20.04.2024
11:50 Finále Play Off - 1.zápas: HK Spišská Nová Ves - HK Nitra
Hokej - Extraliga
Program právě běží.
92%+16 min.
14:50
Živě
Futbal - 2. liga
KFC Komárno - FC ŠTK 1914 Šamorín Futbal - 2. liga
18:00
Živě
Štúdio - Hokej Extraliga
Štúdio - Hokej Extraliga
18:25
Živě
Finále Play Off - 2.zápas: Hokej - Extraliga
Finále Play Off - 2.zápas: HK Spišská Nová Ves - HK Nitra Hokej - Extraliga
22:00 Nemecko - Slovensko
Hokej - Reprezentácia
21.04.2024
00:45 Cortina d'Ampezzo, Taliansko
FIS Svetový pohár zjazd ženy
02:25 Cortina d'Ampezzo, Taliansko
FIS Svetový pohár zjazd ženy
04:00 Alta Badia, Taliansko - 1. kolo
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
05:20 Alta Badia, Taliansko - 2. kolo
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
06:30 Majstrovstvá Slovenska 2023 - Lead, La Skala Žilina
Športové lezenie
07:45 Nemecko - Slovensko
Hokej - Reprezentácia
10:20
Živě
Futbal - 2. liga
MŠK Žilina B - Spartak Myjava Futbal - 2. liga
12:25
Živě
Basketbal - Liga Endesa
Joventut Badalona - Basquet Girona Basketbal - Liga Endesa
14:20 Kip Keino Classic - Nairobi, Keňa Atletika - Gold Continental Tour
Kip Keino Classic - Nairobi, Keňa Atletika - Gold Continental Tour
17:20
Živě
Finále Play Off - 5. zápas: Hokej - SHL
Finále Play Off - 5. zápas: Vlci Žilina - HC Prešov Hokej - SHL
19:50 MŠK Žilina B - Spartak Myjava
Futbal - 2. liga
22:35 Killington, USA - 1.kolo
FIS Svetový pohár slalom ženy
23:35 Killington, USA - 2.kolo
FIS Svetový pohár slalom ženy
22.04.2024
01:20 Planica, Slovinsko - Tímy, lety na lyžiach
FIS Skoky na lyžiach
02:50 Golf: Penati Slovak Open
Dokument
03:55 Tignes, Francuzsko - Freeski Big Air
FIS Svetový pohár freestyle
06:35 Kip Keino Classic - Nairobi, Keňa
Atletika - Gold Continental Tour
08:45 Joventut Badalona - Basquet Girona
Basketbal - Liga Endesa
10:35 Finále Play Off - 2.zápas: HK Spišská Nová Ves - HK Nitra
Hokej - Extraliga
13:20 KFC Komárno - FC ŠTK 1914 Šamorín
Futbal - 2. liga
15:50 Nemecko - Slovensko
Hokej - Reprezentácia
18:30 V pozadí úspechu
Rekreačný šport a zranenia V pozadí úspechu
19:30
Živě
Basketbal Super Lig
Beşiktaş – Galatasaray Istanbul Basketbal Super Lig
21:30 Finále Play Off - 3. zápas: HC Prešov - Vlci Žilina
Hokej - SHL
23:45 Finále Play Off - 3. zápas: Rieker UJS Komárno - VKP FTVŠ UK Bratislava
Volejbal Extraliga muži
23.04.2024
01:55 Slovensko - Slovinsko 1.zápas
Tenis - Billie Jean King Cup
03:35 Slovensko - Slovinsko 2.zápas
Tenis - Billie Jean King Cup
06:00 Tenis - Billie Jean King Cup
Slovensko - Slovinsko 4.zápas Záznam tenisového zápasu Billy Jean King Cup.
08:40 Hokej - Reprezentácia
Nemecko - Slovensko Záznam hokejového zápasu reprezentácie.
10:55 Futbal - 2. liga
Záznam futbalového zápasu 2. ligy.
12:50 Hokej - SHL
Finále Play Off - 5.kolo Záznam zápasu Slovenskej hokejovej ligy.
