31.01.2023
08:00 Televizní nákupy

Program právě běží.
77%+14 min.
09:00 Parkour
Světový závodní den, 8/7, repríza, HD
10:00 Parkour
Světový závodní den, 8/8, repríza, HD
11:00 Televizní nákupy
12:00 Zlaté okamžiky
12:15 Lední hokej
EV Zug - SC Bern, Národní liga, základní část, repríza, HD
14:45 Lední hokej
HC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce, Tipos Extraliga, základní část, 34. kolo, repríza, HD
17:15 Tipos extraliga, sestřih
nové, HD
17:45
Živě
Lední hokej
HKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce, Tipos Extraliga, základní část, 35. kolo, premiéra, živě, HD
20:30 Fotbal, Coppa Italia, upoutávka
HD
21:00
Živě
Fotbal
Inter - Atalanta, Coppa Italia, Čtvrtfinále, premiéra, živě, HD
23:00 Lední hokej
HK Spišská Nová Ves - HC Košice, Tipos Extraliga, základní část, 32. kolo, repríza, HD
01.02.2023
01:30 Fotbal
Besiktas - Alanyaspor, Süper Lig, 21. kolo, repríza, HD
03:30 Lední hokej
HKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce, Tipos Extraliga, základní část, 35. kolo, repríza, HD
06:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/5, repríza, HD
07:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/6, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Cyklistika
Monaco beking, repríza, HD
10:00 Tipos extraliga, sestřih
HD
10:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
11:00 Televizní nákupy
12:00 Lední hokej
ZSC Lions - Kloten, Národní liga, základní část, repríza, HD
14:30 Modric vs Rakitic: vlastní Chorvatsku
14:45 Lední hokej
Slovan Bratislava - HKM Zvolen, Tipos Extraliga, základní část, 30. kolo, repríza, HD
17:15 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 21. kolo, nové, HD
18:00
Živě
Fotbal
Trabzonspor - Antalyaspor, Süper Lig, 22. kolo, premiéra, živě, HD
20:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/5, repríza, HD
21:00
Živě
Fotbal
Řím - Cremonese, Coppa Italia, Čtvrtfinále, premiéra, živě, HD
23:00 Fotbal
Trabzonspor - Antalyaspor, Süper Lig, 22. kolo, repríza, HD
02.02.2023
01:00 Lední hokej
HKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce, Tipos Extraliga, základní část, 35. kolo, repríza, HD
03:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
04:00 Parkour
Světový závodní den, 8/1, repríza, HD
05:00 Parkour
Světový závodní den, 8/2, repríza, HD
06:00 Lední hokej
Rögle - Malmö, SHL, základní část, repríza, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Házená
RK Krim Mercator - DHK Baník Most, Liga mistrů, ženy, repríza, HD
10:45 Televizní nákupy
11:45 NCAA, americký fotbal
Southern Miss - Rice, LendingTree Bowl, repríza, HD
15:45 Modric vs Rakitic: vlastní Chorvatsku
16:00 Fotbal
Karagümrük - Besiktas, Süper Lig, 22. kolo, repríza, HD
18:00
Živě
Fotbal
Adana Demirspor - Fenerbahce, Süper Lig, 22. kolo, premiéra, živě, HD
20:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/6, repríza, HD
21:00
Živě
Fotbal
Juventus - Lazio, Coppa Italia, Čtvrtfinále, premiéra, živě, HD
23:00 Cyklistika
Monaco beking, repríza, HD
03.02.2023
00:00 Tipos extraliga, sestřih
HD
00:30 NCAA, americký fotbal
Penn State - Utah, Rose Bowl, repríza, HD
04:00 Parkour
Světový závodní den, 8/3, repríza, HD
05:00 Parkour
Světový závodní den, 8/4, repríza, HD
06:00 Házená
Motherson Mosonmagyarovár - Ikast Handbold, EHF, Evropská liga, ženy, repríza, HD
07:45 Modric vs Rakitic: vlastní Chorvatsku
08:00 Televizní nákupy
09:00 Fotbal
Adana Demirspor - Fenerbahce, Süper Lig, 22. kolo, repríza, HD
11:00 Televizní nákupy
12:00 Házená
Praktiker - Vác vs Paris 92, EHF, Evropská liga, ženy, repríza, HD
13:45 Házená
Motherson Mosonmagyarovár - Ikast Handbold, EHF, Evropská liga, ženy, repríza, HD
15:30 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/4, repríza, HD
16:30 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 21. kolo, HD
17:15 Lední hokej
HKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce, Tipos Extraliga, základní část, 35. kolo, repríza, HD
19:45
Živě
Lední hokej
Lausanne HC - HC Davos, Národní liga, základní část, premiéra, živě, HD
22:15 Lední hokej
ZSC Lions - Kloten, Národní liga, základní část, repríza, HD
04.02.2023
00:45 Lední hokej
Slovan Bratislava - HKM Zvolen, Tipos Extraliga, základní část, 30. kolo, repríza, HD
03:15 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 22. kolo, nové, HD
04:00 Parkour
Světový závodní den, 8/5, repríza, HD
05:00 Parkour
Světový závodní den, 8/6, repríza, HD
06:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/1, repríza, HD
07:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/2, repríza, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/3, repríza, HD
10:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/4, repríza, HD
11:00 Televizní nákupy
12:00 Největší všech dob, týmy NBA
HD
12:30 Modric vs Rakitic: vlastní Chorvatsku
12:45 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 22. kolo, HD
13:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
14:00
Živě
Fotbal
Sivasspor - Besiktas, Süper Lig, 23. kolo, premiéra, živě, HD
16:00
Živě
Házená
Ferencváros - Bietigheim, Liga mistrů, ženy, premiéra, živě, HD
17:45 Kung Fu Kick Erica Cantony
18:00
Živě
Házená
Metz - Rapid Bucurest, Liga mistrů, ženy, premiéra, živě, HD
19:45
Živě
Lední hokej
Rapperwil-Jona Lakers - EV Zug, Národní liga, základní část, premiéra, živě, HD
22:15 Házená
Paris 92 - Praktiker-Vác, Evropská liga, Ženy, dnešní, HD
05.02.2023
00:00 Lední hokej
Luleå - Oskarshamn, SHL, základní část, repríza, HD
02:30 Lední hokej
Timrå - Frölunda, SHL, základní část, repríza, HD
05:00 Parkour
Světový závodní den, 8/7, repríza, HD
06:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/6, repríza, HD
07:00 Největší všech dob, týmy NBA
HD
07:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 22. kolo, HD
09:45 Cyklistika
Monaco beking, repríza, HD
10:45 Modric vs Rakitic: vlastní Chorvatsku
11:00 Televizní nákupy
12:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/6, repríza, HD
13:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/7, repríza, HD
14:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/8, nové, HD
15:00 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 22. kolo, HD
15:45
Živě
Házená
DHK Baník Most - Odense, Liga mistrů, ženy, premiéra, živě, HD
17:45 Tipos extraliga, sestřih
nové, HD
18:15
Živě
Lední hokej
HC MIKRON Nové Zámky - HKM Zvolen, Tipos Extraliga, základní část, 36. kolo, premiéra, živě, HD
21:00 Formule 1
Velká cena Brazílie, závody, repríza, HD
23:30 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/6, repríza, HD
06.02.2023
00:30 Fotbal
Galatasaray - Trabzonspor, Süper Lig, 23. kolo, repríza, HD
02:30 Parkour
Světový závodní den, 8/8, repríza, HD
03:30 Lední hokej
Tipos Extraliga, základní část, 36. kolo, repríza, HD
06:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/1, repríza, HD
07:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/2, repríza, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Házená
DHK Baník Most - Odense, Liga mistrů, ženy, repríza, HD
10:45 Televizní nákupy
11:45 Box
Janibek Alimkhanuly - Denzel Bentley, Las Vegas, repríza, HD
14:45 Největší XI Realu Madrid
15:00 Tipos extraliga, sestřih
HD
15:30 Lední hokej
HKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce, Tipos Extraliga, základní část, 35. kolo, repríza, HD
18:00
Živě
Fotbal
Fenerbahce - Konyaspor, Süper Lig, 23. kolo, premiéra, živě, HD
20:00 Formule 1
Velká cena Brazílie, závody, repríza, HD
22:30 Fotbal, Coppa Italia, repríza
nové, HD
23:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/7, repríza, HD
07.02.2023
00:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/8, repríza, HD
01:00 Házená
DVSC Schaeffler - Sola HK, Evropská liga, Ženy, repríza, HD
02:45 Házená
Ikast - Motherson Mosonmagyaróvár, Evropská liga, Ženy, repríza, HD
04:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
05:00 Tipos extraliga, sestřih
HD
05:30 Fotbal, Coppa Italia, repríza
HD
06:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/3, repríza, HD
07:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/4, repríza, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Největší všech dob, tenis, ženy
HD
09:30 Největší všech dob, tenisté
HD
10:00 Největší všech dob, boxeři těžké váhy
HD
10:30 Největší všech dob, argentinští fotbalisté
HD
11:00 Televizní nákupy
12:00 Box
Teofimo Lopez - Sandor Martin, MSG, repríza, HD
15:00 Házená
Kastamonu - Győri ETO, Liga mistrů, ženy, repríza, HD
16:45 Největší XI Realu Madrid
17:00
Živě
Házená
Fejér-BAL Veszprém - Frisch auf Göppingen, EHF, Evropská liga, muži, premiéra, živě, HD
18:45
Živě
Házená
SL Benfica - TATRAN Prešov, EHF, Evropská liga, muži, premiéra, živě, HD
20:30 Zlaté okamžiky
20:45
Živě
Házená
Granollers - Balatonfüredi KSE, EHF, Evropská liga, muži, premiéra, živě, HD
22:30 Tipos extraliga, sestřih
nové, HD
23:00 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 23. kolo, nové, HD
23:45 Fotbal
Sivasspor - Besiktas, Süper Lig, 23. kolo, repríza, HD
08.02.2023
01:45 Fotbal
Galatasaray - Trabzonspor, Süper Lig, 23. kolo, repríza, HD
03:45 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/7, repríza, HD
04:45 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/8, repríza, HD
05:45 Kung Fu Kick Erica Cantony
06:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/5, repríza, HD
07:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/6, repríza, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 23. kolo, HD
09:45 Modric vs Rakitic: vlastní Chorvatsku
10:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/8, repríza, HD
11:00 Televizní nákupy
12:00 Box
Regis Prograis - José Zepeda, Carson, repríza, HD
15:00 Fotbal, Coppa Italia, repríza
HD
15:30 Lední hokej
Lausanne HC - HC Davos, Národní liga, základní část, repríza, HD
18:00 Tipos extraliga, sestřih
HD
18:30 Lední hokej
HC MIKRON Nové Zámky - HKM Zvolen, Tipos Extraliga, základní část, 36. kolo, repríza, HD
21:00 Fotbal
Galatasaray - Trabzonspor, Süper Lig, 23. kolo, repríza, HD
23:00 Házená
Telekom Veszprém - GOG, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
09.02.2023
00:45 Házená
FC Porto - Dunamo Bucuresti, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
02:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
03:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/8, repríza, HD
04:00 Fotbal
Galatasaray - Trabzonspor, Süper Lig, 23. kolo, repríza, HD
06:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/7, repríza, HD
07:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/8, repríza, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Házená
Metz - Rapid Bucurest, Liga mistrů, ženy, repríza, HD
10:45 Televizní nákupy
11:45 Lední hokej
Rapperswil - Lugano, Národní liga, základní část, repríza, HD
14:15 Házená
Metz - Rapid Bucurest, Liga mistrů, ženy, repríza, HD
16:00 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/8, repríza, HD
17:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/5, repríza, HD
18:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/6, HD
19:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/7, repríza, HD
20:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/8, HD
21:00 Fotbal
Fenerbahce - Konyaspor, Süper Lig, 23. kolo, repríza, HD
23:00 Házená
Aalborg - OTP Bank - Pick Szeged, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
10.02.2023
00:45 Házená
Wisla Plock - Magdeburg, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
02:30 Fotbal
Copa del Rey, semifinále, repríza, HD
04:30 Poker
2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/8, repríza, HD
05:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
06:00 Modric vs Rakitic: vlastní Chorvatsku
06:15 Házená
FC Porto - Dunamo Bucuresti, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Házená
Telekom Veszprém - GOG, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
10:45 Televizní nákupy
11:45 Parkour
Světový závodní den, 8/5, repríza, HD
12:45 Parkour
Světový závodní den, 8/6, repríza, HD
13:45 Parkour
Světový závodní den, 8/7, repríza, HD
14:45 Parkour
Světový závodní den, 8/8, repríza, HD
15:45 Fotbal
Galatasaray - Trabzonspor, Süper Lig, 23. kolo, repríza, HD
17:45 Největší XI Realu Madrid
18:00
Živě
Fotbal
Besiktas - Ankaragücü, Süper Lig, 24. kolo, premiéra, živě, HD
20:00 Fotbal
Galatasaray - Trabzonspor, Süper Lig, 23. kolo, repríza, HD
22:00 Fotbal
Sivasspor - Besiktas, Süper Lig, 23. kolo, repríza, HD
11.02.2023
00:00 SuperEnduro
Velká cena Maďarska, Budapešť, repríza, HD
02:30 Házená
Telekom Veszprém - GOG, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
04:15 Házená
FC Porto - Dunamo Bucuresti, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
06:00 Kung Fu Kick Erica Cantony
06:15 Házená
Aalborg - OTP Bank - Pick Szeged, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Házená
Kastamonu - Győri ETO, Liga mistrů, ženy, repríza, HD
10:45 Televizní nákupy
11:45 Fotbal
Galatasaray - Trabzonspor, Süper Lig, 23. kolo, repríza, HD
13:45 Fotbal
Besiktas - Ankaragücü, Süper Lig, 24. kolo, repríza, HD
15:45
Živě
Házená
Iuventa Michalovce - JKS Jarosław, EHC, Ženy, čtvrtfinále, premiéra, živě, HD
17:45 Fotbal
Trabzonspor - Ümraniyespor, Süper Lig, 24. kolo, dnešní, HD
19:45 Lední hokej
HC MIKRON Nové Zámky - HKM Zvolen, Tipos Extraliga, základní část, 36. kolo, repríza, HD
22:15 Házená
Iuventa Michalovce - JKS Jarosław, EHC, Ženy, čtvrtfinále, repríza, HD
12.02.2023
00:00 Házená
HCB Karviná - Dinamo Pančevo, EHC, muži, posledních 16 odvetných zápasů, repríza, HD
01:45 Házená
Siofok KC - ES Besancon Feminin, Evropská liga, Ženy, repríza, HD
03:30 Házená
Budućnost - Kastamonu, Liga mistrů, ženy, repríza, HD
05:15 Zlaté okamžiky
05:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
06:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/5, repríza, HD
07:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/6, HD
08:00 Televizní nákupy
09:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/7, repríza, HD
10:00 Šťastlivec!
