28.03.2024 | |
---|---|
12:00 |
Cyklistika Monumental Cobbles Program právě běží.
64%+22 min.
|
13:00 |
Snooker German Masters – finále |
15:00 |
Olympijské hry Ben Johnson Caught Up Only by Truth |
16:00 |
Olympijské hry Fighting Power |
17:00 |
Olympijské hry Impossible Wave |
18:00 |
Cyklistika Okolo Flander 2021 – závod mužů |
19:15 |
Cyklistika Okolo Flander – 2022 – závod mužů |
20:30 |
Golf Discovery Golf |
21:00 |
Golf PGA Tour – Houston Open |
29.03.2024 | |
---|---|
00:00 |
Alpské lyžování SP v Saalbachu – superobří slalom žen |
00:45 |
Alpské lyžování SP v Saalbachu – sjezd žen |
01:30 |
Snooker German Masters – finále |
03:00 |
Skoky na lyžích SP v Planici – individuální závod mužů |
04:30 |
Snooker Welsh Open – finále |
06:30 |
Alpské lyžování SP v Saalbachu – superobří slalom mužů |
07:30 |
Alpské lyžování SP v Saalbachu – sjezd mužů |
08:30 |
Snooker Welsh Open – finále |
10:30 |
Cyklistika Monumental Cobbles |
11:30 |
Cyklistika Cycling Show |
12:00 |
Motokros MS v Madridu – 2. jízda MX2 |
12:30 |
Motokros MS v Madridu – 2. jízda MXGP |
13:00 |
Snooker Welsh Open – finále |
15:00 |
Olympijské hry Dreams and Nightmares |
16:00 |
Olympijské hry Breaking Barriers |
17:00 |
Olympijské hry Games through Lens |
17:30 |
Olympijské hry Games through Lens |
18:00 |
Cyklistika Gent – Wevelgem – závod mužů |
19:00 |
Cyklistika Okolo Flander 2023 – závod mužů |
21:00 |
Golf PGA Tour – Houston Open |
30.03.2024 | |
---|---|
00:00 |
Alpské lyžování SP v Saalbachu – superobří slalom mužů |
00:45 |
Alpské lyžování SP v Saalbachu – sjezd mužů |
01:30 |
Snooker Welsh Open – finále |
03:00 |
Freestylové lyžování SP v Idre – skicross |
03:45 |
Snowboarding SP v Mont Sainte Anne – snowboardcross |
04:30 |
Cyklistika Napříč Flandry – závod mužů |
06:00 |
Snooker Players Championship – finále |
08:00 |
Cyklistika Gent – Wevelgem – závod mužů |
08:30 |
Cyklistika Napříč Flandry – závod mužů |
09:30 |
Cyklistika Monumental Cobbles |
10:30 |
Snooker Players Championship – finále |
12:30 |
Olympijské hry La Vie Sportive |
13:30 |
Olympijské hry La Vie Sportive |
14:30 |
Olympijské hry Impossible Wave |
15:30 |
Olympijské hry Teahupoo |
16:15 |
Snooker Players Championship – finále |
18:00 |
Golf PGA Tour – Houston Open |
23:00 |
Snooker Players Championship – finále |
23:30 |
Cyklistika Grand Prix Miguel Indurain – závod mužů |
31.03.2024 | |
---|---|
01:30 |
Snooker Players Championship – finále |
03:00 |
Alpské lyžování SP v Saalbachu – superobří slalom mužů |
03:45 |
Alpské lyžování SP v Saalbachu – sjezd mužů |
04:30 |
Snooker World Open – finále |
06:30 |
Cyklistika Napříč Flandry – závod mužů |
07:30 |
Cyklistika Monumental Cobbles |
08:30 |
Freestylové lyžování SP v Idre – skicross |
09:30 |
Powerboat Mistrovství světa ve Vietnamu |
10:45 |
Snooker World Open – finále |
12:30 |
Olympijské hry We Dare to Dream |
14:30 |
Olympijské hry Golden Moments |
15:30 |
Olympijské hry Women at Games |
16:30 |
Snooker World Open – finále |
19:00 |
Golf PGA Tour – Houston Open |
01.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Cyklistika Okolo Flander – závod mužů |
01:30 |
Snooker World Open – finále |
03:00 |
Snooker Masters – finále |
