29.03.2024 | |
---|---|
03:00 |
Balázs Hajba - Poprvé pod africkým nebem 3.díl Program právě běží.
84%+5 min.
|
03:30 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
04:00 |
MTC Baits - Naladěni na záběr |
04:30 |
Bratři rybáři- Odveta 3.díl |
05:00 |
Dobrodružství se Stilyanem Kadrevem - Rakousko - Divočák |
05:30 |
Dobrodružství se Stilyanem Kadrevem - Lov v Capriviho pruhu 1.díl |
06:00 |
Dobrodružství se Stilyanem Kadrevem - Lov v Capriviho pruhu 2.díl |
06:30 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
07:00 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 2.díl |
07:30 |
Zubatý úlovek - Štiku má každý rád 1.díl |
08:00 |
Feedermánie - Kapři jezera Tribalj na boilies |
08:30 |
Lov štik - Na břehu s Gyurim |
09:00 |
Big Coast 13. ročník 5.díl |
09:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
10:00 |
Adventer&Fishing - Aland, lov obřích štik s Adventer&Fishing |
10:30 |
Rybolov pod lupou - Zahájení sezony s The One |
11:00 |
Akademie přívlače - Tvrdý lov štik |
11:30 |
Budoucnost kaprařů - Ochrana ryb |
12:00 |
VIII. Ročník mezinárodního Hethland Balatonského Feederového poháru |
12:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 1.díl |
13:00 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 2.díl |
13:30 |
Bratři rybáři- Odveta 4.díl |
14:00 |
Balázs Hajba - Poprvé pod africkým nebem 1.díl |
14:30 |
Balázs Hajba - Poprvé pod africkým nebem 2.díl |
15:00 |
Balázs Hajba - Poprvé pod africkým nebem 3.díl |
15:30 |
Kapří divadlo - Ten Cup 2023 1.díl |
16:00 |
Kapří divadlo - Ten Cup 2023 2.díl |
16:30 |
Nový muškař 3.díl |
17:00 |
Big Coast 13. ročník 6.díl |
17:30 |
Daiwa - Lovili jsme štiky a zmokli jsme |
18:00 |
Carp Friend Baits - Přátelství s rybami |
18:30 |
V jednotě s přírodou - Světové rekordy z Maďarska |
19:00 |
Péter Pál Halmi - Lov zajíců v Mezőhegyesï |
19:30 |
Feedermánie - Bled v zimě a v létě |
20:00 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 1.díl |
20:30 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 2.díl |
21:00 |
Bratři rybáři- Odveta 5.díl |
21:30 |
Péter Pál Halmi - Sukně a zbraně 1.díl |
22:00 |
Mistr zbrojíř - Test tlumičů |
22:30 |
Péter Pál Halmi - Sukně a zbraně 2.díl |
23:00 |
Hodula Fishing - Přívlač na Balatonu |
23:30 |
Dámy a ryby v rozmarném jaru |
30.03.2024 | |
---|---|
00:00 |
Zubatý úlovek - Štiku má každý rád 3.díl |
00:30 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 1.díl |
01:00 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 2.díl |
01:30 |
Bratři rybáři- Odveta 5.díl |
02:00 |
Péter Pál Halmi - Sukně a zbraně |
02:30 |
Mistr zbrojíř - Test tlumičů |
03:00 |
Péter Pál Halmi - Sukně a zbraně 2.díl |
03:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 1.díl |
04:00 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 2.díl |
04:30 |
Bratři rybáři- Odveta 4.díl |
05:00 |
Balázs Hajba - Poprvé pod africkým nebem 1.díl |
05:30 |
Balázs Hajba - Poprvé pod africkým nebem 2.díl |
06:00 |
Balázs Hajba - Poprvé pod africkým nebem 3.díl |
06:30 |
Kapří divadlo - Emil |
07:00 |
Carp Friend Baits - Přátelství s rybami |
07:30 |
Zubatý úlovek - Štiku má každý rád 2.díl |
08:00 |
Feedermánie - Bled v zimě a v létě |
08:30 |
Daiwa - Lovili jsme štiky a zmokli jsme |
09:00 |
Big Coast 13. ročník 6.díl |
09:30 |
Nový muškař 4.díl |
10:00 |
I. Winter Carp Cup Gyékényes |
10:30 |
Akademie přívlače - Tvrdý lov štik |
11:00 |
MIKADO Total Fishing - Polská rybářská firma s 30ti letou zkušeností |
11:30 |
Decathlon - Caperlan method feeder den |
12:00 |
Delphin - Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou |
12:30 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 1.díl |
13:00 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 2.díl |
13:30 |
Bratři rybáři- Odveta 5.díl |
14:00 |
Péter Pál Halmi - Sukně a zbraně 1.díl |
14:30 |
Mistr zbrojíř - Test tlumičů |
15:00 |
Péter Pál Halmi - Sukně a zbraně 2.díl |
15:30 |
Hodula Fishing - Přívlač na Balatonu |
16:00 |
Kuchyně milovníků ryb - Pizza s rybou u jezera Kék-tó |
16:30 |
KORDA - Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl |
17:00 |
Big Coast 13. ročník 7.díl |
17:30 |
Hodula Fishing - Objevování štik jezera Rétközi |
18:00 |
Rybolov pod lupou - Jeden dobrý den na dvou jezerech |
18:30 |
V jednotě s přírodou - Jak chutná příroda |
19:00 |
Péter Pál Halmi - Lov jelenů v Nemesnádudvaru |
19:30 |
Feedermánie - Feederový lov v zátoce Pilismarót |
20:00 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
20:30 |
Nový muškař 4.díl |
21:00 |
Umělé nástrahy Rapala na všechny případy |
21:30 |
József Kolláth - Myslivecká dobrodružství na Islandu |
22:00 |
Myslivecká horečka - Bulharská dobrodružství - Lov jelenů v Ruse |
22:30 |
Péter Pál Halmi - Lov levharta v Zimbabwe |
23:00 |
Zubatý úlovek – Sám ve člunu |
23:30 |
Kuchyně milovníků ryb - Pizza s rybou u jezera Kék-tó |
31.03.2024 | |
---|---|
00:00 |
Dudi Bait - Jarní lov velkých kaprů |
00:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
01:00 |
Nový muškař 4.díl |
01:30 |
Umělé nástrahy Rapala na všechny případy |
02:00 |
József Kolláth - Myslivecká dobrodružství na Islandu |
