29.03.2024 | |
---|---|
08:40 |
Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Jan Mulak reportaż, (2022). Jan Mulak, rodowity warszawiak, nie był wybitnym sportowcem, choć przed wojną należał do krajowej czołówki średniodystansowców. Był też dziennikarzem i czołowym działaczem Polskiej Partii Socjalistycznej. Po wojnie proponowano mu wysokie stanowiska polityczne, ale on wolał zostać t... Program právě běží.
10%+27 min.
|
09:10 |
Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Europy, Apeldoorn - Podsumowanie Szwajcaria (2024). |
11:25 |
Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie (2024). |
13:20 |
Hokej na lodzie - Kwalifikacje do IO 2026, Sosnowiec - podsumowanie (2024). |
14:55 |
Jeździectwo - Cavaliada Sopot - konkurs PKO Bank Polski Grand Prix relacja, (2024). |
16:35 |
Jeździectwo - Cavaliada Kraków - HPP WKKW relacja, (2024). |
17:45 |
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Świata Glasgow - podsumowanie Szwajcaria (2024). |
20:25 |
Jeździectwo - Cavaliada Kraków - konkurs Grand Prix relacja, (2024). |
22:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
22:45 |
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Szwajcaria (2024). |
23:50 |
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Szwajcaria (2024). |
30.03.2024 | |
---|---|
00:55 |
Odliczanie do EURO - podsumowanie magazyn sportowy, (2024). |
01:50 |
Odliczanie do EURO - podsumowanie magazyn sportowy, (2024). |
02:50 |
Piłka nożna - Beach Soccer - Mistrzostwa Świata, Dubaj: Finał: Brazylia - Włochy Szwajcaria (2024). |
04:05 |
Boks - Gala w Tulsa, Oklahoma, USA (walka wieczoru: R.Ramirez - I.Dogboe) - podsumowanie (2023). |
31.03.2024 | |
---|---|
05:50 |
Sportowy Wieczór (2024). |
06:30 |
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Świata Glasgow dz. 2 Szwajcaria (2024). |
09:00 |
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych, Belgrad - wyścigi elity kobiet i mężczyzn Szwajcaria (2024). |
09:55 |
Nieustępliwy - Waldemar Kikolski (2022). |
10:35 |
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Awards 2023, Londyn Szwajcaria (2024). |
12:20 |
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Szwajcaria (2024). |
13:25 |
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Szwajcaria (2024). |
14:25 |
Droga do EURO - odc. 3 magazyn sportowy, Szwajcaria (2024). |
15:05 |
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Szwajcaria (2024). |
16:10 |
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Szwajcaria (2024). |
17:15 |
Koszykówka mężczyzn - Preeliminacje Igrzysk Olimpijskich 2024, Gliwice - podsumowanie Szwajcaria (2023). |
19:25 |
Pierwsza Dama film dokumentalny, (2017). Film dokumentalny o Irenie Szewińskiej. Najbardziej utytułowana w historii polska lekkoatletka wspomina najważniejsze momenty swojej kariery. |
20:35 |
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie, Chiny - Podsumowanie (2023). |
22:30 |
RETRO TVP SPORT - Siatkówka, igrzyska olimpijskie 1976 finał: Polska ZSRR magazyn, (2019). |
01.04.2024 | |
---|---|
00:25 |
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #31, Zakopane (walka wieczoru: Michał Cieślak - Tommy McCarthy) (2023). |
00:30 |
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #31, Zakopane (walka wieczoru: Michał Cieślak - Tommy McCarthy) (2023). |
01:30 |
Legendy KSW - odc. 5 (2024). |
03:20 |
Boks - Gala w Turynie: F. Grandelli - S. Voda - podsumowanie (2023). |
03:40 |
Boks - Gala w Turynie: F. Grandelli - S. Voda - podsumowanie (2023). |
05:55 |
Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Chłopcy Stamma reportaż, (2020). Opowieść o Feliksie Stammie - wyjątkowym trenerze polskich pięściarzy i jego wychowankach. |
06:20 |
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Świata Glasgow dz. 3 Szwajcaria (2024). |
08:55 |
RETRO TVP SPORT - łyżwiarstwo szybkie, Zbigniew Bródka magazyn, (2023). |
10:10 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - 1/4 finału (#3): Athletic Bilbao - FC Barcelona Szwajcaria (2024). |
12:15 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - 1/2 finału - Podsumowanie Hiszpania (2024). |
14:30 |
RETRO TVP SPORT - Wspomnienie o Leszku Jaroszu magazyn, (2024). |
16:25 |
Droga do EURO - odc. 3 magazyn sportowy, Szwajcaria (2024). |