04:30 |
Cyklistika Okolo Flander – závod mužů |
06:00 |
Tenis Australian Open – finále žen |
08:00 |
Tenis Australian Open – finále mužů |
10:00 |
Cyklistika Okolo Flander – závod mužů |
11:30 |
Olympijské hry Rise of Women |
12:30 |
Snooker Masters – finále |
14:00 |
Olympijské hry La Vie Sportive |
15:00 |
Olympijské hry La Vie Sportive |
16:00 |
Olympijské hry Chasing Glory |
17:00 |
Olympijské hry Chasing Glory |
18:00 |
Olympijské hry Chasing Glory |
19:00 |
Olympijské hry Olympians |
19:15 |
Tenis Australian Open – finále mužů |
20:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 1. etapa |
21:30 |
Olympijské hry We Dare to Dream |
23:30 |
Judo Judo Show |
02.04.2024 | |
---|---|
00:30 |
Curling Mistrovství světa mužů – základní část Itálie – Korea |
02:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 1. etapa |
03:00 |
Snooker World Grand Prix – finále |
04:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 1. etapa |
05:30 |
Cyklistika Okolo Flander – závod mužů |
06:30 |
Snooker World Grand Prix – finále |
08:30 |
Curling Mistrovství světa mužů – základní část Itálie – Korea |
10:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 1. etapa |
12:00 |
Cyklistika Tour of Mouscron – závod žen |
13:00 |
Snooker World Grand Prix – finále |
15:00 |
Curling Mistrovství světa mužů – základní část Itálie – Korea |
17:00 |
Olympijské hry Chasing Glory |
18:00 |
Olympijské hry Olympians |
18:15 |
Tenis Australian Open – finále žen |
20:00 |
Cyklistika Cycling Show |
20:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 2. etapa |
21:30 |
Olympijské hry La Vie Sportive |
22:30 |
Olympijské hry La Vie Sportive |
23:30 |
Olympijské hry Chasing Glory |
03.04.2024 | |
---|---|
00:30 |
Olympijské hry Chasing Glory |
01:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 2. etapa |
03:00 |
Snooker German Masters – finále |
04:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 2. etapa |
06:00 |
Cyklistika Cycling Show |
06:30 |
Snooker German Masters – finále |
08:30 |
Tenís Australian Open – finále žen |
10:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 2. etapa |
12:00 |
Judo Judo Show |
13:00 |
Atletika Maraton v Tokiu |
14:00 |
Formule Formule E v Tokiu |
15:00 |
Snooker Players Championship – finále |
17:30 |
Olympijské hry La Vie Sportive |
18:30 |
Olympijské hry La Vie Sportive |
19:30 |
Cyklistika Cycling Show |
20:00 |
Golf Discovery Golf |
20:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 3. etapa |
21:30 |
Olympijské hry Chasing Glory |
22:30 |
Olympijské hry Chasing Glory |
23:30 |
Golf Discovery Golf |
04.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Curling Mistrovství světa mužů – základní část Japonsko – Skotsko |
02:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 3. etapa |
03:00 |
Snooker Welsh Open – finále |
04:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 3. etapa |
06:00 |
Formule Formule E v Tokiu |
07:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 3. etapa |
08:30 |
Curling Mistrovství světa mužů – základní část Japonsko – Skotsko |
10:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 3. etapa |
12:00 |
Cyklistika Cycling Show |
