semifinále
05:00 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – individuální závod mužů
06:00 Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
07:00 Freestylové lyžování
SP v Deer Valley – paralelní moguly
08:00 Snooker
German Masters – semifinále
09:00 Snooker
German Masters – semifinále
10:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 4. etapa
10:45
Živě
Cyklistika
Okolo Valencie – závod žen
11:45
Živě
Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – individuální závod žen
13:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 4. etapa
14:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
14:45
Živě
Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
16:15
Živě
Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
17:30 Cyklistika
Okolo Valencie – závod žen
18:00 Severská kombinace
SP v Oberstdorfu – závod mužů
19:00
Živě
Golf
PGA Tour – Pebble Beach Pro-Am
06.02.2023
00:30 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – štafeta žen
01:15 Běžecké lyžování
SP v Toblachu – štafeta mužů
02:00 Skoky na lyžích
SP ve Willingenu – individuální závod mužů
03:00 Snooker
German Masters – finále
04:30 Freestylové lyžování
SP v Mammoth Mountain – slopestyle
05:45 Alpské lyžování
SP v Chamonix – slalom mužů
07:00 Snooker
German Masters – finále
08:30 Freestylové lyžování
SP v Deer Valley – paralelní moguly
09:30 Freestylové lyžování
SP v Mammoth Mountain – slopestyle
10:45 Snooker
German Masters – finále
12:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 4. etapa
13:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
14:00 Cyklistika
Okolo Valencie – závod žen
15:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
16:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
17:00 Short Track
SP v Drážďanech
19:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
21:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
21:45 Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
22:45 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
23:45 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
07.02.2023
01:30 Snooker
German Masters – finále
03:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
05:00 Snooker
German Masters – finále
07:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace žen
09:00 Snooker
German Masters – finále
10:00 Šerm
Grand Prix v Dauhá
11:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
12:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
13:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 1. etapa
14:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 2. etapa
15:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 3. etapa
16:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 4. etapa
17:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
18:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
19:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
21:00 Cyklistika
Okolo Valencie – závod žen
21:45 Cyklistika
Cadel Evans Great Ocean Race – závod žen
22:45 Cyklistika
Cadel Evans Great Ocean Race – závod mužů
23:45 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
08.02.2023
01:30 Short Track
SP v Drážďanech
03:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
05:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
06:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
07:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – kombinace mužů
09:00 Jezdectví
SP v Bordeaux
10:00 Snooker
German Masters – finále
12:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 4. etapa
13:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
14:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
15:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
16:00 Cyklistika
Okolo Valencie – závod žen
17:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
18:30 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
19:30 Tenis
ATP Uncovered
20:00 Tenis
Australian Open – review
21:00 Golf
Discovery Golf
21:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
23:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
09.02.2023
00:30 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
01:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
03:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
04:30 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
05:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
07:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
07:45 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
08:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
09:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
11:00 Cyklistika
Okolo Valencie – závod žen
12:00
Živě
Cyklistika
UAE Tour žen – 1. etapa
13:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
15:00 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
16:00 Jezdectví
SP v Bordeaux
17:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
18:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
19:30 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta smíšených týmů
20:30 Golf
Discovery Golf
21:00
Živě
Golf
PGA Tour – Phoenix Open
10.02.2023
01:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
01:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
03:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
04:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom žen
05:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
07:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – superobří slalom mužů
08:30 Jezdectví
SP v Bordeaux
09:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
11:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
12:00
Živě
Cyklistika
UAE Tour žen – 2. etapa
13:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
15:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod žen
16:00 Cyklokros
Mistrovství světa – závod mužů
17:00 Snooker
German Masters – finále
18:00 Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
19:15 Skoky na lyžích
SP v Hinzenbachu – individuální závod žen
20:30 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
21:00
Živě
Golf
PGA Tour – Phoenix Open
11.02.2023
01:00 Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – kvalifikace mužů
01:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
03:00 Skoky na lyžích
SP v Hinzenbachu – individuální závod žen
04:00 Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
05:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
07:00 Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
08:30 Cyklistika
Okolo Valencie – 5. etapa
09:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
10:15
Živě
Formule
Formule E v Hajdarábádu
11:45 Power of Sport
Magazín
12:00
Živě
Cyklistika
UAE Tour žen – 3. etapa
13:30
Živě
Freestylové lyžování
SP ve Valmalencu – paralelní moguly
14:45 Power of Sport
Magazín
15:00
Živě
Cyklokros
Superprestige Middelkerke – závod mužů
16:15
Živě
Cyklistika
Okolo Murcie – závod mužů
18:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
19:00
Živě
Golf
PGA Tour – Phoenix Open
12.02.2023
00:30 Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
01:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
03:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
04:30 Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
05:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
07:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
07:45 Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
08:30 Cyklistika
Okolo Murcie – závod mužů
09:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
10:30
Živě
Severská kombinace
SP v Schonachu – skoky žen
11:15 Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
12:00
Živě
Cyklistika
UAE Tour žen – 4. etapa
13:30 Cyklistika
Okolo Murcie – závod mužů
14:00
Živě
Cyklistika
Figueira Champions Classic – závod mužů
15:30
Živě
Cyklistika
Almeria Classic – závod mužů
17:15
Živě
Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
18:30 Cyklistika
Figueira Champions Classic – závod mužů
19:00
Živě
Golf
PGA Tour – Phoenix Open
13.02.2023
00:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
01:30 Cyklistika
Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice
02:15 Cyklistika
Almeria Classic – závod mužů
03:00 Snooker
German Masters – finále
04:30 Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – individuální závod mužů
05:30 Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – individuální závod mužů
06:30 Snooker
German Masters – finále
08:30 Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
09:15 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
09:45 Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
10:30 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
11:00 Snooker
German Masters – finále
13:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd žen
14:00 Alpské lyžování
Mistrovství světa – sjezd mužů
15:00
Živě
Cyklistika
Jaén Classic – závod mužů
17:00 Short Track
SP v Dordrechtu
19:00 Snooker
Welsh Open
19:30
Živě
Tenis
ATP v Rotterdamu
23:30 Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
14.02.2023
00:00 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
00:30 Cyklistika
Jaén Classic – závod mužů
01:30 Skoky na lyžích
SP v Lake Placid – individuální závod mužů
03:00 Snooker
Welsh Open
04:30 Alpské lyžování
Mistrovství – sjezd žen
05:30 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
06:00 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
06:30 Snooker
Welsh Open
08:30 Judo
Judo Show
09:30 Tenis
ATP v Rotterdamu
11:00 Snooker
Welsh Open
12:45 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
13:15 Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
13:45
Živě
Snooker
Welsh Open
18:00 Cyklistika
Jaén Classic – závod mužů
19:00 Biatlon
Mistrovství světa – individuální závod žen
19:30
Živě
Tenis
ATP v Rotterdamu
23:30 Cyklistika
Jaén Classic – závod mužů

© 2021