Příběh Bernieho Ecclestona a Formule 1, 8/8, HD
11:00 Televizní nákupy
12:00 Lední hokej
HKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce, Tipos Extraliga, základní část, 35. kolo, repríza, HD
14:30 Formule 1
Velká cena Bahrajnu, závody, repríza, HD
16:45 Největší XI Realu Madrid
17:00
Živě
Fotbal
Kayserispor - Fenerbahce, Süper Lig, 24. kolo, premiéra, živě, HD
19:00 Házená
Bietigheim - DHK Baník Most, Liga mistrů, ženy, repríza, HD
20:45 Házená
Odenese - Ferencváros, Liga mistrů, ženy, repríza, HD
22:30 Házená
Fana - Motherson Mosonmagyaróvár, Evropská liga, Ženy, repríza, HD
13.02.2023
00:15 Lední hokej
HC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce, Tipos Extraliga, základní část, 34. kolo, repríza, HD
02:45 Lední hokej
HC MIKRON Nové Zámky - HKM Zvolen, Tipos Extraliga, základní část, 36. kolo, repríza, HD
05:15 Tipos extraliga, sestřih
HD
05:45 Kung Fu Kick Erica Cantony
06:00 Házená
Aalborg - OTP Bank - Pick Szeged, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
07:45 Televizní nákupy
08:45 Házená
Iuventa Michalovce - JKS Jarosław, EHC, Ženy, čtvrtfinále, repríza, HD
10:30 Největší všech dob, piloti F1
HD
11:00 Televizní nákupy
12:00 Box
Regis Prograis - José Zepeda, Carson, repríza, HD
15:00 Fotbal
Trabzonspor - Ümraniyespor, Süper Lig, 24. kolo, repríza, HD
17:00 Fotbal
EL a EKL, upoutávka, nové, HD
18:00
Živě
Fotbal
Gaziantep - Galatasaray, Süper Lig, 24. kolo, premiéra, živě, HD
20:00 Formule 1
Velká cena Belgie, závody, repríza, HD
22:15 Házená
Thüringer HC - Praktiker-Vác, Evropská liga, Ženy, repríza, HD
14.02.2023
00:00 Házená
Nykobing Falster - DVSC Schaeffler, Evropská liga, Ženy, repríza, HD
01:45 Lední hokej
ZSC Lions - Genève-Servette HC, Národní liga, základní část, repríza, HD
04:15 Fotbal
EL a EKL, upoutávka, repríza, HD
05:15 Největší všech dob, týmy NBA
HD
05:45 Modric vs Rakitic: vlastní Chorvatsku
06:00 Házená
Telekom Veszprém - GOG, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
07:45 Televizní nákupy
08:45 Házená
HCB Karviná - Dinamo Pančevo, EHC, muži, posledních 16 odvetných zápasů, repríza, HD
10:30 Lionel Messi: Oproti potížím
10:45 Televizní nákupy
11:45 Házená
Iuventa Michalovce - JKS Jarosław, EHC, Ženy, čtvrtfinále, repríza, HD
13:30 Fotbal, Italský superpohár, repríza
HD
14:00 Tipos extraliga, sestřih
HD
14:30 Největší všech dob, běh na 100 m
HD
15:00 Box
Terence Crawford - David Avanesyan , Omaha, repríza, HD
17:30 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 24. kolo, nové, HD
18:15
Živě
Lední hokej
HC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce, Tipos Extraliga, základní část, 37. kolo, premiéra, živě, HD
21:00 Fotbal
Besiktas - Anytalyaspor, Süper Lig, 14. kolo, dnešní, HD
23:00 Házená
Balatonfüred - Nexe, EHF, Evropská liga, muži, repríza, HD

© 2021