02:30 |
Myslivecká horečka - Bulharská dobrodružství - Lov jelenů v Ruse |
03:00 |
Péter Pál Halmi - Lov levharta v Zimbabwe |
03:30 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 1.díl |
04:00 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 2.díl |
04:30 |
Bratři rybáři- Odveta 5.díl |
05:00 |
Péter Pál Halmi - Sukně a zbraně |
05:30 |
Mistr zbrojíř - Test tlumičů |
06:00 |
Péter Pál Halmi - Sukně a zbraně 2.díl |
06:30 |
Hodula Fishing - Přívlač na Balatonu |
07:00 |
Dámy a ryby v rozmarném jaru |
07:30 |
Zubatý úlovek - Štiku má každý rád 3.díl |
08:00 |
Feedermánie - Feederový lov v zátoce Pilismarót |
08:30 |
Hodula Fishing - Objevování štik jezera Rétközi |
09:00 |
Big Coast 13. ročník 7.díl |
09:30 |
JETFISH - Mohykáni pod Pálavou |
10:00 |
MTC Baits - Naladěni na záběr |
10:30 |
Dva dny - dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park |
11:00 |
IBCC 2023 1.díl |
11:30 |
IBCC 2023 2.díl |
12:00 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
12:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
13:00 |
Nový muškař 4.díl |
13:30 |
Umělé nástrahy Rapala na všechny případy |
14:00 |
József Kolláth - Myslivecká dobrodružství na Islandu |
14:30 |
Myslivecká horečka - Bulharská dobrodružství - Lov jelenů v Ruse |
15:00 |
Péter Pál Halmi - Lov levharta v Zimbabwe |
15:30 |
Akademie přívlače - Tvrdý lov štik |
16:00 |
Adventer&Fishing - Aland, lov obřích štik s Adventer&Fishing |
16:30 |
Rybolov pod lupou - Nápady The One v lovu kaprů |
17:00 |
Big Coast 13. ročník 8.díl |
17:30 |
Rybářské výpravy - Štičí červený kód 7.díl |
18:00 |
Aktivní lov kaprů s Karlem Niklem |
18:30 |
V jednotě s přírodou - Myslivost v kultuře |
19:00 |
Péter Pál Halmi - V zemi Maurů |
19:30 |
Feedermánie – Rybáři testují s methodem na jezeru Törökbálint |
20:00 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
20:30 |
XIX. F&H – Energofish Optic World Exklusive – Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody |
21:00 |
Rapala - Umělé nástrahy do každé situace 2.díl |
21:30 |
Dobrodružství se Stilyanem Kadrevem - Rakousko - Divočák |
22:00 |
Mistr zbrojíř - Test tlumičů |
22:30 |
VIII. Společenské myslivecké střetnutí |
23:00 |
Obři jezera Gyékényes 1.díl |
23:30 |
Obři jezera Gyékényes 2.díl |
01.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
DAIWA - Parma na přívlač a na feeder |
00:30 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
01:00 |
XIX. F&H – Energofish Optic World Exklusive – Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody |
01:30 |
Rapala - Umělé nástrahy pro každou situaci 2.díl |
02:00 |
Dobrodružství se Stilyanem Kadrevem - Rakousko - Divočák |
02:30 |
Mistr zbrojíř - Test tlumičů |
03:00 |
VIII. Společenské myslivecké střetnutí |
03:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
04:00 |
Nový muškař 4.díl |
04:30 |
Umělé nástrahy Rapala pro všechny případy |
05:00 |
József Kolláth - Myslivecká dobrodružství na Islandu |
05:30 |
Myslivecká horečka - Bulharská dobrodružství - Lov jelenů v Ruse |
06:00 |
Péter Pál Halmi - Lov levharta v Zimbabwe |
06:30 |
Zubatý úlovek – Sám ve člunu |
07:00 |
Kuchyně milovníků ryb - Pizza s rybou u jezera Kék-tó |
07:30 |
Dudi Bait - Jarní lov velkých kaprů |
08:00 |
Feedermánie - Testující rybáři s methodem na jezeru Törökbálint |
08:30 |
Rybářské výpravy - Štičí červený kód 7.díl |
09:00 |
Big Coast 13. ročník 8.díl |
09:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 1.díl |
10:00 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 2.díl |
10:30 |
Bratři rybáři- Odveta 4.díl |
11:00 |
Magazín Energofish 88.díl |
11:30 |
Akademie přívlače - Tvrdý lov štik |
12:00 |
MIKADO Total Fishing - Polská rybářská firma s 30ti letou zkušeností |
12:30 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
13:00 |
XIX. F&H – Energofish Optic World Exklusive – Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody |
13:30 |
Rapala - Umělé nástrahy pro každou situaci 2.díl |
14:00 |
Dobrodružství se Stilyanem Kadrevem - Rakousko - Divočák |
14:30 |
Mistr zbrojíř - Test tlumičů |
15:00 |
VIII. Společenské myslivecké střetnutí |
15:30 |
Nový muškař 4.díl |
16:00 |
I. Winter Carp Cup Gyékényes |
16:30 |
Kapří divadlo - Show musí pokračovat |
17:00 |
Károly Bokor - Přívlač s Rapalou 1.díl - Rapala Scatter |
17:30 |
Hodula Fishing - Okounek černý z důlního jezera 1.díl |
18:00 |
Lovci a zabijáci - Lov chobotnic |
18:30 |
Péter Pál Halmi - Mozambik 1.díl |
19:00 |
Ödön Blaumann - Myslivecká sezona 1.díl |
19:30 |
Fish Time - Čierna Voda |
20:00 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
20:30 |
Satur Baits - Slunce, vítr, déšť, Legend Lake |
21:00 |
I. IWCC na jezeru Tisza-tó 2023 |
21:30 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl |
22:00 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl |
22:30 |
Myslivecká horečka - XV. Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu |
23:00 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
23:30 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 2.díl |
02.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Nový muškař 3.díl |
