20.05.2024
18:05 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 33.kolejka: Widzew Łódź - Lech Poznań
(2024).
Program právě běží.
27%+95 min.
20:15
Živě
GOL
magazyn, (2024).
22:00
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:45
Doku
Historia EURO - 1960/64: Trudne początki
cykl dokumentalny, Wielka Brytania (2021).
23:50 Lekkoatletyka - mityng World Athletic Continental Tour Bronze, Andujar
(2024).
21.05.2024
02:00 Boks - Gala w Gold Coast (walka wieczoru: T. Tszyu - C. Ocampo)
(2023).
03:05 Boks - Gala w Kempton Park, RPA (walka wieczoru: Roarke Knapp - Przemysław Zyśk - podsumowanie
(2023).
05:25 Sportowy Wieczór
(2024).
06:05 RETRO TVP SPORT - siatkówka - Liga Światowa: Polska - Brazylia
magazyn, (2020).
08:10 Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: (wybrane 4 mecze niedzielne)
Szwajcaria (2024).
09:40 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Leonid Teliga
reportaż, (2021).
10:10 7 dni sport
magazyn, (2024).
11:00 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 33.kolejka: Widzew Łódź - Lech Poznań
(2024).
13:00 GOL
magazyn, (2024).
14:55
Živě
Badminton - Lotto Ekstraliga, 9.kolejka: WWL Badminton Marcovia Marki - KU AZS UM Łódź
(2024).
17:45 Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - Podsumowanie
(2024).
19:20
Živě
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17, Larnaca: Włochy - Polska
Szwajcaria (2024).
21:35 Oko w oko - Michał Probierz
(2023).
22:05
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:50
Doku
Historia EURO - 1968: Forza Italia!
cykl dokumentalny, Wielka Brytania (2021).
23:55 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17, Larnaca: Włochy - Polska
Szwajcaria (2024).
22.05.2024
01:55 Boks - Gala w Glendale (walka wieczoru: E. Navarrete - O. Valdez)
(2023).
02:00 Boks - Gala w Glendale (walka wieczoru: E. Navarrete - O. Valdez)
(2023).
03:05 Legendy KSW - odc. 2
(2024).
05:30 Sportowy Wieczór
(2024).
06:05 RETRO TVP SPORT - siatkówka, mecz Polska - Brazylia 2002
magazyn, (2022).
08:15 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17, Larnaca: Włochy - Polska
Szwajcaria (2024).
10:25 Piłka nożna - 2 liga: 33.kolejka (#2): Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków
(2024).
12:30 Lekkoatletyka - 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów - podsumowanie
(2024).
15:05 Pełnosprawni - odc. 551
magazyn dla niepełnosprawnych, (2024). Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o wiele mniej wymagają od świata, o wiele więcej od siebie. Rzuceni przez los w n...
15:35 Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - Podsumowanie
(2024).
17:20 Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Kwalifikacje olimpijskie, Debreczyn: (wybrane 4 mecze niedzielne)
Szwajcaria (2024).
18:55
Živě
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, finał play - off (#1):): Constract Lubawa - Rekord Bielsko - Biała
(2024).
21:10 Droga do EURO - odc. 10
magazyn sportowy, Szwajcaria (2024).
21:40 Kamerą TVP Sport - Zero kalkulacji. Łukasz Różański
(2024).
22:00
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:40
Doku
Historia EURO - 1972: Arcydzieło z Niemiec Zachodnich
cykl dokumentalny, Wielka Brytania (2021).
23:45 Piłka nożna - Puchar Polski kobiet, Lublin - Finał: GKS Katowice - ŚLĄSK Wrocław
(2024).
23.05.2024
01:55 Boks - Gala w Las Vegas: walka: R. Conceicao - E. Navarrete
(2023).
02:00 Boks - Gala w Las Vegas: walka: R. Conceicao - E. Navarrete
(2023).
03:05 Legendy KSW - odc. 1
(2024).
05:20 Sportowy Wieczór
(2024).
06:00 RETRO TVP SPORT - siatkówka, mecz Serbia i Czarnogóra - Polska
magazyn, (2023).
07:45 Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - Podsumowanie
(2024).
09:25 Kolarstwo - BMX - Mistrzostwa Świata, Rock Hill, USA - Finały
Szwajcaria (2024).
11:40 Piłka nożna - Puchar Polski kobiet, Lublin - Finał: GKS Katowice - ŚLĄSK Wrocław
(2024).
