24.02.2024
20:00
Živě
Snooker
Players Championship – semifinále
Program právě běží.
97%+7 min.
23:30 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
25.02.2024
00:30 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
01:30 Snooker
Players Championship – semifinále
03:00 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
04:15
Živě
Motorky
WSS na Phillip Islandu – 2. závod
05:30
Živě
Motorky
WSBK na Phillip Islandu – 2. závod
07:00 Cyklistika
Omloop Het Nieuwsblad – závod mužů
08:30 Snooker
Players Championship – semifinále
09:45 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
10:45
Živě
Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
12:30
Živě
Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross
13:45 Power of Sport
Magazín
14:00
Živě
Snooker
Players Championship – finále
17:00 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
18:00 Cyklistika
UAE Tour – 7. etapa
19:00 Snooker
Players Championship – finále
20:00
Živě
Snooker
Players Championship – finále
23:00 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
26.02.2024
00:00 Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross
00:30 Cyklistika
Kuurne – Brusel – Kuurne – závod mužů
01:30 Snooker
Players Championship – finále
03:00 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
04:30 Cyklistika
Kuurne – Brusel – Kuurne – závod mužů
06:30 Skoky na lyžích
SP v Hinzenbachu – individuální závod žen
07:30 Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross
08:30 Snooker
Players Championship – finále
10:00 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
11:00 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
12:00 Snooker
Players Championship – finále
13:30 Cyklistika
Omloop Het Nieuwsblad – závod mužů
15:00 Cyklistika
Kuurne – Brusel – Kuurne – závod mužů
16:00 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
17:00 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
18:00 Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross
19:00 Judo
Judo Show
20:00 Snooker
Players Championship – finále
22:00 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – týmový závod mužů
23:00 Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross
23:30 Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross
27.02.2024
00:00 Snooker
Welsh Open – finále
01:30 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
03:00 Cyklistika
Omloop Het Nieuwsblad – závod mužů
04:30 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
05:30 Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross
06:30 Snooker
Players Championship – finále
08:30 Cyklistika
Kuurne – Brusel – Kuurne – závod mužů
10:00 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
10:45 Skoky na lyžích
SP v Hinzenbachu – individuální závod žen
11:30 Judo
Judo Show
12:30 Snooker
Welsh Open – finále
13:30
Živě
Cyklistika
Grand Prix Samyn – závod žen
15:00
Živě
Cyklistika
Grand Prix Samyn – závod mužů
17:30 Cyklistika
Omloop Het Nieuwsblad – závod mužů
18:30 Cyklistika
Cycling Show
19:00 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
20:00 Snooker
Welsh Open – finále
22:00 Powerboat
Mistrovství světa – preview
22:30 Cyklistika
Grand Prix Samyn – závod mužů
23:30 Cyklistika
Cycling Show
28.02.2024
00:00 Snooker
German Masters – finále
01:30 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – týmový závod mužů
03:00 Cyklistika
Grand Prix Samyn – závod mužů
04:30 Snooker
Welsh Open – finále
06:30 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
07:30 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
08:30 Cyklistika
Grand Prix Samyn – závod žen
09:00 Cyklistika
Grand Prix Samyn – závod mužů
10:00 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – týmový závod mužů
11:00 Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross
12:00 Snooker
German Masters – finále
13:30 Cyklistika
Cycling Show
14:00 Cyklistika
Grand Prix Samyn – závod mužů
14:30
Živě
Cyklistika
Laigueglia Trophy – závod mužů
16:15 Cyklistika
Tour of Rwanda – závod mužů
17:15 Cyklistika
Kuurne – Brusel – Kuurne – závod mužů
18:30 Olympijské hry
Power of Olympics
18:45 Olympijské hry
Chasing Glory
19:45 Olympijské hry
Olympians
20:00 Jezdectví
SP v Gothenburgu
21:00 Snooker
German Masters – finále
22:00 Karate
Full Contact
23:00 Jachting
Sail Grand Prix v Sydney
29.02.2024
00:00 Cyklistika
Laigueglia Trophy – závod mužů
00:30 Vytrvalostní závody
WEC – review sezóny 2023
01:30 Snooker
Players Championship – finále
03:00 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
04:30 Cyklistika
Laigueglia Trophy – závod mužů
05:30 Cyklistika
Tour of Rwanda – závod mužů
06:30 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – týmový závod mužů
07:30 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
08:30 Golf
Discovery Golf
09:00 Cyklistika
Laigueglia Trophy – závod mužů
10:00 Jachting
Sail Grand Prix v Sydney
11:00 Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross
12:00 Biatlon
Mistrovství světa – štafeta žen
13:15 Biatlon
Mistrovství světa – závod s hromadným startem žen
14:00
Živě
Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod žen
16:00 Biatlon
Mistrovství světa – závod s hromadným startem mužů
16:45 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
17:30 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
18:30 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod žen
20:00 Snooker
Players Championship – finále
22:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod žen
23:00 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom mužů
01.03.2024
00:00 Snooker
Welsh Open – finále
01:30 Skoky na lyžích
SP v Oberstdorfu – individuální závod mužů
03:00 Snooker
German Masters – finále
04:30 Cyklistika
Grand Prix Samyn – závod žen
05:30 Cyklistika
Grand Prix Samyn – závod mužů
06:30 Freestylové lyžování
SP v Reiteralmu – skicross
07:30 Skoky na lyžích
SP v Hinzenbachu – individuální závod žen
08:45
Živě
Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod žen
10:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd mužů
12:00 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
13:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod žen
14:00
Živě
Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod mužů
16:00
Živě
Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint klasicky žen i mužů
16:45
Živě
Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod mužů
18:45
Živě
Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
19:30 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint klasicky žen i mužů
20:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod mužů
20:45
Živě
Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
22:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod mužů
23:00 Snooker
German Masters – finále
02.03.2024
00:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd mužů
01:30 Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
03:00 Alpské lyžování
SP ve Val di Fassa – superobří slalom žen
04:30 Cyklistika
Grand Prix Samyn – závod mužů
05:30 Vytrvalostní závody
WEC – review sezóny 2023
06:30 Snooker
Players Championship – finále
08:30 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint klasicky žen i mužů
08:45
Živě
Běžecké lyžování
SP v Lahti – 20 km klasicky žen
10:15 Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
10:45
Živě
Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd žen
13:00
Živě
Biatlon
SP v Holmenkollenu – závod s hromadným startem žen
14:15
Živě
Severská kombinace
SP v Lahti – štafeta mužů
15:00
Živě
Biatlon
SP v Holmenkollenu – závod s hromadným startem mužů
16:00
Živě
Skoky na lyžích
SP v Lahti – týmový závod mužů
18:00
Živě
Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
19:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd žen
20:45
Živě
Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
22:00 Cyklistika
Strade Bianche – závod mužů
23:00 Cyklistika
Strade Bianche – závod žen
23:30 Vytrvalostní závody
WEC – 10 hodin v Losailu
03.03.2024
00:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd žen
01:30 Skoky na lyžích
SP v Lahti – týmový závod mužů
03:00 Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
04:00 Cyklistika
Strade Bianche – závod mužů
05:00 Cyklistika
Strade Bianche – závod žen
06:30 Vytrvalostní závody
WEC – 10 hodin v Losailu
08:30 Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
09:45
Živě
Severská kombinace
SP v Lahti – skoky mužů
11:00
Živě
Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom žen
12:45
Živě
Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených dvojic
13:30 Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
13:45
Živě
Severská kombinace
SP v Lahti – běh 10 km mužů
14:30
Živě
Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených týmů
16:00
Živě
Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod mužů
17:45 Cyklistika
Paříž – Nice – 1. etapa
18:45 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom žen
19:45
Živě
Alpské lyžování
SP v Aspenu – slalom mužů
21:00 Atletika
Maraton v Tokiu
22:30 Cyklistika
Paříž – Nice – 1. etapa
23:30 Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených týmů
04.03.2024
00:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom žen
01:30 Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod mužů
03:00 Cyklistika
Strade Bianche – závod mužů
04:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 1. etapa
05:00 Alpské lyžování
SP v Ktivfjellu – superobří slalom žen
06:00 Alpské lyžování
SP v Aspenu – slalom mužů
07:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených dvojic
07:30 Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených týmů
08:30 Cyklistika
Strade Bianche – závod mužů
09:30 Cyklistika
Paříž – Nice – 1. etapa
10:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom žen
11:30 Alpské lyžování
SP v Aspenu – slalom mužů
12:30 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint volně žen i mužů
14:00 Atletika
Maraton v Tokiu
15:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd žen
16:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom žen
17:30 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 1. etapa
18:30 Cyklistika
Paříž – Nice – 2. etapa
19:30 Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
20:15 Alpské lyžování
SP v Aspenu – slalom mužů
21:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených dvojic
21:30 Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených týmů
22:00 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 1. etapa
23:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 2. etapa
05.03.2024
00:00 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint volně žen i mužů
01:30 Skoky na lyžích
SP v Lahti – týmový závod mužů
02:15 Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod mužů
03:00 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 1. etapa
04:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 2. etapa
05:00 Skoky na lyžích
SP v Lahti – týmový závod mužů
06:00 Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod mužů
07:00 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd žen
07:45 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom žen
08:30 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 1. etapa
09:30 Cyklistika
Paříž – Nice – 2. etapa
10:30 Skoky na lyžích
SP v Lahti – týmový závod mužů
11:30 Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod mužů
12:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd žen
13:15 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom žen
14:00 Vytrvalostní závody
WEC – 10 hodin v Losailu
15:30 Skoky na lyžích
SP v Lahti – týmový závod mužů
16:30 Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod mužů
17:30 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 2. etapa
18:30 Cyklistika
Cycling Show
19:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 3. etapa
20:00 Atletika
Maraton v Tokiu
21:00 Vytrvalostní závody