00:30 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
01:00 |
Satur Baits - Slunce, vítr, déšť, Legend Lake |
01:30 |
I. IWCC na jezeru Tisza-tó 2023 |
02:00 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl |
02:30 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl |
03:00 |
Myslivecká horečka - XV. Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu |
03:30 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
04:00 |
XIX. F&H – Energofish Optic World Exklusive – Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody |
04:30 |
Rapala - Umělé nástrahy pro každou situaci 2.díl |
05:00 |
Dobrodružství se Stilyanem Kadrevem - Rakousko - Divočák |
05:30 |
Mistr zbrojíř - Test tlumičů |
06:00 |
VIII. Společenské myslivecké střetnutí |
06:30 |
Obři jezera Gyékényes 1.díl |
07:00 |
Obři jezera Gyékényes 2.díl |
07:30 |
DAIWA - Parma na přívlač a na feeder |
08:00 |
Fish Time - Čierna Voda |
08:30 |
Hodula Fishing - Okounek černý z důlního jezera 1.díl |
09:00 |
Károly Bokor - Přívlač s Rapalou 1.díl - Rapala Scatter |
09:30 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 1.díl |
10:00 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 2.díl |
10:30 |
Bratři rybáři- Odveta 5.díl |
11:00 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
11:30 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 2.díl |
12:00 |
Zubatý úlovek - Štiku má každý rád |
12:30 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
13:00 |
Satur Baits - Slunce, vítr, déšť, Legend Lake |
13:30 |
I. IWCC na jezeru Tisza-tó 2023 |
14:00 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl |
14:30 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl |
15:00 |
Myslivecká horečka - XV. Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu |
15:30 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
16:00 |
MTC Baits - Naladěni na záběr |
16:30 |
Match Fishing - Dělička v zemi Palóců |
17:00 |
Lov candáta s gumovými nástrahami s Károly Bokorem |
17:30 |
Hodula Fishing - Okounek černý z důlního jezera 2.díl |
18:00 |
Hírös Yacht - Balatonské lodě |
18:30 |
Péter Pál Halmi - Mozambik 2.díl |
19:00 |
Ödön Blaumann - Myslivecká sezona 2.díl |
19:30 |
Fish Mine S2 - 1. Dobrodružství - Berzence |
20:00 |
Nový muškař 5.díl |
20:30 |
S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton - Východní pánev 2.díl |
21:00 |
Delphin - Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou |
21:30 |
Myslivecká horečka - Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny |
22:00 |
Střelecká škola - Pod rouškou noci 1.díl |
22:30 |
Střelecká škola - Pod rouškou noci 2.díl |
23:00 |
Hodula Fishing - Přívlač na Balatonu |
23:30 |
Kuchyně milovníků ryb - Pizza s rybou u jezera Kék-tó |
03.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
KORDA - Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl |
00:30 |
Nový muškař 5.díl |
01:00 |
S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton - Východní pánev 2.díl |
01:30 |
Delphin - Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou |
02:00 |
Myslivecká horečka - Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny |
02:30 |
Střelecká škola - Pod rouškou noci 1.díl |
03:00 |
Střelecká škola - Pod rouškou noci 2.díl |
03:30 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
04:00 |
Satur Baits - Slunce, vítr, déšť, Legend Lake |
04:30 |
I. IWCC na jezeru Tisza-tó 2023 |
05:00 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl |
05:30 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl |
06:00 |
Myslivecká horečka - XV. Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu |
06:30 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
07:00 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 2.díl |
07:30 |
Nový muškař 3.díl |
08:00 |
Fish Mine S2 - 1. Dobrodružství - Berzence |
08:30 |
Hodula Fishing - Okounek černý z důlního jezera 2.díl |
09:00 |
Lov candáta s gumovými nástrahami s Károly Bokorem |
09:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
10:00 |
Nový muškař 4.díl |
10:30 |
Umělé nástrahy Rapala pro všechny případy |
11:00 |
Kapří divadlo - Emil |
11:30 |
Carp Friend Baits - V přátelství s rybami |
12:00 |
Zubatý úlovek - Štiku má každý rád 2.díl |
12:30 |
Nový muškař 5.díl |
13:00 |
S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton - Východní pánev 2.díl |
13:30 |
Delphin - Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou |
14:00 |
Myslivecká horečka - Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny |
14:30 |
Střelecká škola - Pod rouškou noci 1.díl |
15:00 |
Střelecká škola - Pod rouškou noci 2.díl |
15:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 1.díl |
16:00 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 2.díl |
16:30 |
V linii s vodou - Jezero Garancsi |
17:00 |
Přívlač s Rapalou 2.díl - Umělé nástrahy Storm |
17:30 |
Carp Zoom - Zlato jezera Cyékényes |
18:00 |
Rob Hughes objevuje Balaton |
18:30 |
Péter Pál Halmi - Mozambik 3.díl |
19:00 |
Ödön Blaumann - Myslivecká sezona 3.díl |
19:30 |
Fish Mine S2 - 2. Dobordružství - Erdőbénye |
20:00 |
