25.06.2022
21:00 Házená
Indie - Slovensko, MS, U20, ženy, Slovinsko, základní skupina, repríza, HD
23:00 Házená
Rumunsko - Česká republika, MS, U20, ženy, Slovinsko, základní skupina, repríza, HD
26.06.2022
01:00 Házená
Maďarsko - Polsko, MS, U20, ženy, Slovinsko, základní skupina, repríza, HD
03:00 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
03:30 Lední hokej
Växjö - Rögle, SHL, základní část, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
08:30
Živě
Plážová házená
MS 2022, 6. den, část 1, premiéra, živě, HD
12:30 Lední hokej
Leksand - Oceláři Třinec, CHL, základní skupina, repríza, HD
15:00
Živě
Plážová házená
MS 2022, 6. den, část 2, premiéra, živě, HD
19:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/16, repríza, HD
20:00 F3
Velká cena Španělska, Závod 1, repríza, HD
21:00 F3
Velká cena Španělska, Závod 2, repríza, HD
22:00 Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, Hlavní kolo, repríza, HD
27.06.2022
00:00 Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, Hlavní kolo, repríza, HD
02:00 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
02:30 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
03:00 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
03:30 Lední hokej
Linköping - Skellefteå, SHL, základní část, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Växjö - Färjestad, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Fotbal
Trabzonspor - Galatasaray, Best of Süper Lig, repríza, HD
13:00 Fotbal
Besiktas - Trabzonspor, Best of Süper Lig, repríza, HD
15:00 Fotbal
Fenerbahce - Besiktas, Best of Süper Lig, repríza, HD
17:00 GP Confidential
HD
17:30 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/16, repríza, HD
18:30 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/17, nové, HD
19:30 F3
Velká cena Španělska, Závod 1, repríza, HD
20:30 F3
Velká cena Španělska, Závod 2, repríza, HD
21:30 Tenis
ATP250, Cordoba, finále, repríza, HD
23:30 Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, Hlavní kolo, repríza, HD
28.06.2022
01:30 Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, Hlavní kolo, repríza, HD
03:30 Zlaté okamžiky
03:45 Fotbal
AZ Alkmaar - Jablonec, Evropská konferenční liga, základní skupina, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Skellefteå - Frölunda, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Fotbal
Trabzonspor - Fenerbahce, Best of Süper Lig, repríza, HD
13:00 Fotbal
Galatasaray - Fenerbahce, Best of Süper Lig, repríza, HD
15:00 Fotbal
Fenerbahce - Galatasaray, Best of Süper Lig, repríza, HD
17:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/17, repríza, HD
18:00 GP Confidential
nové, HD
18:30 F2
Velká cena Monaka, Závod 1, repríza, HD
19:45 F2
Monaco, Závod 2, repríza, HD
21:00 F2
Velká cena Azerbajdžánu, Závod 1, repríza, HD
22:15 F2
Velká cena Azerbajdžánu, Závod 2, repríza, HD
23:30 Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, Hlavní kolo, repríza, HD
29.06.2022
01:30 Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, Hlavní kolo, repríza, HD
03:30 Zlaté okamžiky
03:45 Fotbal
Marseille - Galatasaray, Evropská liga, základní skupina, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Djurgården - Brynäs, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Fotbal
Besiktas - Trabzonspor, Best of Süper Lig, repríza, HD
13:00 Fotbal
Trabzonspor - Galatasaray, Best of Süper Lig, repríza, HD
15:00 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
15:30 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
16:00 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
16:30 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
17:00 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
17:30 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
18:00 Zlaté okamžiky
18:15 Fotbal
Slovensko - Kazachstán, Liga národů, Liga C, repríza, HD
21:00 Lední hokej
Linköping - Skellefteå, SHL, základní část, repríza, HD
23:30 F3
Velká cena Španělska, Závod 1, repríza, HD
30.06.2022
00:30 F3
Velká cena Španělska, Závod 2, repríza, HD
01:30 Tenis
ATP250, Stuttgart, finále, repríza, HD
03:30 Zlaté okamžiky
03:45 Fotbal
West Ham - Rapid Wien, Evropská liga, základní skupina, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Frölunda - Leksands, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Fotbal
AS Řím - Feyenoord, Konferenční liga, finále, repríza, HD
13:15 Fotbal
Frankfurt - Rangers, Evropská liga, finále, repríza, HD
16:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/16, repríza, HD
17:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/17, repríza, HD
18:00 GP Confidential
HD
18:30 Lední hokej
Malmö - Luleå, SHL, základní část, repríza, HD
21:00 Lední hokej
Frölunda - Timra, SHL, základní část, repríza, HD
23:30 Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, finální kolo, repríza, HD
01.07.2022
01:30 Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, finální kolo, repríza, HD
03:30 GP Confidential
HD
04:00 Fotbal
Feyenoord - Slavia Praha, Evropská konferenční liga, základní skupina, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Brynäs - Skellefteå, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00
Živě
Házená
Liga mistrů, rozpis 2022-2023, premiéra, živě, HD
12:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/16, repríza, HD
13:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/17, repríza, HD
14:00
Živě
Formule 1
Velká cena Británie, trénink 1, premiéra, živě, HD
15:15 Zlaté okamžiky
15:30 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
16:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/17, repríza, HD
17:00
Živě
Formule 1
Velká cena Británie, trénink 2, premiéra, živě, HD
18:15
Živě
F2