15:45 Basketbal - Liga Endesa
Casademont Zaragoza - Real Madrid Záznam zápasu basketbalovej ligy Endesa.
17:30
Živě
Štúdio - Hokej Extraliga
(premiéra) (naživo)
18:00
Živě
Hokej - Extraliga
Finále – 3.kolo Priamy prenos zápasu hokejovej extraligy. (naživo)
21:35 Hokej - Reprezentácia
Nemecko - Slovensko Záznam hokejového zápasu reprezentácie.
23:55 FIS Svetový pohár slalom ženy
Killington, USA - 1.kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom ženy.
24.04.2024
00:45 FIS Svetový pohár slalom ženy
Killington, USA - 2.kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom ženy.
02:10 Futbal - 2. liga
Záznam futbalového zápasu 2. ligy.
04:00
Doku
Dokument
Golf: Penati Slovak Open Záznam golfového dokumentu.
05:15 FIS Svetový pohár freestyle
Winterberg, Nemecko - Paralelný slalom Snowboard Záznam z FIS Svetový pohár vo freestyle - snowboard a freeski.
07:10 IIHF MS juniorov 2024
Štvrťfinále: Slovensko - Fínsko Záznam zápasu Majstrovstviev sveta v ľadovom hokeji hráčov do 20 rokov.
09:40 Atletika - Gold Continental Tour
Kip Keino Classic - Nairobi, Keňa Záznam z atletických pretekov World Gold Continental Tour.
12:00 Hokej - Extraliga
Finále 3.kolo Záznam zápasu hokejovej extraligy.
14:50
Živě
Futbal - 2. liga
Priamy prenos futbalového zápasu 2. ligy. (naživo)
17:30
Živě
Štúdio - Hokej Extraliga
(premiéra) (naživo)
18:00
Živě
Hokej - Extraliga
Finále – 4.kolo Priamy prenos zápasu hokejovej extraligy. (naživo)
21:40 Hokej - NCAA
Semifinále 2: St.Paul, Minnesota USA Záznam zápasu prestížnej zámorskej hokejovej ligy NCAA.
25.04.2024
00:15 FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
Tremblant, Kanada - 1.kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom ženy.
01:30 FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
Tremblant, Kanada - 2.kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom ženy.
03:10 IIHF MS juniorov 2024
Štvrťfinále: Slovensko - Fínsko Záznam zápasu Majstrovstviev sveta v ľadovom hokeji hráčov do 20 rokov.
06:10 FIS Svetový pohár freestyle
Cortina, Taliansko - Snowboard Cross Záznam z FIS Svetový pohár vo freestyle - snowboard a freeski.
07:50 Footgolf
MS Footgolf 2023 Záznam footgolfového zápasu.
10:20 Futbal - 2. liga
Záznam futbalového zápasu 2. ligy.
12:30
Živě
Štúdio - Hokej MS U18
(premiéra) (naživo)
12:55
Živě
Hokej MS U18
Slovensko – USA Priamy prenos zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov. (naživo)
15:50 Hokej - Extraliga
Finále 4.kolo Záznam zápasu hokejovej extraligy.
18:00
Živě
Hokej - SHL
Finále Play Off - 7.kolo Priamy prenos zápasu Slovenskej hokejovej ligy. (naživo)
20:40 Hokej - NCAA
Finále: St.Paul, Minnesota USA 1.tretina Záznam zápasu prestížnej zámorskej hokejovej ligy NCAA.
23:05 FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
Tremblant, Kanada - 1.kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom ženy.
26.04.2024
00:15 FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
Tremblant, Kanada - 2.kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom ženy.
01:35 FIS Svetový pohár Super G ženy
St. Moritz, Švajčiarsko - 1.deň Záznam z FIS Svetový pohár - Super G ženy.
03:20 FIS Svetový pohár Super G ženy
St. Moritz, Švajčiarsko - 2.deň Záznam z FIS Svetový pohár - Super G ženy.
05:00 Tenis - Billie Jean King Cup
Slovensko - Slovinsko 4.zápas Záznam tenisového zápasu Billy Jean King Cup.