Rybolov pod lupou - Nápady The One v lovu kaprů |
20:30 |
Halcatraz Cup Levelek 2023 |
21:00 |
The Legend Lake - Gábor Döme - Panenské ryby štěrkovny |
21:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 1.díl |
22:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 2.díl |
22:30 |
Barnabás Roland Budavári - Bükkösd, přírodní domov |
23:00 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
23:30 |
Adventer&Fishing - Aland, lov obřích štik s Adventer&Fishing |
04.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Bratři v nástrahách - Odveta 1.díl |
00:30 |
Rybolov pod lupou - Lov kaprů s vítězi |
01:00 |
Halcatraz Cup Levelek 2023 |
01:30 |
The Legend Lake - Gábor Döme - Panenské ryby štěrkovny |
02:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 1.díl |
02:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 2.díl |
03:00 |
Barnabás Roland Budavári - Bükkösd, přírodní domov |
03:30 |
Nový muškař 5.díl |
04:00 |
S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton - Východní pánev 2.díl |
04:30 |
Delphin - Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou |
05:00 |
Myslivecká horečka - Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny |
05:30 |
Střelecká škola - Pod rouškou noci 1.díl |
06:00 |
Střelecká škola - Pod rouškou noci 2.díl |
06:30 |
Hodula Fishing - Přívlač na Balatonu |
07:00 |
Kuchyně milovníků ryb - Pizza s rybou u jezera Kék-tó |
07:30 |
KORDA - Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl |
08:00 |
Fish Mine S2 - 2. Dobordružství - Erdőbénye |
08:30 |
Carp Zoom - Zlato jezera Cyékényes |
09:00 |
Přívlač s Rapalou 2.díl - Umělé nástrahy Storm |
09:30 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
10:00 |
XIX. F&H– Energofish Optic World Exklusive – Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody |
10:30 |
Rapala - Umělé nástrahy pro každou situaci 2.díl |
11:00 |
MIKADO Total Fishing - Polská rybářská firma s 30ti letou zkušeností |
11:30 |
Dámy a ryby v rozmarném jaru |
12:00 |
Zubatý úlovek - Štiku má každý rád 3.díl |
12:30 |
Rybolov pod lupou - Lov kaprů na rašeliništi |
13:00 |
Halcatraz Cup Levelek 2023 |
13:30 |
The Legend Lake - Gábor Döme - Panenské ryby štěrkovny |
14:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 1.díl |
14:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 2.díl |
15:00 |
Barnabás Roland Budavári - Bükkösd, přírodní domov |
15:30 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 1.díl |
16:00 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 2.díl |
16:30 |
Kapří divadlo - The Rock |
17:00 |
Přívlač na Balatonu s Károly Bokorem |
17:30 |
Haldorádó - Gábor Döme - Jezero obřích kaprů, Zajarki |
18:00 |
Levelek - Bašta sumcařiny a přívlače |
18:30 |
Péter Pál Halmi - Mozambik 4.díl |
19:00 |
Král řek - Vítáme Vás na řece Bonaventure |
19:30 |
Fish Mine S2 - 3. Dobrodružství - Jezero Pötréte |
20:00 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 3.díl |
20:30 |
Kuchyně milovníků ryb - Sumeček africký ve woku na východní způsob |
21:00 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
21:30 |
Divočina - Lov buvola kaferského |
22:00 |
V jednotě s přírodou - Vztah navěky 1.díl |
22:30 |
V jednotě s přírodou - Vztah navěky 2.díl |
23:00 |
Nový muškař 4.díl |
23:30 |
I. Winter Carp Cup Gyékényes |
05.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Bratři rybáři- Odveta 2.díl |
00:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 3.díl |
01:00 |
Kuchyně milovníků ryb - Sumeček africký ve woku na východní způsob |
01:30 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
02:00 |
Divočina - Lov buvola kaferského |
02:30 |
V jednotě s přírodou - Vztah navěky 1.díl |
03:00 |
V jednotě s přírodou - Vztah navěky 2.díl |
03:30 |
Rybolov pod lupou - Kapři při úpatí pohoří Mátra |
04:00 |
Halcatraz Cup Levelek 2023 |
04:30 |
The Legend Lake - Gábor Döme - Panenské ryby štěrkovny |
05:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 1.díl |
05:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 2.díl |
06:00 |
Barnabás Roland Budavári - Bükkösd, přírodní domov |
06:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
07:00 |
Adventer&Fishing - Aland, lov obřích štik s Adventer&Fishing |
07:30 |
Kapří divadlo - MPV |
08:00 |
Fish Mine S2 - 3.Dobrodružství - Jezero Pötréte |
08:30 |
Haldorádó - Gábor Döme - Jezero obřích kaprů, Zajarki |
09:00 |
Přívlač na Balatonu s Károly Bokorem |
09:30 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
10:00 |
Satur Baits - Slunce, vítr, déšť, Legend Lake |
10:30 |
I. IWCC na jezeru Tisza-tó 2023 |
11:00 |
Zubatý úlovek – Sám ve člunu |
11:30 |
Kuchyně milovníků ryb - Pizza s rybou u jezera Kék-tó |
12:00 |
Dudi Bait - Jarní lov velkých kaprů |
12:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 3.díl |
13:00 |
Kuchyně milovníků ryb - Sumeček africký ve woku na východní způsob |
13:30 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
14:00 |
Divočina - Lov buvola kaferského |
14:30 |
V jednotě s přírodou - Vztah navěky 1.díl |
15:00 |
V jednotě s přírodou - Vztah navěky 2.díl |
15:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