Silverstone, kvalifikace, premiéra, živě, HD
19:15
Živě
F3
Silverstone, kvalifikace, premiéra, živě, HD
20:15 GP Confidential
HD
20:45 Zlaté okamžiky
21:00 Lední hokej
Oskarshamn - Brynäs, SHL, základní část, repríza, HD
23:30 Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, finální kolo, repríza, HD
02.07.2022
01:30 Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, finální kolo, repríza, HD
03:30 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
04:00 Fotbal
PAOK - Slovan, Evropská konferenční liga, základní skupina, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Zlaté okamžiky
07:45 F2
Silverstone, kvalifikace, repríza, HD
08:45 F3
Silverstone, kvalifikace, repríza, HD
09:45 Televizní nákupy
10:45
Živě
F3
Silverstone, Závod 1, premiéra, živě, HD
11:45 Zlaté okamžiky
12:00 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
12:30 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
13:00
Živě
Formule 1
Velká cena Británie, trénink 3, premiéra, živě, HD
14:15 F2
Velká cena Azerbajdžánu, Závod 2, repríza, HD
15:30 GP Confidential
HD
16:00
Živě
Formule 1
Velká cena Británie, kvalifikace, premiéra, živě, HD
17:15 Zlaté okamžiky
17:30
Živě
F2
Velká cena Británie, Závod 1, premiéra, živě, HD
18:45 Fotbal
Itálie - Německo, Liga národů, Liga A, repríza, HD
21:00 Lední hokej
Malmö - Luleå, SHL, základní část, repríza, HD
23:30 GP Confidential
HD
03.07.2022
00:00 Formule 1
Velká cena Británie, trénink 3, repríza, HD
01:15 Formule 1
Velká cena Británie, kvalifikace, repríza, HD
02:30 F3
Silverstone, Závod 1, repríza, HD
03:30 F2
Velká cena Británie, Závod 1, repríza, HD
04:45 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
05:15 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
05:45 Zlaté okamžiky
06:00 Televizní nákupy
08:30 F3
Silverstone, Závod 1, repríza, HD
09:30
Živě
F3
Silverstone, Závod 2, premiéra, živě, HD
10:45 Zlaté okamžiky
11:00
Živě
F2
Velká cena Británie, Závod 2, premiéra, živě, HD
12:15
Živě
Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, zápas o 7. místo, premiéra, živě, HD
14:15
Živě
Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, zápas o 5. místo, premiéra, živě, HD
16:15
Živě
Házená
MS, U20, ženy, Slovinsko, Bronzový zápas, premiéra, živě, HD
18:15
Živě
Házená
le is…, MS, U20, ženy, Slovinsko, finále, premiéra, živě, HD
20:30 GP Confidential
HD
21:00 Lední hokej
Frölunda - Rögle, SHL, základní část, repríza, HD
23:30 Lední hokej
Oskarshamn - Brynäs, SHL, základní část, repríza, HD
04.07.2022
02:00 F3
Silverstone, Závod 2, repríza, HD
03:15 F2
Velká cena Británie, Závod 2, repríza, HD
04:30 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
05:00 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
05:30 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Rögle - Färjestad, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Lední hokej
Luleå - Djurgården, SHL, základní část, repríza, HD
13:00 Lední hokej
Brynäs - Leksand, SHL, základní část, repríza, HD
15:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/14, repríza, HD
16:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/15, repríza, HD
17:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/16, repríza, HD
18:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/17, repríza, HD
19:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/18, nové, HD
20:00 Házená
Tým Esbjerg - Metz, Liga mistrů EHF, Ženy, finále 4, repríza, HD
21:45 Házená
Győri Audi ETO - Vipers, Liga mistrů EHF, Ženy, finále 4, repríza, HD
23:45 Fotbal
Slovinsko - Švédsko, Liga národů, Liga B, repríza, HD
05.07.2022
01:45 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
02:15 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
02:45 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
03:15 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
03:45 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
04:15 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
04:45 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/18, repríza, HD
05:45 Zlaté okamžiky
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Malmö - Frölunda, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Lední hokej
Örebro - Leksand, SHL, základní část, repríza, HD
13:30 Fotbal
Itálie - Německo, Liga národů, Liga A, repríza, HD
15:45 F3
Silverstone, Závod 1, repríza, HD
16:45 F3
Silverstone, Závod 2, repríza, HD
18:00 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
18:30 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/18, repríza, HD
19:30 Házená
Győri Audi ETO - Vipers, Liga mistrů EHF, Ženy, finále 4, repríza, HD
21:30 Házená
Liga mistrů EHF, muži, finále čtyř, finále, repríza, HD
23:30 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/15, repríza, HD
06.07.2022
00:30 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/16, repríza, HD
01:30 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/17, repríza, HD
02:30 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/18, repríza, HD
03:30 Fotbal
Itálie - Argentina, Finalissima, Wembley, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Skellefteå - Luleå, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Lední hokej
Farjestad - Oskarshamn, SHL, základní část, repríza, HD
13:30 Lední hokej
Rögle - Färjestad, SHL, základní část, repríza, HD
16:00 F2, Chasing the dream (Honba za snem)
HD
16:30 F3
Silverstone, Závod 1, repríza, HD
17:30 F3
Silverstone, Závod 2, repríza, HD
18:45 F2
Velká cena Británie, Závod 1, repríza, HD
20:00 F2
Velká cena Británie, Závod 2, repríza, HD
21:15 Zlaté okamžiky
21:30 Fotbal
Itálie - Německo, Liga národů, Liga A, repríza, HD
23:45 Fotbal
Rakousko - Dánsko, Liga národů, Liga A, repríza, HD

© 2021