07:00 LIV Golf Tour
Adelaide, Austrália - 1.deň Premiérový záznam z golfového podujatia. (premiéra)
12:30
Živě
Štúdio - Hokej MS U18
(premiéra) (naživo)
12:55
Živě
Hokej MS U18
Slovensko – Lotyšsko Priamy prenos zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov. (naživo)
15:50 Športové lezenie
Európsky pohár - Drytooling Záznam podujatia v športovom lezení.
17:55
Živě
Hokej - Extraliga
Finále – 5.kolo Priamy prenos zápasu hokejovej extraligy. (naživo)
20:35 Hokej MS U18
Slovensko – Lotyšsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov.
22:55 FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
Kranjska Gora, Slovinsko - 1.kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom ženy.
23:50 FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
Kranjska Gora, Slovinsko - 2.kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom ženy.
27.04.2024
01:35 FIS Svetový pohár Super G ženy
Val-d’Isere, Francúzsko Záznam z FIS Svetový pohár - Super G ženy.
02:50 FIS Svetový pohár zjazd ženy
Val-d’Isere, Francúzsko Záznam z FIS Svetový pohár - zjazd ženy.
04:40 Tenis - Billie Jean King Cup
Slovensko - Slovinsko 5.zápas Záznam tenisového zápasu Billy Jean King Cup.
07:00 LIV Golf Tour
Adelaide, Austrália - 2.deň Premiérový záznam z golfového podujatia. (premiéra)
12:10 Hokej MS U18
Slovensko – Lotyšsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov.
14:15 Hokej - Extraliga
Finále 5.kolo Záznam zápasu hokejovej extraligy.
16:25
Živě
Futbal - 2. liga
Priamy prenos futbalového zápasu 2. ligy. (naživo)
18:55
Živě
Volejbal Extraliga
Priamy prenos volejbalového zápasu Extraligy. (naživo)
21:40 Hokej - Reprezentácia
Slovensko - Česko Záznam hokejového zápasu reprezentácie.
28.04.2024
00:00 FIS Svetový pohár slalom ženy
Kranjska Gora, Slovinsko - 1. kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom ženy.
00:40 FIS Svetový pohár slalom ženy
Kranjska Gora, Slovinsko - 2. kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom ženy.
02:05 FIS Svetový pohár slalom muži
Madonna di Campiglio, Taliansko - 1. kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom muži.
03:15 FIS Svetový pohár slalom muži
Madonna di Campiglio, Taliansko - 2. kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom muži.
04:50 FIS Svetový pohár freestyle
Cortina, Taliansko - Snowboard Cross Záznam z FIS Svetový pohár vo freestyle - snowboard a freeski.
07:00 LIV Golf Tour
Adelaide, Austrália - finále Premiérový záznam z golfového podujatia. (premiéra)
10:20
Živě
Futbal - 2. liga
Priamy prenos futbalového zápasu 2. ligy. (naživo)
12:30
Živě
Štúdio - Hokej MS U18
(premiéra) (naživo)
12:55
Živě
Hokej MS U18
Slovensko – Fínsko Priamy prenos zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov. (naživo)
15:40
Doku
Dokument
Golf: Penati Slovak Open Záznam golfového dokumentu.
17:30
Živě
Štúdio - Hokej Extraliga
(premiéra) (naživo)
18:00
Živě
Hokej - Extraliga
Finále – 6.kolo Priamy prenos zápasu hokejovej extraligy. (naživo)
21:35 Hokej MS U18
Slovensko – Fínsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov.
23:45
Doku
Dokument
Beking Monaco - Cyklistické preteky s Petrom Saganom Záznam cyklistického dokumentu z Monaka.
29.04.2024
00:55 FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
Jasná - 1.kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom ženy.
02:15 FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
Jasná - 2.kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom ženy.
03:30 FIS Svetový pohár Super G muži
Bormio, Taliansko Záznam z FIS Svetový pohár - Super G muži.
04:45 FIS Svetový pohár zjazd muži
Bormio, Taliansko Záznam z FIS Svetový pohár muži - zjazd.