16:00 |
Nový muškař 4.díl |
16:30 |
Umělé nástrahy Rapala pro všechny případy |
17:00 |
Přívlač s Rapalou s Károly Bokorem 3.díl |
17:30 |
Feedermánie - Lov na krátko a daleko na důlním jezeru |
18:00 |
Rybolov s Petrem Bakó na jezeru Zoltán |
18:30 |
Péter Pál Halmi - Mozambik 5.díl |
19:00 |
Ödön Blaumann - Myslivecká sezona 5.díl |
19:30 |
Fish Mine S2 - 4.Dobrudružství - Erdősmecske |
20:00 |
JETFISH - Mohykáni pod Pálavou |
20:30 |
VIII. Ročník mezinárodního Hethland Balatonského Feederového poháru |
21:00 |
SEDO Fishing - Tmaví kapři opuštěného důlního jezera |
21:30 |
Viktor Takács - V krajině bílého nosorožce 1.díl |
22:00 |
Viktor Takács - V krajině bílého nosorožce 2.díl |
22:30 |
Viktor Takáč - Lov v domovině bílého nosorožce 3.díl |
23:00 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
23:30 |
MTC Baits - Naladěni na záběr |
06.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Bratři rybáři- Odveta 3.díl |
00:30 |
JETFISH - Mohykáni pod Pálavou |
01:00 |
VIII. Ročník mezinárodního Hethland Balatonského Feederového poháru |
01:30 |
SEDO Fishing - Tmaví kapři opuštěného důlního jezera |
02:00 |
Viktor Takács - V krajině bílého nosorožce 1.díl |
02:30 |
Viktor Takács - V krajině bílého nosorožce 2.díl |
03:00 |
Viktor Takáč - Lov v domovině bílého nosorožce 3.díl |
03:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 3.díl |
04:00 |
Kuchyně milovníků ryb - Sumeček africký ve woku na východní způsob |
04:30 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
05:00 |
Divočina - Lov buvola kaferského |
05:30 |
V jednotě s přírodou - Vztah navěky 1.díl |
06:00 |
V jednotě s přírodou - Vztah navěky 2.díl |
06:30 |
Nový muškař 4.díl |
07:00 |
I. Winter Carp Cup Gyékényes |
07:30 |
Dva rybáři gurmáni - Výzva - Monstra |
08:00 |
Fish Mine S2 - 4.Dobrudružství - Erdősmecske |
08:30 |
Feedermánie - Lov na krátko a daleko na důlním jezeru |
09:00 |
Přívlač s rapalou s Károly Bokorem 3.díl |
09:30 |
Nový muškař 5.díl |
10:00 |
S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton - Východní pánev 2.díl |
10:30 |
Delphin - Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou |
11:00 |
Obři jezera Gyékényes 1.díl |
11:30 |
Obři jezera Gyékényes 2.díl |
12:00 |
DAIWA - Parma na přívlač a na feeder |
12:30 |
JETFISH - Mohykáni pod Pálavou |
13:00 |
VIII. Ročník mezinárodního Hethland Balatonského Feederového poháru |
13:30 |
SEDO Fishing - Tmaví kapři opuštěného důlního jezera |
14:00 |
Viktor Takács - V krajině bílého nosorožce 1.díl |
14:30 |
Viktor Takács - V krajině bílého nosorožce 2.díl |
15:00 |
Viktor Takáč - Lov v domovině bílého nosorožce 3.díl |
15:30 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
16:00 |
XIX. F&H– Energofish Optic World Exklusive – Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody |
16:30 |
Rapala - Umělé nástrahy pro každou situaci 2. |
17:00 |
Károly Bokor - Lov okounka pstruhového s Károly Bokorem |
17:30 |
Mezi obry 2.díl |
18:00 |
Hodula Fishing - Kypr a rybolov |
18:30 |
Myslivecká kuchyně - Afrika 1.díl |
19:00 |
Ödön Blaumann - Myslivecká sezona 6.díl |
19:30 |
Fish Mine S2 - 4. Dobrodružství - Öttevény |
20:00 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 3.díl |
20:30 |
Nový muškař 5.díl |
21:00 |
Kuchyně milovníků ryb - Sumeček africký ve woku na východní způsob |
21:30 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl |
22:00 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl |
22:30 |
Myslivecká horečka - XV. Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu |
23:00 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 1.díl |
23:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 2.díl |
07.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Bratři rybáři- Odveta 4.díl |
00:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 3.díl |
01:00 |
Nový muškař 5.díl |
01:30 |
Kuchyně milovníků ryb - Sumeček africký ve woku na východní způsob |
02:00 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl |
02:30 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl |
03:00 |
Myslivecká horečka - XV. Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu |
03:30 |
JETFISH - Mohykáni pod Pálavou |
04:00 |
VIII. Ročník mezinárodního Hethland Balatonského Feederového poháru |
04:30 |
SEDO Fishing - Tmaví kapři opuštěného důlního jezera |
05:00 |
Viktor Takács - V krajině bílého nosorožce 1.díl |
05:30 |
Viktor Takács - V krajině bílého nosorožce 2.díl |
06:00 |
Viktor Takáč - Lov v domovině bílého nosorožce 3.díl |
06:30 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
07:00 |
MTC Baits - Naladěni na záběr |
07:30 |
Feedermánie - Kapři jezera Tribalj na boilies |
08:00 |
Fish Mine S2 - 4. Dobrodružství - Öttevény |
08:30 |
Mezi obry 2.díl |
09:00 |
Károly Bokor - Lov okounka pstruhového s Károly Bokorem |
09:30 |
Rybolov pod lupou - Produkty Sonik a Ridgemonkey v lovu kaprů |
10:00 |
Halcatraz Cup Levelek 2023 |
10:30 |
The Legend Lake - Gábor Döme - Panenské ryby štěrkovny |
11:00 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
11:30 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