12:30 |
Snooker Welsh Open – finále |
14:00 |
Curling Mistrovství světa mužů – základní část Švýcarsko – Itálie |
17:00 |
Tenis Australian Open – finále žen |
19:00 |
Formule Formule E v Tokiu |
20:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 4. etapa |
21:30 |
Golf Discovery Golf |
22:00 |
Golf PGA Tour – Texas Open |
05.04.2024 | |
---|---|
01:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 4. etapa |
02:00 |
Cyklistika Scheldeprijs – závod mužů |
03:00 |
Snooker Players Championship – finále |
04:30 |
Cyklistika Okolo Flander – závod mužů |
06:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 4. etapa |
07:30 |
Formule Formule E v Tokiu |
08:30 |
Curling Mistrovství světa mužů – základní část Švýcarsko – Itálie |
10:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 4. etapa |
12:00 |
Cyklistika Cycling Show |
12:30 |
Snooker Players Championship – finále |
14:00 |
Atletika Maraton v Tokiu |
15:30 |
Tenis Australian Open – finále žen |
17:30 |
Tenis Australian Open – finále mužů |
20:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 5. etapa |
21:30 |
Cyklistika Cycling Show |
22:00 |
Golf PGA Tour – Texas Open |
06.04.2024 | |
---|---|
01:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 5. etapa |
03:00 |
Snooker World Open – finále |
04:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 5. etapa |
06:00 |
Cyklistika Paříž – Roubaix 2023 – závod mužů |
07:30 |
Snooker World Open – finále |
09:00 |
Tenis Australian Open – finále žen |
10:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 5. etapa |
11:15 |
Atletika Maraton v Tokiu |
12:45 |
Atletika Maraton v Barceloně |
14:00 |
Formule Formule E v Tokiu |
15:00 |
Cyklistika Paříž – Roubaix – závod žen |
18:00 |
Atletika Maraton v Barceloně |
19:00 |
Golf PGA Tour – Texas Open |
07.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Curling Mistrovství světa mužů – semifinále |
01:30 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 6. etapa |
03:00 |
Curling Mistrovství světa mužů – semifinále |
04:30 |
Atletika Maraton v Tokiu |
05:30 |
Atletika Maraton v Barceloně |
06:30 |
Snooker World Masters – finále |
08:00 |
Cyklistika Paříž – Roubaix – závod žen |
09:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 6. etapa |
10:00 |
Snooker World Masters – finále |
11:00 |
Formule Formule E v Tokiu |
12:00 |
Motokros MS v Neuquenu – 1. jízda MXGP |
12:30 |
Motokros MS v Neuquenu – 2. jízda MXGP |
13:00 |
Motokros MS v Riole Sardo – 1. jízda MX2 |
14:00 |
Motokros MS v Riole Sardo – 1. jízda MXGP |
15:00 |
Formule Formule E v Tokiu |
16:00 |
Motokros MS v Riole Sardo – 2. jízda MX2 |
17:00 |
Motokros MS v Riole Sardo – 2. jízda MXGP |
18:00 |
Cyklistika Okolo Baskicka – 6. etapa |
19:00 |
Golf PGA Tour – Texas Open |
08.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Atletika Maraton v Paříži |
01:30 |
Curling Mistrovství světa mužů – finále |
04:30 |
Motokros MS v Riole Sardo – 1. jízda MX2 |
05:00 |
Motokros MS v Riole Sardo – 2. jízda MX2 |
05:30 |
Motokros MS v Riole Sardo – 1. jízda MXGP |
06:00 |
Motokros MS v Riole Sardo – 2. jízda MXGP |
06:30 |
Curling Mistrovství světa mužů – finále |
08:00 |