17:00 |
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 26.kolejka: Widzew Łódź - Korona Kielce (studio) (2024). |
17:25 |
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 26.kolejka: Widzew Łódź - Korona Kielce (1 poł.) (2024). |
20:05 |
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty film dokumentalny, Szwajcaria (2024). |
21:05 |
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych, Belgrad - wyścigi elity kobiet i mężczyzn Szwajcaria (2024). |
22:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
22:40 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - 1/8 finału - Podsumowanie Szwajcaria (2024). |
02.04.2024 | |
---|---|
00:15 |
Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba) (2023). |
00:20 |
Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba) (2023). |
01:20 |
Boks - Gala w Detroit (walka wieczoru: C.Shields - M.Cornejo) - podsumowanie (2023). |
03:05 |
Boks - Gala MB Boxing Night #23, Dzierżoniów - walka: R. Parzęczewski - A. Valentin - podsumowanie (2024). |
05:30 |
Sportowy Wieczór (2024). |
06:15 |
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Szwajcaria (2024). |
07:20 |
Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia Szwajcaria (2024). |
08:30 |
Żużel - Kryterium Asów 2024, Bydgoszcz (2024). |
10:30 |
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych, Belgrad - wyścigi elity kobiet i mężczyzn Szwajcaria (2024). |
11:30 |
Piłka nożna - 2 liga, 26.kolejka (#1): Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz (2024). |
13:35 |
Droga do EURO - odc. 3 magazyn sportowy, Szwajcaria (2024). |
14:10 |
Piłka nożna - Liga Narodów kobiet - Podsumowanie Szwajcaria (2023). |
15:50 |
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 26.kolejka: Widzew Łódź - Korona Kielce (2024). |
18:05 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#1): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (studio) (2024). |
18:25 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#1): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (2024). |
21:10 |
GOL magazyn, (2023). |
22:05 |
GOL magazyn, (2023). |
23:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
23:45 |
Boks - Gala w Tokio (walka wieczoru: Naoya Inoue - Marlon Tapales) (2023). |
03.04.2024 | |
---|---|
00:45 |
Boks - Gala w Las Vegas (walki wieczoru: R.Conceicao - E.Navarrete; E.de Los Santos - S.Stevenson) - podsumowanie (2023). |
03:00 |
Boks - Gala MB Boxing Night #24 - Legnica (K. Welter - A. Robinson) - podsumowanie (2024). |
05:30 |
Sportowy Wieczór (2024). |
06:05 |
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Szwajcaria (2024). |
08:20 |
GOL magazyn, (2023). |
09:15 |
GOL magazyn, (2023). |
10:15 |
Strongman - Liga Mistrzów - Polska cz. 1 relacja, Bułgaria (2023). |
11:15 |
Piłka nożna - 2 liga, 26.kolejka (#2): Chojniczanka 1930 Chojnice - KKS 1925 Kalisz (2024). |
13:20 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#1): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (2024). |
15:40 |
Żużel - Kryterium Asów 2024, Bydgoszcz (2024). |
17:35 |
Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Stanisława Walasiewiczówna reportaż, (2022). Stanisława Walasiewicz jedna z najwybitniejszych sprinterek świata w okresie międzywojnia. Jako dwuletnie dziecko wyemigrowała do USA, ale zawsze czuła się Polką i reprezentowała Polskę, mimo propozycji przyjęcia obywatelstwa amerykańskiego. Na igrzyskach olimpijskich 1932 roku w L... |
18:05 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#2): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (studio) (2024). |
18:25 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#2): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (2024). |
21:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
21:45 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - 1/4 finału - Podsumowanie Szwajcaria (2024). |
23:40 |
Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023 - Muaythai - Finały Szwajcaria (2023). |
04.04.2024 | |
---|---|
01:05 |
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: E. Spence - T. Crawford) - podsumowanie (2023). |
03:05 |
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #32 - Kalisz: walka wieczoru: Adam Balski - Artur Górski - podsumowanie (2024). |