06:45 Footgolf
MS Footgolf 2023 Záznam footgolfového zápasu.
08:40 Americký futbal - Snapbacks Liga
Ústí nad Labem - Bratislava Monarchs Záznam zápasu Snapbacks ligy amerického futbalu.
11:00
Živě
Bedminton World Tour
Thomas Cup - skupinová fáza Priamy prenos bedmintonových zápasov Bedminton World Tour. (naživo)
15:50 Futbal - 2. liga
Záznam futbalového zápasu 2. ligy.
17:55
Živě
Volejbal Extraliga muži
Finále Play Off - 7.zápas Priamy prenos volejbalového zápasu mužskej Extraligy. (naživo)
20:35 Hokej - Extraliga
Finále – 6.zápas Záznam zápasu hokejovej extraligy.
23:30 Hokej - MS do 18 rokov
Slovensko - Fínsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov.
30.04.2024
01:40 FIS Svetový pohár slalom ženy
Jasná - 1.kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom ženy.
02:45 FIS Svetový pohár slalom ženy
Jasná - 2.kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom ženy.
04:25 FIS Svetový pohár freestyle
Les Deux Alpes, Francúzsko - Snowboard Cross, ženy a muži Záznam z FIS Svetový pohár vo freestyle - snowboard a freeski.
06:15 Hokej - MS do 18 rokov
Slovensko - USA Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov.
08:30 Futbal - 2. liga
Záznam futbalového zápasu 2. ligy.
11:00
Živě
Bedminton World Tour
Thomas Cup - skupinová fáza Priamy prenos bedmintonových zápasov Bedminton World Tour. (naživo)
12:30
Živě
Štúdio - Hokej MS U18
(premiéra) (naživo)
12:55
Živě
Hokej - MS do 18 rokov
Slovensko - Nórsko Priamy prenos zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov. (naživo)
16:00 Bedminton World Tour
Thomas Cup - skupinová fáza Premiérový záznam bedmintonových zápasov Bedminton World Tour. (premiéra)
17:30
Živě
Štúdio - Hokej Extraliga
(premiéra) (naživo)
17:50
Živě
Hokej - Extraliga
Finále – 7.zápas Priamy prenos zápasu hokejovej extraligy.
21:45 Hokej - MS do 18 rokov
Slovensko - Nórsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov.
01.05.2024
00:05 FIS Svetový pohár zjazd ženy
Cortina d´Ampezzo, Taliansko - 1.deň Záznam z FIS Svetový pohár - zjazd ženy.
01:30 FIS Svetový pohár zjazd ženy
Cortina d´Ampezzo, Taliansko - 2.deň Záznam z FIS Svetový pohár - zjazd ženy.
02:40 FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
Adelboden, Švajčiarsko - 1.kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom muži.
03:50 FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
Adelboden, Švajčiarsko - 2.kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom muži.
04:20 FIS Beh na lyžiach
Lahti, Fínsko - Šprint tímy Záznam z FIS Beh na lyžiach.
05:25 Hokej - MS do 18 rokov
Slovensko - Lotyšsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov.
08:15 Volejbal Extraliga muži
Finále Play Off - 7.zápas Záznam volejbalového zápasu mužskej Extraligy.
11:00
Živě
Bedminton World Tour
Thomas Cup - skupinová fáza Priamy prenos bedmintonových zápasov Bedminton World Tour. (naživo)
14:30
Živě
Štúdio – Futbal Slovnaft Cup
(premiéra) (naživo)
14:50
Živě
Futbal - Slovnaft Cup finále
Priamy prenos finálového futbalového zápasu Slovenského pohára. (naživo)
16:45 Hokej - Extraliga
Finále – 7.zápas Záznam zápasu hokejovej extraligy.
19:35 Hokej - MS do 18 rokov
Slovensko - Nórsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov.
21:55 FIS Svetový pohár slalom ženy
Soldeu, Andorra - 1.kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom ženy.
23:10 FIS Svetový pohár slalom ženy
Soldeu, Andorra - 2.kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom ženy.