WEC – 10 hodin v Losailu
22:00 Triatlon
PTO Tour v Miami
22:30 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 2. etapa
23:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 3. etapa
06.03.2024
00:00 Surfing
World League v Banzai Pipeline
01:00 Cyklistika
Cycling Show
01:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd žen
02:15 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom žen
03:00 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 2. etapa
04:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 3. etapa
05:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených dvojic
05:30 Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených týmů
07:00 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint volně žen i mužů
08:30 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 2. etapa
09:15 Cyklistika
Paříž – Nice – 3. etapa
10:00 Cyklistika
Cycling Show
10:30 Surfing
World League v Banzai Pipeline
11:30 Vytrvalostní závody
WEC – 10 hodin v Losailu
12:30 Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
13:15 Alpské lyžování
SP v Aspenu – slalom mužů
14:00 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd žen
14:45 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom žen
15:30 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint volně žen i mužů
16:30 Běžecké lyžování
SP v Lahti – 20 km klasicky žen
17:30 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 3. etapa
18:30 Cyklistika
Paříž – Nice – 4. etapa
19:30 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint volně žen i mužů
21:15 Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod mužů
22:00 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 3. etapa
23:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 4. etapa
07.03.2024
00:00 Alpské lyžování
SP v Aspenu – obří slalom mužů
00:45 Alpské lyžování
SP v Aspenu – slalom mužů
01:30 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint volně žen i mužů
03:00 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 3. etapa
04:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 4. etapa
05:00 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint volně žen i mužů
07:00 Skoky na lyžích
SP v Lahti – týmový závod mužů
07:45 Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod mužů
08:30 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 3. etapa
09:30 Cyklistika
Paříž – Nice – 4. etapa
10:30 Golf
Discovery Golf
11:00 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint volně žen i mužů
11:30 Běžecké lyžování
SP v Lahti – 20 km klasicky žen
12:30 Běžecké lyžování
SP v Lahti – sprint volně žen i mužů
14:30 Biatlon
SP v Holmenkollenu – závod s hromadným startem žen
15:15 Biatlon
SP v Holmenkollenu – závod s hromadným startem mužů
16:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených týmů
16:45
Živě
Severská kombinace
SP v Oslu – skoky žen
17:30 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 4. etapa
18:30 Cyklistika
Paříž – Nice – 5. etapa
19:30 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – sjezd žen
20:15 Alpské lyžování
SP v Kvitfjellu – superobří slalom žen
21:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod žen
22:00 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 4. etapa
23:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 5. etapa
08.03.2024
00:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod mužů
01:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – závod s hromadným startem žen
01:30 Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených dvojic
02:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – štafeta smíšených týmů
03:00 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 4. etapa
04:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 5. etapa
05:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod žen
06:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod mužů
07:00 Biatlon
SP v Holmenkollenu – závod s hromadným startem žen
07:45 Biatlon
SP v Holmenkollenu – závod s hromadným startem mužů
08:30 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 4. etapa
09:30 Cyklistika
Paříž – Nice – 5. etapa
10:30 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod žen
11:30 Biatlon
SP v Holmenkollenu – individuální závod mužů
12:30 Biatlon
SP v Holmenkollenu – závod s hromadným startem žen
13:15 Biatlon
SP v Holmenkollenu – závod s hromadným startem mužů
14:00 Skoky na lyžích
SP v Lahti – týmový závod mužů
15:30 Skoky na lyžích
SP v Lahti – individuální závod mužů
17:00
Živě
Skoky na lyžích
SP v Oslu – kvalifikace mužů
18:00 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 5. etapa
19:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 6. etapa
19:30 Triatlon
PTO Tour v Miami
20:00
Živě
Biatlon
SP v Soldier Hollow – štafeta mužů
21:45 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 5. etapa
22:45
Živě
Biatlon
SP v Soldier Hollow – sprint žen
09.03.2024
00:30 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 5. etapa
01:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 6. etapa
01:30 Biatlon
SP v Soldier Hollow – štafeta mužů
02:15 Biatlon
SP v Soldier Hollow – sprint žen
03:00 Cyklistika
Tirreno – Adriatico – 5. etapa
04:00 Cyklistika
Paříž – Nice – 6. etapa
05:00 Biatlon
SP v Soldier Hollow – štafeta mužů
06:00 Biatlon
SP v Soldier Hollow – sprint žen
07:30 Skoky na lyžích
SP v Oslu – kvalifikace mužů
08:30 Alpské lyžování
SP v Aspenu – slalom mužů
09:15
Živě
Alpské lyžování
SP v Kraňské Hoře – obří slalom mužů
10:30
Živě
Alpské lyžování
SP v Are – obří slalom žen
12:00 Alpské lyžování
SP v Kraňské Hoře – obří slalom mužů
12:15
Živě
Alpské lyžování
SP v Kraňské Hoře – obří slalom mužů
13:30
Živě
Alpské lyžování
SP v Are – obří slalom žen
14:30
Živě
Skoky na lyžích
SP v Oslu – individuální závod mužů
16:30
Živě
Skoky na lyžích
SP v Oslu – individuální závod žen
18:15 Alpské lyžování
SP v Kraňské Hoře – obří slalom mužů
19:00
Živě
Triatlon
PTO Tour v Miami

© 2021