Cyklistika Paříž – Roubaix – závod žen |
09:30 |
Cyklistika Paříž – Roubaix – závod mužů |
11:30 |
Atletika Maraton v Paříži |
13:00 |
Curling Mistrovství světa mužů – finále |
14:30 |
Olympijské hry Ben Johnson Caught Up Only by Truth |
15:30 |
Olympijské hry Fighting Power |
16:30 |
Cyklistika Paříž – Roubaix – závod žen |
17:30 |
Cyklistika Paříž – Roubaix – závod mužů |
19:30 |
Atletika Maraton v Paříži |
21:00 |
Surfing World League v Peniche |
22:00 |
Judo Judo Show |
23:00 |
Curling Mistrovství světa mužů – finále |
09.04.2024 | |
---|---|
01:00 |
Formule Formule E v Tokiu |
02:00 |
Olympijské hry LOH Barcelona 1992 |
03:00 |
Olympijské hry LOH Atlanta 1996 |
04:00 |
Cyklistika Paříž – Roubaix – závod mužů |
05:00 |
Snooker Masters – finále |
07:30 |
Olympijské hry Rise of Women |
08:30 |
Curling Mistrovství světa mužů – finále |
10:30 |
Surfing World League v Peniche |
11:30 |
Olympijské hry LOH Tokio 2020 |
12:30 |
Olympijské hry Story of Women |
13:30 |
Motokros MS v Riole Sardo – 1. jízda MX2 |
14:00 |
Motokros MS v Riole Sardo – 2. jízda MX2 |
14:30 |
Motokros MS v Riole Sardo – 1. jízda MXGP |
15:00 |
Motokros MS v Riole Sardo – 2. jízda MXGP |
15:30 |
Surfing Impossible Wave |
16:30 |
Olympijské hry LOH Tokio 2020 |
17:30 |
Snooker Masters – finále |
19:00 |
Cyklistika Tour of Abruzzo – 1. etapa |
20:30 |
Cyklistika Paříž – Roubaix – závod žen |
22:30 |
Cyklistika Tour of Abruzzo – 1. etapa |
10.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Snooker Masters – finále |
02:00 |
Olympijské hry LOH Atlanta 1996 |
03:00 |
Olympijské hry LOH Sydney 2000 |
04:00 |
Cyklistika Tour of Abruzzo – 1. etapa |
05:00 |
Snooker World Grand Prix – finále |
07:30 |
Olympijské hry Chasing Glory |
08:30 |
Olympijské hry Chasing Glory |
09:30 |
Cyklistika Tour of Abruzzo – 1. etapa |
10:30 |
Cyklistika Paříž – Roubaix – závod mužů |
12:00 |
Triatlon T100 Tour v Singapuru |
12:30 |
Powerboat Mistrovství světa ve Vietnamu |
13:00 |
Atletika Maraton v Paříži |
15:00 |
Olympijské hry Breaking Barriers |
16:00 |
Olympijské hry Games Through Lens |
16:30 |
Olympijské hry Games Through Lens |
17:00 |
Snooker World Grand Prix – finále |
19:00 |
Cyklistika Tour of Abruzzo – 2. etapa |
11.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Snooker World Grand Prix – finále |
02:00 |
Olympijské hry LOH Sydney 2000 |
03:00 |
Olympijské hry LOH Atény 2004 |
04:00 |
Cyklistika Tour of Abruzzo – 2. etapa |
05:00 |
Snooker German Masters – finále |
07:30 |
Olympijské hry LOH Tokio 2020 |
08:30 |
Olympijské hry Story of Women |
09:30 |
Cyklistika Tour of Abruzzo – 2. etapa |
10:30 |
Cyklistika Brabantský šíp – závod mužů |
12:30 |
Olympijské hry LOH Tokio 2020 |
13:30 |
Olympijské hry LOH Tokio 2020 |
14:30 |
Olympijské hry La Vie Sportive |
15:30 |
Olympijské hry La Vie Sportive |
16:30 |
Snooker German Masters – finále |
18:30 |
Golf Discovery Golf |
19:00 |
Cyklistika Tour of Abruzzo – 3. etapa |
20:00 |
Motokros MS v Riole Sardo – 1. jízda MX2 |
20:45 |
Motokros MS v Riole Sardo – 2. jízda MX2 |
21:30 |
Motokros MS v Riole Sardo – 1. jízda MXGP |
22:15 |
Motokros MS v Riole Sardo – 2. jízda MXGP |
23:00 |
Cyklistika Tour of Abruzzo – 3. etapa |