05:25 |
Sportowy Wieczór (2024). |
06:00 |
Piłka nożna - mecz towarzyski przed EURO 2024, Bratysława: Słowacja - Austria Szwajcaria (2024). |
08:10 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - 1/2 finału - Podsumowanie Hiszpania (2024). |
10:20 |
Strongman - Liga Mistrzów - Polska cz. 2 relacja, Bułgaria (2023). |
11:15 |
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 26.kolejka: Widzew Łódź - Korona Kielce (2024). |
13:25 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#2): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (2024). |
15:30 |
Żużel - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Stralsund (2023). |
17:35 |
Rafał Wilk - człowiek ze stali 2.0 film dokumentalny, (2022). |
18:15 |
Droga do EURO - odc. 3 magazyn sportowy, Szwajcaria (2024). |
18:55 |
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 29.kolejka: Piast Gliwice - Constract Lubawa (2024). |
21:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
21:40 |
RING TVP SPORT magazyn, (2024). |
22:35 |
Boks - Gala w Wolverhampton: M. Signani - T. Denny (2023). |
23:20 |
Boks - Gala w Newark (walka wieczoru: S.Yoshino - S.Stevenson) - podsumowanie (2023). |
05.04.2024 | |
---|---|
01:15 |
Boks - Gala w Pensylwanii (walka wieczoru: J.White - E.Garcia) - podsumowanie (2023). |
01:20 |
Boks - Gala w Pensylwanii (walka wieczoru: J.White - E.Garcia) - podsumowanie (2023). |
03:10 |
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #33, Białystok: Kamil Szeremeta - Abel Mina - podsumowanie (2024). |
05:30 |
Sportowy Wieczór (2024). |
06:10 |
Piłka nożna - mecz towarzyski przed EURO 2024, Lyon: Francja - Niemcy Szwajcaria (2024). |
08:20 |
Droga do EURO - odc. 1 magazyn sportowy, Szwajcaria (2024). |
08:55 |
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Szwajcaria (2024). |
11:10 |
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty film dokumentalny, Szwajcaria (2024). |
12:15 |
Boks - Gala MB Boxing Night #24 - Legnica (K. Welter - A. Robinson) - podsumowanie (2024). |
14:35 |
RING TVP SPORT magazyn, (2024). |
15:35 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - Finał, Sewilla: Real Madryt - Osasuna Pampeluna Szwajcaria (2023). |
17:40 |
Droga do EURO - odc. 3 magazyn sportowy, Szwajcaria (2024). |
18:15 |
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 1.kolejka, Kopavogur: Islandia - Polska (studio) (2024). |
18:40 |
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 1.kolejka, Kopavogur: Islandia - Polska (1 poł.) (2024). |
20:40 |
Piłka nożna - 2.liga, 27.kolejka (#1): Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce (2024). |
22:45 |
Sportowy Wieczór (2024). |
23:30 |
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 1.kolejka, Kopavogur: Islandia - Polska (2024). |
06.04.2024 | |
---|---|
01:15 |
Boks - Gala w Gold Coast (T.Tszyu - C.Ocampo) - podsumowanie (2023). |
01:35 |
Boks - Gala w Gold Coast (T.Tszyu - C.Ocampo) - podsumowanie (2023). |
03:50 |
Boks - Gala w Bournemouth (walka wieczoru: C. Billam - Smith - M. Masternak) - podsumowanie (2023). |
06:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
06:45 |
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 1.kolejka, Kopavogur: Islandia - Polska (2024). |
08:55 |
Biegi narciarskie - Ski Classics - Reistadlopet, 40km, Stermoen - Bardufoss, Norwegia Szwecja (2024). |
11:45 |
Piłka nożna - AMP Futbol Cup, Kraków: Polska - Włochy (1 poł.) (2024). |
13:35 |
Żużel - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Grudziądz (studio) (2024). |
13:55 |
Żużel - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Grudziądz (2024). |
17:10 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#3): Re - Plast UNIA Oświęcim - GKS Katowice (studio) (2024). |
17:25 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#3): Re - Plast UNIA Oświęcim - GKS Katowice (2024). |
20:00 |
Droga do EURO - odc. 4 magazyn sportowy, Szwajcaria (2024). |
20:35 |
Sportowy Wieczór (2024). |
21:10 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - Sewilla, Finał: Athletic Bilbao - Mallorca (studio) Hiszpania (2024). |
21:55 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - Sewilla, Finał: Athletic Bilbao - Mallorca Hiszpania (2024). |