12:00 |
Hodula Fishing - Cesta do Švédska |
12:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 3.díl |
13:00 |
Nový muškař 5.díl |
13:30 |
Kuchyně milovníků ryb - Sumeček africký ve woku na východní způsob |
14:00 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl |
14:30 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl |
15:00 |
Myslivecká horečka - XV. Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu |
15:30 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
16:00 |
Satur Baits - Slunce, vítr, déšť, Legend Lake |
16:30 |
I. IWCC na jezeru Tisza-tó 2023 |
17:00 |
Károly Bokor - Přívlač s woblery Rapala |
17:30 |
Rybolov pod lupou - Nápady The One v lovu kaprů |
18:00 |
Akademie přívlače – Fly Fishing EXPO 2023 |
18:30 |
Myslivecká kuchyně - Afrika 2.díl |
19:00 |
Ödön Blaumann - Myslivecká sezona 7.díl |
19:30 |
Fish Mine S2 - 6.Dobrodružství - Jezero Dobai-tó |
20:00 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
20:30 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
21:00 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
21:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 1.díl |
22:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 2.díl |
22:30 |
Barnabás Roland Budavári - Bükkösd, přírodní domov |
23:00 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 1.díl |
23:30 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 2.díl |
08.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Bratři rybáři- Odveta 5.díl |
00:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
01:00 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
01:30 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
02:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 1.díl |
02:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 2.díl |
03:00 |
Barnabás Roland Budavári - Bükkösd, přírodní domov |
03:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 3.díl |
04:00 |
Nový muškař 5.díl |
04:30 |
Kuchyně milovníků ryb - Sumeček africký ve woku na východní způsob |
05:00 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl |
05:30 |
Myslivecká horečka - Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl |
06:00 |
Myslivecká horečka - XV. Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu |
06:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 1.díl |
07:00 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 2.díl |
07:30 |
Match Fishing - Na divoké vodě |
08:00 |
Fish Mine S2 - 6. Dobrodružství - Jezero dobai tó |
08:30 |
Rybolov pod lupou - Nápady The One v lovu kaprů |
09:00 |
Károly Bokor - Přívlač s woblery Rapala |
09:30 |
TTMBIO |
10:00 |
Rybolov bez hranic - Líc naší letošní medaile - Koós Catfish Team |
10:30 |
Rybolov bez hranic - Nytro - začátek něčeho nového |
11:00 |
Hodula Fishing - Přívlač na Balatonu |
11:30 |
Kuchyně milovníků ryb - Pizza s rybou u jezera Kék-tó |
12:00 |
KORDA - Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl |
12:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
13:00 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
13:30 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
14:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 1.díl |
14:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 2.díl |
15:00 |
Barnabás Roland Budavári - Bükkösd, přírodní domov |
15:30 |
Nový muškař 5.díl |
16:00 |
Po stopách obřích balatonských kaprů s nástrahami Bait Bait |
16:30 |
Delphin - Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou |
17:00 |
Akademie přívlače - Lekce lovu candátů |
17:30 |
Rybářské výpravy - Delta Mon Amour 1.díl |
18:00 |
Frank Pizon - Děti pobřeží |
18:30 |
Mistr zbrojař - Podrobněji o spektivech |
19:00 |
Balázs Hajba - Naháňka divočáků v Cserhátu |
19:30 |
Hodula Fishing - Zahájení sezony lovem štik |
20:00 |
Haldorádó - Gábor Döme - Lednový lov velkých kaprů na jezeru Tribalj |
20:30 |
Carp Zoom - Italská práce |
21:00 |
Hírős Yacht – Lodě na řece Tisza |
21:30 |
Myslivecká horečka - Cserkeőlští srnci s Attilou Deckerem |
22:00 |
Mistr zbrojíř - Debatujme o tlumičích |
22:30 |
Myslivecká horečka - Lov v Bátorligetu |
23:00 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
23:30 |
Nový muškař 4.díl |
09.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Umělé nástrahy Rapala pro všechny případy |
00:30 |
Haldorádó - Gábor Döme - Lednový lov velkých kaprů na jezeru Tribalj |
01:00 |
Carp Zoom - Italská práce |
01:30 |
Hírős Yacht – Lodě na řece Tisza |
02:00 |
Myslivecká horečka - Cserkeőlští srnci s Attilou Deckerem |
02:30 |
Mistr zbrojíř - Debatujme o tlumičích |
03:00 |
Myslivecká horečka - Lov v Bátorligetu |
03:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
04:00 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
04:30 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
05:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 1.díl |
05:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Pákistán 2.díl |
06:00 |
Barnabás Roland Budavári - Bükkösd, přírodní domov |
06:30 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 1.díl |
07:00 |