14:00 Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, finał play - off (#1):): Constract Lubawa - Rekord Bielsko - Biała
(2024).
15:55 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Kazimierz Górski
reportaż, (2021).
16:25 Kamerą TVP Sport - Zero kalkulacji. Łukasz Różański
(2024).
16:55 RING TVP SPORT
magazyn, (2024).
17:55 Boks - Gala MB Boxing Night #25 - Pionki
(2024).
20:10 Boks - Gala w Perth, walka wieczoru: G. Kambosos - W. Łomaczenko
USA (2024).
21:05 RING TVP SPORT
magazyn, (2024).
22:00
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:45
Doku
Historia EURO - 1976: Karny Panenki
cykl dokumentalny, Wielka Brytania (2021).
23:50 Piłka nożna - baraże do EURO 2024 - Warszawa, Stadion Narodowy: Polska - Estonia
Szwajcaria (2024).
24.05.2024
02:00 Boks - Gala w Las Vegas: walka: E.de Los Santos - S. Stevenson
(2023).
03:10 Boks - Gala w Shawnee, Oklahoma (walka wieczoru: M. Hughes - G. Kambosos) - podsumowanie
(2023).
05:30 Sportowy Wieczór
(2024).
06:10 RETRO TVP SPORT - siatkówka - Liga Światowa: Polska - Kuba
magazyn, (2020).
07:55 Lekkoatletyka - 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów - podsumowanie
(2024).
10:30 Boks - Gala KnockOut Boxing Night #27, Rzeszów (m.in. Różański - Babic) - podsumowanie
(2023).
12:55 RING TVP SPORT
magazyn, (2024).
13:50 Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - Podsumowanie
(2024).
15:30 Kolarstwo - Lang Team Race - Arłamów
(2024).
15:55
Živě
Lekkoatletyka - mityng PZLA w Gorzowie
(2024).
19:00 Kamerą TVP Sport - Zero kalkulacji. Łukasz Różański
(2024).
19:30
Živě
Boks - World Champions Night - Rzeszów (walka wieczoru: Ł. Różański - L. Okolie) (studio)
(2024).
19:45
Živě
Boks - World Champions Night - Rzeszów (walka wieczoru: Ł. Różański - L. Okolie)
(2024).
25.05.2024
00:30 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: Szwecja - Polska
Szwajcaria (2024).
02:40 Boks - Gala w Rosenbergu, Teksas (walka wieczoru: Janibek Alimkhanuly - Vincenzo Gualtieri)
(2023).
03:45 Boks - Gala w Pensylwanii (walka wieczoru: J.White - E.Garcia) - podsumowanie
(2023).
06:00
Doku
Piłkarskie EURO - Największe Sensacje
film dokumentalny, Szwajcaria (2024).
06:40 Lekkoatletyka - mityng World Athletic Continental Tour, Samorin
(2024).
08:55 Boks - World Champions Night - Rzeszów (walka wieczoru: Ł. Różański - L. Okolie)
(2024).
10:00
Živě
Kajakarstwo - Puchar Świata, Poznań - Finały, Dzień 1A
Szwajcaria (2024).
11:10 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: Szwecja - Polska
Szwajcaria (2024).
13:05 Kamerą TVP Sport - Kamil Semeniuk, droga do Paryża
(2023).
13:30
Živě
Piłka nożna - 2 liga, 34.kolejka: KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa (studio)
(2024).
13:55
Živě
Piłka nożna - 2 liga, 34.kolejka: KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa
(2024).
16:35
Živě
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 34.kolejka: Jagiellonia Białystok - Warta Poznań (studio)
(2024).
17:25
Živě
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 34.kolejka: Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
(2024).
20:45 Droga do EURO - odc. 11
magazyn sportowy, Szwajcaria (2024).
21:15
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:00 Kajakarstwo - Puchar Świata, Poznań - Finały, Dzień 1B
Szwajcaria (2024).
23:05 Legendy KSW - odc. 9
(2024).
26.05.2024
01:25 Boks - Gala KnockOut Boxing Night #35, Rzeszów (walka wieczoru: Ł. Różański - L. Okolie) - podsumowanie
(2024).
01:30 Boks - World Champions Night - Rzeszów (walka wieczoru: Ł. Różański - L. Okolie) - podsumowanie
(2024).
03:50 Boks - Gala w Quebecu - S. Claggett - C. Valadez
(2023).
04:40 Boks - Gala w Detroit (walka wieczoru: Claressa Shields - Maricela Cornejo)
(2023).