02.05.2024
00:30 FIS Skoky na lyžiach
Polish Tour - Szczyrk, Poľsko: mostík HS134 Záznam z FIS Skoky na lyžiach.
05:25 Bedminton World Tour
Thomas Cup - skupinová fáza Záznam bedmintonových zápasov Bedminton World Tour.
06:05 Hokej - MS do 18 rokov
Slovensko - Fínsko Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov.
08:20 Futbal - 2. liga
Záznam futbalového zápasu 2. ligy.
11:00
Živě
Bedminton World Tour
Thomas Cup - štvrťfinále Priamy prenos bedmintonových zápasov Bedminton World Tour. (naživo)
15:30
Živě
Štúdio - Hokej MS U18
(premiéra) (naživo)
15:50
Živě
Hokej - MS do 18 rokov
Štvrťfinále 3 Priamy prenos zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov. (naživo)
18:25
Živě
Štúdio - Hokej MS U18
(premiéra) (naživo)
18:35
Živě
Hokej - MS do 18 rokov
Štvrťfinále 4 Priamy prenos zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov. (naživo)
21:30 Futbal - Slovnaft Cup finále
Záznam finálového futbalového zápasu Slovenského pohára.
23:30 FIS Svetový pohár slalom muži
Adelboden, Švajčiarsko - 1.kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom muži.
03.05.2024
00:45 FIS Svetový pohár slalom muži
Adelboden, Švajčiarsko - 2.kolo Záznam z FIS Svetový pohár slalom muži.
01:55 Footgolf
MS Footgolf 2023 Záznam footgolfového zápasu.
05:25 Bedminton World Tour
Thomas Cup - skupinová fáza Záznam bedmintonových zápasov Bedminton World Tour.
06:55
Živě
LIV Golf Tour
Singapur - 1.deň Priamy prenos z golfového podujatia. (naživo)
11:00
Živě
Bedminton World Tour
Thomas Cup - štvrťfinále Priamy prenos bedmintonových zápasov Bedminton World Tour. (naživo)
16:30
Doku
Dokument
Golf: Penati Slovak Open Záznam golfového dokumentu.
17:30
Živě
Štúdio - Hokej Reprezentácia
(premiéra) (naživo)
17:55
Živě
Hokej - Reprezentácia
Slovensko - Poľsko Priamy prenos hokejového zápasu reprezentácie. (naživo)
21:35 Hokej - MS do 18 rokov
Štvrťfinále Záznam zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov.
23:55 FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
Bansko, Bulharsko - 1. kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom muži.
04.05.2024
01:00 FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
Bansko, Bulharsko - 2. kolo Záznam z FIS Svetový pohár - obrovský slalom muži.
02:30 FIS Svetový pohár zjazd ženy
Crans Montana, Švajčiarsko - 1.deň Záznam z FIS Svetový pohár - zjazd ženy.
03:45 FIS Svetový pohár zjazd ženy
Crans Montana, Švajčiarsko - 2.deň Záznam z FIS Svetový pohár - zjazd ženy.
05:25 Bedminton World Tour
Thomas Cup - skupinová fáza Záznam bedmintonových zápasov Bedminton World Tour.
06:55
Živě
LIV Golf Tour
Singapur - 2.deň Priamy prenos z golfového podujatia. (naživo)
11:00
Živě
Bedminton World Tour
Thomas Cup - semifinále Priamy prenos bedmintonových zápasov Bedminton World Tour. (naživo)
12:30
Živě
Štúdio - Hokej MS U18
(premiéra) (naživo)
12:55
Živě
Hokej - MS do 18 rokov
Semifinále 1 Priamy prenos zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov. (naživo)
16:30
Živě
Štúdio - Hokej MS U18
(premiéra) (naživo)
16:55
Živě
Hokej - MS do 18 rokov
Semifinále 2 Priamy prenos zápasu hokejových Majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov. (naživo)
20:40 Hokej - Reprezentácia
Slovensko - Poľsko Záznam hokejového zápasu reprezentácie.
23:05
Doku
Dokument
Golf: Penati Slovak Open Záznam golfového dokumentu.

© 2021