Haldorádo - Gábor Döme - Čtyři roční období s prutem na jezeru Tisza-tó - Jaro 2.díl |
07:30 |
Delphin - Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou |
08:00 |
Hodula Fishing - Zahájení sezony lovem štik |
08:30 |
Rybářské výpravy - Delta Mon Amour 1.díl |
09:00 |
Akademie přívlače - Lekce lovu candátů |
09:30 |
JETFISH - Mohykáni pod Pálavou |
10:00 |
VIII. Ročník mezinárodního Hethland Balatonského Feederového poháru |
10:30 |
SEDO Fishing - Tmaví kapři opuštěného důlního jezera |
11:00 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
11:30 |
Adventer&Fishing - Aland, lov obřích štik s Adventer&Fishing |
12:00 |
Rybolov bez hranic - Po stopách předků: močál |
12:30 |
Haldorádó - Gábor Döme - Lednový lov velkých kaprů na jezeru Tribalj |
13:00 |
Carp Zoom - Italská práce |
13:30 |
Hírős Yacht – Lodě na řece Tisza |
14:00 |
Myslivecká horečka - Cserkeőlští srnci s Attilou Deckerem |
14:30 |
Mistr zbrojíř - Debatujme o tlumičích |
15:00 |
Myslivecká horečka - Lov v Bátorligetu |
15:30 |
Rybolov pod lupou - Lov kaprů na rašeliništi |
16:00 |
Halcatraz Cup Levelek 2023 |
16:30 |
The Legend Lake - Gábor Döme - Panenské ryby štěrkovny |
17:00 |
Akademie přívlače - Na francouzských vodách |
17:30 |
Rybářské výpravy - Delta Mon Amour 2.díl |
18:00 |
Skutečné Maledivy - Starý rybář a moře |
18:30 |
Mistr zbrojíř - Lovecké zbraně Blaser ve světě optiky |
19:00 |
Balázs Hajba - Nebezpečný lov velké zvěře v Africe |
19:30 |
Hodula Fishing - Trolling na ostrově Zakynthos |
20:00 |
Nový muškař 6.díl |
20:30 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
21:00 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
21:30 |
Na stopě kořisti - Mistr preparace |
22:00 |
Péter Pál Halmi - V čase výběru partnerky 1.díl |
22:30 |
Péter Pál Halmi - V čase výběru partnerky 2.díl |
23:00 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
23:30 |
XIX. F&H – Energofish – Optic World Exklusive – Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody |
10.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Rapala - Umělé nástrahy pro pro každou situaci.díl |
00:30 |
Nový muškař 6.díl |
01:00 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
01:30 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
02:00 |
Na stopě kořisti - Mistr preparace |
02:30 |
Péter Pál Halmi - V čase výběru partnerky 1.díl |
03:00 |
Péter Pál Halmi - V čase výběru partnerky 2.díl |
03:30 |
Haldorádó - Gábor Döme - Lednový lov velkých kaprů na jezeru Tribalj |
04:00 |
Carp Zoom - Italská práce |
04:30 |
Hírős Yacht – Lodě na řece Tisza |
05:00 |
Myslivecká horečka - Cserkeőlští srnci s Attilou Deckerem |
05:30 |
Mistr zbrojíř - Debatujme o tlumičích |
06:00 |
Myslivecká horečka - Lov v Bátorligetu |
06:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
07:00 |
Nový muškař 4.díl |
07:30 |
Umělé nástrahy Rapala pro všechny případy |
08:00 |
Hodula Fishing - Trolling na ostrově Zakynthos |
08:30 |
Rybářské výpravy - Delta Mon Amour 2.díl |
09:00 |
Akademie přívlače - Na francouzských vodách |
09:30 |
V linii s vodou - Rašeliniště |
10:00 |
Nový muškař 5.díl |
10:30 |
Kapří divadlo - Ten Cup 2023 1.díl |
11:00 |
Kapří divadlo - Ten Cup 2023 2.díl |
11:30 |
I. Winter Carp Cup Gyékényes |
12:00 |
Match Fishing - V anglickém stylu |
12:30 |
Nový muškař 6.díl |
13:00 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
13:30 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
14:00 |
Na stopě kořisti - Mistr preparace |
14:30 |
Péter Pál Halmi - V čase výběru partnerky 1.díl |
15:00 |
Péter Pál Halmi - V čase výběru partnerky 2.díl |
15:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 3.díl |
16:00 |
Kuchyně milovníků ryb - Sumeček africký ve woku na východní způsob |
16:30 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
17:00 |
Akademie přívlače - Štičí královna |
17:30 |
Akademie přívlače - Dravci z dunajské Delty |
18:00 |
Tajemství jezera Szűcsi tó |
18:30 |
Mistr zbrojíř - O puškohledech podrobněji |
19:00 |
Balázs Hajba - Hon na divočáky v Kemenesalja |
19:30 |
Hodula Fishing - Rybolov na úseku řeky Tisza Algyő |
20:00 |
Magazín Energofish 89.díl |
20:30 |
Dva dny - dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park |
21:00 |
Daiwa - Lovili jsme štiky a zmokli jsme |
21:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Chorvatsko |
22:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Lov divokých prasat v Maďarsku 1.díl |
22:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Lov divokých prasat v Maďarsku 2.díl |
23:00 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
23:30 |
Satur Baits - Slunce, vítr, déšť, Legend Lake |
11.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
I. IWCC na jezeru Tisza-tó 2023 |
00:30 |
Magazín Energofish 89.díl |
01:00 |
Dva dny - dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park |
01:30 |
Daiwa - Lovili jsme štiky a zmokli jsme |
02:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Chorvatsko |
02:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Lov divokých prasat v Maďarsku 1.díl |
03:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Lov divokých prasat v Maďarsku 2.díl |
03:30 |
Nový muškař 6.díl |
04:00 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
04:30 |
SBS - Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl |
05:00 |
Na stopě kořisti - Mistr preparace |
05:30 |
Péter Pál Halmi - V čase výběru partnerky 1.díl |
06:00 |
Péter Pál Halmi - V čase výběru partnerky 2.díl |
06:30 |
Rybolov bez hranic - Na cejny s jemným method feederem |
07:00 |
XIX. F&H – Energofish – Optic World Exklusive – Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody |
07:30 |
Rapala - Umělé nástrahy pro každou situaci 2.díl |
08:00 |
Hodula Fishing - Rybolov na úseku řeky Tisza Algyő |
08:30 |
Akademie přívlače - Dravci z dunajské Delty |
09:00 |
Akademie přívlače - Štičí královna |
09:30 |
Jarní probouzení - Feeder s Don Carp Baits |
10:00 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
10:30 |
DOVIT - Novinky roku 2024 |
11:00 |
Kapří divadlo - Tým |
11:30 |
MTC Baits - Naladěni na záběr |
12:00 |
Rybolov bez hranic - Pojďme lovit přívlačí s Károly Bokorem |
12:30 |
Magazín Energofish 89.díl |
13:00 |
Dva dny - dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park |
13:30 |
Daiwa - Lovili jsme štiky a zmokli jsme |
14:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Chorvatsko |
14:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Lov divokých prasat v Maďarsku 1.díl |
15:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Lov divokých prasat v Maďarsku 2.díl |
15:30 |
JETFISH - Mohykáni pod Pálavou |
16:00 |
VIII. Ročník mezinárodního Hethland Balatonského Feederového poháru |
16:30 |
SEDO Fishing - Tmaví kapři opuštěného důlního jezera |
17:00 |
Akademie přívlače - Štičí království |
17:30 |
F&H EVENTS - Lipovenii Challenge Cup 2022 |
18:00 |
Rybolov bez hranic - Po stopách předků: močál |
18:30 |
Mistr zbrojíř - Umění zástřelu |
19:00 |
Balázs Hajba - Lov muflonů nad mraky |
19:30 |
Hodula Fishing – Přívlač na Dunaji na úseku Fajszi |
20:00 |
Kapří divadlo - Pohár BCV Family |
20:30 |
Feedermánie - Cejní ráj 1.díl |
21:00 |
Feedermánie - Cejní ráj 2.díl |
21:30 |
József Kolláth - Lovecká dobrodružství v Beninu 1.díl |
22:00 |
József Kolláth - Lovecká dobrodružství v Beninu 2.díl |
22:30 |
József Kolláth - Lovecká dobrodružství v Beninu 3.díl |
23:00 |
Nový muškař 5.díl |
23:30 |
S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton - Východní pánev 2.díl |
12.04.2024 | |
---|---|
00:00 |
Delphin - Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou |
00:30 |
Kapří divadlo - Pohár BCV Family |
01:00 |
Feedermánie - Cejní ráj 1.díl |
01:30 |
Feedermánie - Cejní ráj 2.díl |
02:00 |
József Kolláth - Lovecká dobrodružství v Beninu 1.díl |
02:30 |
József Kolláth - Lovecká dobrodružství v Beninu 2.díl |
03:00 |
József Kolláth - Lovecká dobrodružství v Beninu 3.díl |
03:30 |
Magazín Energofish 89.díl |
04:00 |
Dva dny - dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park |
04:30 |
Daiwa - Lovili jsme štiky a zmokli jsme |
05:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Chorvatsko |
05:30 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Lov divokých prasat v Maďarsku 1.díl |
06:00 |
Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem - Lov divokých prasat v Maďarsku 2.díl |
06:30 |
Cralusso - Nová dimenze v lovu s method feederem |
07:00 |
Satur Baits - Slunce, vítr, déšť, Legend Lake |
07:30 |
I. IWCC na jezeru Tisza-tó 2023 |
08:00 |
Hodula Fishing – Přívlač na Dunaji na úseku Fajszi |
08:30 |
F&H EVENTS - Lipovenii Challenge Cup 2022 |
09:00 |
Akademie přívlače - Štičí království |
09:30 |
Haldorádó - Gábor Döme - Lednový lov velkých kaprů na jezeru Tribalj |
10:00 |
Carp Zoom - Italská práce |
10:30 |
Hírős Yacht – Lodě na řece Tisza |
11:00 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 1.díl |
11:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 2.díl |
12:00 |
Carp Zoom - Italská práce |
12:30 |
Kapří divadlo - Pohár BCV Family |
13:00 |
Feedermánie - Cejní ráj 1.díl |
13:30 |
Feedermánie - Cejní ráj 2.díl |
14:00 |
József Kolláth - Lovecká dobrodružství v Beninu 1.díl |
14:30 |
József Kolláth - Lovecká dobrodružství v Beninu 2.díl |
15:00 |
József Kolláth - Lovecká dobrodružství v Beninu 3.díl |
15:30 |
Zubatý úlovek - Štičí horečka, úlovek candáta 3.díl |
16:00 |
Nový muškař 5.díl |
16:30 |
Kuchyně milovníků ryb - Sumeček africký ve woku na východní způsob |
17:00 |
Akademie přívlače - Zdolávání štiky |
17:30 |
Zubatý úlovek - Operace "Monster Tail" |
18:00 |
V linii s vodou - Obrovské překvapení |
18:30 |
Mistr zbrojíř - Balistika a vzdálenost |
19:00 |
Balázs Hajba - Na mušce divočáci Cserhátu |
19:30 |
Hodula Fishing - Příprava na jezeru Tisza-tó |
20:00 |
Feedermánie - Velcí cejni na montáž s dlouhým návazcem ze 100 metrů |
20:30 |
Souboj - Feeder s dlouhým návazcem 1.díl |
21:00 |
Souboj - Feeder s dlouhým návazcem 2.díl |
21:30 |
Attila Lizenbold - Lovy v Bockere |
22:00 |
XXIII. CACIT evropský pohár maďarských ohařů |
22:30 |
Péter Pál Halmi - Ráj a peklo |
23:00 |
Rybolov pod lupou - Lov kaprů s vítězi |
23:30 |
Halcatraz Cup Levelek 2023 |