06:00 Sportowy Wieczór
(2024).
06:40 Boks - World Champions Night - Rzeszów (walka wieczoru: Ł. Różański - L. Okolie)
(2024).
07:45 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 34.kolejka: Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
(2024).
10:00
Živě
Wioślarstwo - Puchar Świata, Lucerna
Szwajcaria (2024).
12:30 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - wioślarze Roger Verey, Jerzy Ustupski
reportaż, (2023).
13:00
Živě
Wioślarstwo - Puchar Świata, Lucerna
Szwajcaria (2024).
15:25
Živě
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 21. kolejka: GKS Katowice - Śląsk Wrocław
(2024).
17:35 Oko w oko - Michał Probierz
(2023).
18:15
Živě
GOL
magazyn, (2024).
20:10
Živě
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (#2): Rekord Bielsko - Biała - Constract Lubawa
(2024).
22:05
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:50 Boks - World Champions Night - Rzeszów (walka wieczoru: Ł. Różański - L. Okolie) - podsumowanie
(2024).
27.05.2024
01:15 Boks - Gala w Quebecu (C.Mbili - D.Nicholson) - podsumowanie
(2023).
03:10 Legendy KSW - odc. 9
(2024).
05:40 Sportowy Wieczór
(2024).
06:20 Droga do EURO - odc. 11
magazyn sportowy, Szwajcaria (2024).
06:50 Wioślarstwo - Puchar Świata, Lucerna
Szwajcaria (2024).
09:00 Piłka nożna - 2 liga, 34.kolejka: KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa
(2024).
11:05 Kajakarstwo - Puchar Świata, Poznań - Finały - podsumowanie
Szwajcaria (2024).
12:50 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 34.kolejka: Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
(2024).
15:00 GOL
magazyn, (2024).
16:50
Živě
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: Polska - Słowacja
Szwajcaria (2024).
19:00
Živě
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (3): Rekord Bielsko - Biała - Constract Lubawa (2 poł.)
(2024).
20:00
Živě
GOL
magazyn, (2024).
22:35
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
23:15
Doku
Historia EURO - 1980: Triumf Zachodu
cykl dokumentalny, Wielka Brytania (2021).
28.05.2024
00:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: Polska - Słowacja
Szwajcaria (2024).
02:25 Boks - Gala w Rosenbergu, Teksas (walka: K. Davis - N. Albrighti)
(2023).
03:25 Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba) - Podsumowanie
(2023).
05:35 Sportowy Wieczór
(2024).
06:15 RETRO TVP SPORT - lekkoatletyka IO Moskwa
magazyn, (2018).
07:15 Lekkoatletyka - mityng PZLA w Gorzowie
(2024).
09:10 Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 21. kolejka: GKS Katowice - Śląsk Wrocław
(2024).
11:10 Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (#2): Rekord Bielsko - Biała - Constract Lubawa
(2024).
13:10 GOL
magazyn, (2024).
15:55
Živě
Tenis stołowy - Superliga mężczyzn - 1/2 finału (#1): Petralana Polonia Bytom - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowieck
(2024).
19:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U17 - podsumowanie fazy grupowej
Szwajcaria (2024).
21:00
Doku
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
film dokumentalny, Szwajcaria (2024).
22:05
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:45
Doku
Historia EURO - 1984: Allez Les Bleus
cykl dokumentalny, Wielka Brytania (2021).
23:50 Legendy KSW - odc. 7
(2024).
29.05.2024
02:15 Boks - Gala w Pembroke Pines, Floryda (walka wieczoru: R. Ramirez - R. Espinoza)
(2023).
03:15 Boks - Gala w Bournemouth (walka wieczoru: C. Billam - Smith - M. Masternak) - podsumowanie
(2023).
05:35 Sportowy Wieczór
(2024).
06:15 RETRO TVP SPORT - kolarstwo szosowe, wyścig o MŚ w Barcelonie 1973 rok
magazyn, (2023).
07:45 GOL
magazyn, (2024).
10:30 Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (3): Rekord Bielsko - Biała - Constract Lubawa
(2024).
12:25 Pełnosprawni - odc. 552
magazyn dla niepełnosprawnych, (2023). Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie, jak inni, mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o wiele mniej wymagają od świata, o wiele więcej od siebie. Rzuceni pr...
12:55 Ogród niezwyciężonych
Grecja (2024).
13:40 Lekkoatletyka - mityng PZLA w Gorzowie
(2024).