07.04.2024 | |
---|---|
00:45 |
Żużel - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Grudziądz (2024). |
02:50 |
Boks - Gala w Birmingham - Denny - McGowan (2023). |
03:45 |
Boks - Gala w Birmingham (walka wieczoru: Joshua Buatsi - Paweł Stępień) (2023). |
04:45 |
Boks - Gala w Wolverhampton (walka wieczoru: F. Petitjean - A. Azim) (2023). |
05:35 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - Sewilla, Finał: Athletic Bilbao - Mallorca Hiszpania (2024). |
07:55 |
Biegi narciarskie - Ski Classics - Summit 2 Senja, 60km, Bardufoss - Finnsnes, Norwegia Szwecja (2024). |
12:10 |
Piłka nożna - 2.liga, 27.kolejka (#2): Radunia Stężyca - Chojniczanka 1930 Chojnice (2024). |
14:20 |
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 27.kolejka: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (studio) (2024). |
14:55 |
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 27.kolejka: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (2024). |
17:40 |
Piłka ręczna kobiet - eliminacje Mistrzostw Europy, Zielona Góra: Polska - Kosowo (studio) (2024). |
17:55 |
Piłka ręczna kobiet - eliminacje Mistrzostw Europy, Zielona Góra: Polska - Kosowo (2024). |
20:10 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#4): Re - Plast UNIA Oświęcim - GKS Katowice (studio) (2024). |
20:25 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#4): Re - Plast UNIA Oświęcim - GKS Katowice (2024). |
23:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
23:45 |
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 27.kolejka: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (2024). |
08.04.2024 | |
---|---|
01:55 |
Piłka ręczna kobiet - eliminacje Mistrzostw Europy, Zielona Góra: Polska - Kosowo (2024). |
03:35 |
Boks - Gala w Rosenbergu, Teksas (J.Alimkhanuly - V.Gualtieri): podsumowanie (2023). |
05:30 |
Sportowy Wieczór (2024). |
06:10 |
RETRO TVP SPORT - Broendby Kopenhaga - Widzew Łódz (1996) magazyn, (2018). |
08:05 |
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 27.kolejka: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (2024). |
10:05 |
Piłka nożna - 2.liga, 27.kolejka (#1): Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce (2024). |
12:15 |
Piłka ręczna kobiet - eliminacje Mistrzostw Europy, Zielona Góra: Polska - Kosowo (2024). |
14:00 |
Piłka nożna - AMP Futbol Cup, Kraków - Podsumowanie (2024). |
16:00 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - Sewilla, Finał: Athletic Bilbao - Mallorca Hiszpania (2024). |
18:10 |
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 27.kolejka: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (2024). |
20:15 |
GOL magazyn, (2023). |
22:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
22:40 |
Żużel - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Grudziądz (2024). |
09.04.2024 | |
---|---|
00:45 |
Boks - Gala w Las Vegas - walka: W. Łomaczenko - D. Haney (2023). |
01:50 |
Boks - Gala w Shawnee, Oklahoma (walka wieczoru: M. Hughes - G. Kambosos) - podsumowanie (2023). |
04:10 |
Boks - Gala w Quebecu (walka wieczoru: Christian Mbilli - Desmond Nicholson) (2023). |
05:20 |
Sportowy Wieczór (2024). |
05:55 |
RETRO TVP SPORT - piłka nożna, Puchar Europy 1990/91 Lech Poznań - Olympique Marsylia magazyn, (2023). |
08:10 |
Strongman - Liga Mistrzów - Polska cz. 1 relacja, Bułgaria (2023). |
09:05 |
Piłka nożna - 2.liga, 27.kolejka (#2): Radunia Stężyca - Chojniczanka 1930 Chojnice (2024). |
11:15 |
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 27.kolejka: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (2024). |
13:25 |
GOL magazyn, (2023). |
15:20 |
Transmisja sportowa (2024). |
17:35 |
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 2.kolejka, Gdynia: Polska - Austria (studio) (2024). |
17:55 |
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 2.kolejka, Gdynia: Polska - Austria (2024). |
20:25 |
Piłka nożna - 2 liga, 25.kolejka (#2): Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin (2024). |
22:30 |
Droga do EURO - odc. 4 magazyn sportowy, Szwajcaria (2024). |
23:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
23:45 |
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 2.kolejka, Gdynia: Polska - Austria (2024). |
10.04.2024 | |