15:30
Živě
Piłka nożna - 2.liga, baraże - 1/2 finału (#1): (studio)
(2024).
15:55
Živě
Piłka nożna - 2.liga, baraże - 1/2 finału (#1):
(2024).
18:20
Živě
Piłka nożna - 2.liga, baraże - 1/2 finału (#2): (studio)
(2024).
18:40
Živě
Piłka nożna - 2.liga, baraże - 1/2 finału (#2):
(2024).
21:25
Doku
Piłkarskie EURO - Największe Sensacje
film dokumentalny, Szwajcaria (2024).
22:00
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:45
Doku
Historia EURO - 1988: Holenderscy mistrzowie
cykl dokumentalny, Wielka Brytania (2021).
23:50 Legendy KSW - odc. 8
(2024).
30.05.2024
02:15 Boks - Gala w Quebecu (walka wieczoru: Christian Mbilli - Desmond Nicholson)
(2023).
03:15 Boks - Gala w Gold Coast (T.Tszyu - C.Ocampo) - podsumowanie
(2023).
05:35 Sportowy Wieczór
(2024).
06:15 Kolarstwo - BMX - Mistrzostwa Świata, Rock Hill, USA - Finały
Szwajcaria (2024).
08:25 Kajakarstwo - Puchar Świata, Poznań - Finały - podsumowanie
Szwajcaria (2024).
10:10 Piłka nożna - 2.liga, baraże - 1/2 finału (#1):
(2024).
12:15 Piłka nożna - 2.liga, baraże - 1/2 finału (#2):
(2024).
14:20
Doku
Piłkarskie EURO - Największe Sensacje
film dokumentalny, Szwajcaria (2024).
14:55 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U17 - podsumowanie fazy grupowej
Szwajcaria (2024).
16:50
Živě
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: 1/4F (3)
Szwajcaria (2024).
19:10 Kamerą TVP Sport - Rozmowa z Karoliną Nają
(2023).
19:20
Živě
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: 1/4F (4)
Szwajcaria (2024).
21:30
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:10
Živě
RING TVP SPORT
magazyn, (2024).
23:10
Doku
Historia EURO - 1992: Duński Dynamit
cykl dokumentalny, Wielka Brytania (2021).
31.05.2024
00:15 Legendy KSW - odc. 9
(2024).
02:35 Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba)
(2023).
03:40 Boks - Gala w Wolverhampton (walka wieczoru: F. Petitjean - A. Azim) - podsumowanie
(2023).
05:35 Sportowy Wieczór
(2024).
06:15 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, eliminacje ME 96 mecz: Polska - Francja
magazyn, (2024).
07:55 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: 1/4F (3)
Szwajcaria (2024).
10:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: 1/4F (4)
Szwajcaria (2024).
12:05 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2025 kobiet, 2.kolejka, Gdynia: Polska - Austria
(2024).
14:10 Droga do EURO - odc. 11
magazyn sportowy, Szwajcaria (2024).
14:45 RING TVP SPORT
magazyn, (2024).
15:45
Živě
Lekkoatletyka - mityng Lisek w domu, Duszniki k. Poznania
(2024).
17:55
Živě
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (4): Constract Lubawa - Rekord Bielsko - Biała (1 poł.)
(2024).
20:00
Živě
Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy 2025 kobiet, 3.kolejka: Niemcy - Polska (studio)
(2024).
20:25
Živě
Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy 2025 kobiet, 3.kolejka: Niemcy - Polska
(2024).
22:45
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
23:30 Lekkoatletyka - mityng Lisek w domu, Duszniki k. Poznania
(2024).
01.06.2024
01:15 Boks - Gala w Perth, walka wieczoru: G. Kambosos - W. Łomaczenko - podsumowanie
USA (2024).
03:00
Živě
Boks - Gala MB Promotions w Nowym Jorku, walka wieczoru: M. Sulęcki - R. Montgomery
(2024).
06:45 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, mecz Polska - Argentyna - MŚ w RFN - 1974 rok
magazyn, (2019).
08:45 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy 2025 kobiet, 3.kolejka: Niemcy - Polska
(2024).
10:50 Droga do EURO - odc. 12
magazyn sportowy, Szwajcaria (2024).
11:20 Lekkoatletyka - mityng Lisek w domu, Duszniki k. Poznania
(2024).
12:55 Boks - Gala MB Promotions w Nowym Jorku, walka wieczoru: M. Sulęcki - R. Montgomery
(2024).
13:55
Živě
Piłka nożna - mecz towarzyski U21, Radom: Polska - Macedonia (1 poł.)
(2024).
16:05
Živě
Piłka nożna - 2.liga, baraże - Finał: (studio)
(2024).
16:25
Živě
Piłka nożna - 2.liga, baraże - Finał:
(2024).
19:15
Živě
Koszykówka - 3x3 - City Tour Kołobrzeg
(2024).
21:10
Živě
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (#5): Constract Lubawa - Rekord Bielsko - Biała (1 poł.)
(2024).
22:05
Živě
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (#5): Constract Lubawa - Rekord Bielsko - Biała (2 poł.)
(2024).
23:15
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
23:55 Boks - Gala MB Promotions w Nowym Jorku, walka wieczoru: M. Sulęcki - R. Montgomery - podsumowanie
(2024).
02.06.2024
02:20 Boks - Gala w Detroit (walka wieczoru: Claressa Shields - Maricela Cornejo)
(2023).
03:15 Boks - World Champions Night - Rzeszów (walka wieczoru: Ł. Różański - L. Okolie) - podsumowanie
(2024).
05:50 Sportowy Wieczór
(2024).
06:30 Kolarstwo - BMX Racing - Mistrzostwa Europy, Werona
Szwajcaria (2024).
08:40 Piłka nożna - 2.liga, baraże - Finał:
(2024).
10:45 Lekkoatletyka - Maraton Sztokholm
(2024).
11:55
Živě
Piłka nożna - AMP Futbol - Mistrzostwa Europy: Polska - Grecja (1 poł.)
(2024).
13:30
Živě
Lekkoatletyka - Mityng na Rynku - Białystok
(2024).
16:00
Živě
Wyścigi samochodowe - Driftingowe Mistrzostwa Polski - runda finałowa
(2024).
16:55
Živě
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: 1/2F (1) (1 poł.)
Szwajcaria (2024).
19:25
Živě
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: 1/2F (2) (1 poł.)
Szwajcaria (2024).
21:30
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:15 Lekkoatletyka - Mityng na Rynku - Białystok
(2024).
03.06.2024
00:30 Wyścigi samochodowe - Driftingowe Mistrzostwa Polski - runda finałowa
(2024).
02:15 Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka: Michał Cieślak - Juan Diaz
(2024).
03:05 Boks - Gala MB Promotions w Nowym Jorku, walka wieczoru: M. Sulęcki - R. Montgomery - podsumowanie
(2024).
05:25 Sportowy Wieczór
(2024).
06:05 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, MŚ w RFN 74 - Polska - Włochy
magazyn, (2019).
07:05 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, MŚ w RFN 74 - Polska - Włochy
magazyn, (2019).
08:00 Piłka nożna - AMP Futbol - Mistrzostwa Europy: Polska - Grecja
(2024).
08:40 Piłka nożna - AMP Futbol - Mistrzostwa Europy: Polska - Grecja
(2024).
09:30 Lekkoatletyka - Mityng na Rynku - Białystok
(2024).
11:45 Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (#5): Constract Lubawa - Rekord Bielsko - Biała
(2024).
12:40 Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (#5): Constract Lubawa - Rekord Bielsko - Biała
(2024).
13:40 Piłka nożna - 2.liga, baraże - Finał:
(2024).
14:45 Piłka nożna - 2.liga, baraże - Finał:
(2024).
15:55
Živě
Piłka nożna - AMP Futbol - Mistrzostwa Europy: Polska - Szkocja (1 poł.)
(2024).
17:40 Kamerą TVP Sport - Natalia Kaczmarek, droga do Paryża
(2023).
18:00
Živě
Lekkoatletyka - Mityng World Athletic Continental Tour, Praga: Memoriał Josefa Odlozila
(2024).
20:05 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Bronisław Malinowski
reportaż, (2020).
20:35 Droga do EURO - odc. 12
magazyn sportowy, Szwajcaria (2024).
21:15 Boks - Gala MB Promotions w Nowym Jorku, walka wieczoru: M. Sulęcki - R. Montgomery
(2024).
22:05
Živě
Sportowy Wieczór
(2024).
22:45
Doku
Historia EURO - 1996: Niemcy w ojczyźnie futbolu
cykl dokumentalny, Wielka Brytania (2021).
23:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy < 17: 1/2F - podsumowanie
Szwajcaria (2024).

© 2021