---|---|
01:55 |
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: S. Estrada - L. P. Yudica) - podsumowanie (2023). |
03:50 |
Boks - Gala w Pembroke Pines, Floryda (walka wieczoru: R. Ramirez - R. Espinoza) - podsumowanie (2023). |
05:30 |
Sportowy Wieczór (2024). |
06:15 |
RETRO TVP SPORT - Piłka nożna - Liga Mistrzów 1995/96: Legia - Rosenborg magazyn, (2023). |
08:30 |
Strongman - Liga Mistrzów - Polska cz. 2 relacja, Bułgaria (2023). |
09:25 |
Piłka nożna - 2 liga, 25.kolejka (#2): Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin (2024). |
11:30 |
Piłka nożna - Futsal - Eliminacje Mistrzostw Świata, Koszalin: Polska - Azerbejdżan (2023). |
13:15 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#4): Re - Plast UNIA Oświęcim - GKS Katowice (2024). |
15:30 |
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 2.kolejka, Gdynia: Polska - Austria (2024). |
17:35 |
Pełnosprawni - odc. 545 magazyn dla niepełnosprawnych, (2023). Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie, jak inni, mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o wiele mniej wymagają od świata, o wiele więcej od siebie. Rzuceni pr... |
18:05 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#5): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (studio) (2024). |
18:25 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#5): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (2024). |
21:10 |
Żużel - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Grudziądz (2024). |
23:05 |
Sportowy Wieczór (2024). |
23:50 |
Legendy KSW - odc. 4 (2024). |
11.04.2024 | |
---|---|
02:05 |
Boks - Gala w Turynie: F. Grandelli - S. Voda - podsumowanie (2023). |
04:15 |
Boks - Gala w Corpus Christi, Teksas: R. Valenzuela - X. Zayas (2023). |
05:30 |
Sportowy Wieczór (2024). |
06:10 |
RETRO TVP SPORT - piłka nożna, mecz Legia Warszawa - Blackburn Rovers z 1995 roku magazyn, (2023). |
08:25 |
Strongman - Liga Mistrzów - Południowa Afryka relacja, Bułgaria (2023). |
09:30 |
Piłka nożna - AMP Futbol Cup, Kraków - Podsumowanie (2024). |
11:30 |
Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata w futsalu: Serbia - Polska (2023). |
13:15 |
Hokej na lodzie - Tauron Hokej Liga - Finał (#5): GKS Katowice - Re - Plast UNIA Oświęcim (2024). |
15:30 |
Droga do EURO - odc. 4 magazyn sportowy, Szwajcaria (2024). |
16:05 |
Piłka ręczna kobiet - eliminacje Mistrzostw Europy, Zielona Góra: Polska - Kosowo (2024). |
17:55 |
Żużel - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Grudziądz (2024). |
20:00 |
RING TVP SPORT magazyn, (2024). |
20:55 |
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - Sewilla, Finał: Athletic Bilbao - Mallorca Hiszpania (2024). |
23:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
23:40 |
Legendy KSW - odc. 5 (2024). |
12.04.2024 | |
---|---|
01:55 |
Boks - Gala w Las Vegas (walki wieczoru: R.Conceicao - E.Navarrete; E.de Los Santos - S.Stevenson) - podsumowanie (2023). |
04:10 |
Boks - Gala w Corpus Cristi, Teksas (walka wieczoru: J. Gonzalez - A. Lopez) (2023). |
05:30 |
Sportowy Wieczór (2024). |
06:15 |
Strongman - Liga Mistrzów - Bośnia cz. 1 relacja, Bułgaria (2023). |
07:15 |
Koszykówka kobiet - 3x3: Polska - Egipt, Węgry - Hongkong3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Hongkong: Polska - Egipt, Węgry Szwajcaria (2024). |
08:15 |
Strongman - Liga Mistrzów - Bośnia cz. 2 relacja, Bułgaria (2023). |
10:10 |
Zwykła, niezwykła rodzina film dokumentalny, (2014). |
11:20 |
Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata w futsalu, Łódź: Polska - Ukraina (2023). |
13:15 |
Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Władysław Komar reportaż, (2021). |
13:35 |
Boks - Megafights Gala Bokserska: Williams vs. Lara USA (2014). |
16:35 |
RING TVP SPORT magazyn, (2024). |
17:35 |
Piłka nożna - Futsal - Baraże do Mistrzostw Świata, Koszalin: Polska - Chorwacja (studio) (2024). |
17:50 |
Piłka nożna - Futsal - Baraże do Mistrzostw Świata, Koszalin: Polska - Chorwacja (2024). |
20:15 |
studio hokejTauron Hokej Liga - Finał (#6): (2024). |
20:30 |
Tauron Hokej Liga - Finał (#6): (2024). |
23:00 |
Sportowy Wieczór (2024). |
23:45 |
Piłka nożna - Futsal - Baraże do Mistrzostw Świata, Koszalin: Polska - Chorwacja (2024). |