29.09.2022
10:00 Televizní nákupy

Program právě běží.
9%+55 min.
11:00 Fotbal
Arménie - Ukrajina, Liga národů, skupina B, repríza, HD
13:15 Fotbal
Španělsko - Švýcarsko, Liga národů, skupina A, repríza, HD
15:30 Házená
Barcelona - Kielce, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
17:15 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/4, repríza, HD
18:15 Tipos extraliga, sestřih
HD
18:45
Živě
Házená
THW Kiel - Pick Szeged, Liga mistrů EHF, muži, premiéra, živě, HD
20:30 Zlaté okamžiky
20:45
Živě
Házená
Barcelona - Celje, Liga mistrů EHF, muži, premiéra, živě, HD
22:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
23:00 Lední hokej
Rögle - Malmö, SHL, základní část, repríza, HD
30.09.2022
01:30 Lední hokej
Växjö - Timrå, SHL, základní část, repríza, HD
03:30 Lední hokej
HKM Zvolen - HK Dukla Trenčín, Tipos Extraliga, základní část, 1. kolo, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Frölunda - Timrå, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 NCAA, sestřih
HD
11:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
12:00
Živě
Formule 1
Velká cena Singapuru, trénink 1, premiéra, živě, HD
13:15 F3
Monza, Velká cena Itálie, Závod 2, repríza, HD
14:30 GP Confidential
HD
15:00
Živě
Formule 1
Velká cena Singapuru, trénink 2, premiéra, živě, HD
16:15 F2
Monza, Velká cena Itálie, 2. závod, repríza, HD
17:30 Zlaté okamžiky
17:45 Tipos extraliga, sestřih
HD
18:15
Živě
Lední hokej
HKM Zvolen - HC Košice, Tipos Extraliga, základní část, 5. kolo, premiéra, živě, HD
21:00 Formule 1
Velká cena Singapuru, trénink 1, repríza, HD
22:15 Formule 1
Velká cena Singapuru, trénink 2, repríza, HD
23:30 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/4, repríza, HD
01.10.2022
00:30 NCAA, sestřih
nové, HD
01:00
Živě
NCAA, americký fotbal
Houston - Tulane, základní část, 5. týden, premiéra, živě, HD
04:30 Zlaté okamžiky
04:45 Formule 1
Velká cena Singapuru, trénink 2, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Genéve-Servette HC - Fribourg- Gottéron, Národní liga, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/4, repríza, HD
12:00
Živě
Formule 1
Velká cena Singapuru, trénink 3, premiéra, živě, HD
13:15 Házená
FC Porto - Telekom Veszprém, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
15:00
Živě
Formule 1
Velká cena Singapuru, kvalifikace, premiéra, živě, HD
16:15 Fotbal
Kayserispor - Trabzonspor, Turecká Süper Lig, 8. kolo, dnešní, HD
18:15 Zlaté okamžiky
18:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
19:00
Živě
Fotbal
Adana Demirspor - Galatasaray, Turecká Süper Lig, 8. kolo, premiéra, živě, HD
21:00 NCAA, sestřih
HD
21:30
Živě
NCAA, americký fotbal
základní část, 5. týden, premiéra, živě, HD
02.10.2022
01:00 Lední hokej
HV71 - Oskarshamn, SHL, základní část, repríza, HD
03:30 Lední hokej
HC Ambri Piotta – Lakers, Národní liga, základní část, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
SC Bern – EV Zug, Národní liga, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Zlaté okamžiky
11:15 GP Confidential
HD
11:45 NCAA, sestřih
HD
12:15 Lední hokej
HKM Zvolen - HC Košice, Tipos Extraliga, základní část, 5. kolo, repríza, HD
14:45
Živě
Lední hokej
Slovan Bratislava - HK Nitra, Tipos Extraliga, základní část, 6. kolo, premiéra, živě, HD
17:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
18:00 NCAA, sestřih
HD
18:30 GP Confidential
HD
19:00
Živě
Fotbal
Besiktas - Fenerbahce, Turecká Süper Lig, 8. kolo, premiéra, živě, HD
21:00 NCAA, americký fotbal
základní část, 5. týden, repríza, HD
03.10.2022
00:30 NCAA, sestřih
HD
01:00 Lední hokej
EV Zug - HC Ambri Piotta, Národní liga, základní část, repríza, HD
03:30 Lední hokej
Slovan Bratislava - HK Nitra, Tipos Extraliga, základní část, 6. kolo, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Slovan Bratislava - HK Nitra, Tipos Extraliga, základní část, 6. kolo, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Lední hokej
HC Ambri Piotta – Lakers, Národní liga, základní část, repríza, HD
13:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
14:00 NCAA, sestřih
HD
14:30 NCAA, americký fotbal
základní část, 5. týden, repríza, HD
18:00 Lední hokej
HKM Zvolen - HC Košice, Tipos Extraliga, základní část, 5. kolo, repríza, HD
20:30 Fotbal
Besiktas - Fenerbahce, Turecká Süper Lig, 8. kolo, repríza, HD
22:30 Házená
Slovensko - Ukrajina, Přátelský zápas, žen, repríza, HD
04.10.2022
00:15 Fotbal
Maďarsko - Itálie, Liga národů, skupina A, repríza, HD
02:30 Fotbal
Španělsko - Švýcarsko, Liga národů, skupina A, repríza, HD
04:45 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/5, repríza, HD
05:45 Zlaté okamžiky
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
HC Ambri Piotta – Lakers, Národní liga, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Lední hokej
Slovan Bratislava - HK Nitra, Tipos Extraliga, základní část, 6. kolo, repríza, HD
13:30 NCAA, sestřih
HD
14:00 NCAA, americký fotbal
Houston - Tulane, základní část, 5. týden, repríza, HD
17:30 Tipos extraliga, sestřih
nové, HD
18:00
Živě
Lední hokej
Jukurit - Sparta Praha, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
20:30
Živě
Lední hokej
Grenoble - Frölunda, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
23:00 Lední hokej
HC Davos - Oceláři Třinec, CHL, základní skupina, 30, repríza, HD
05.10.2022
01:30 Fotbal
Besiktas - Fenerbahce, Turecká Süper Lig, 8. kolo, repríza, HD
03:30 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 8. kolo, nové, HD
04:15 Fotbal
EL a EKL, upoutávka, repríza, HD
05:15 Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
05:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
HV71 - Oskarshamn, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Fotbal
Besiktas - Fenerbahce, Turecká Süper Lig, 8. kolo, repríza, HD
13:00 Fotbal
EL a EKL, upoutávka, repríza, HD
14:00 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 8. kolo, HD
14:45 Fotbal
Slovensko - Bělorusko, Liga národů, skupina C, repríza, HD
17:30 Lední hokej
Aalborg - Luleå, CHL, základní skupina, repríza, HD
19:30
Živě
Lední hokej
Eisbären Berlin - Mountfield, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
22:00 Lední hokej
Salzburg - Fribourg, CHL, základní skupina, dnešní, HD
06.10.2022
00:00 Lední hokej
Slovan Bratislava - Rapperswil-Jona-Lakers, CHL, základní skupina, repríza, HD
02:30 Fotbal
Adana Demirspor - Galatasaray, Turecká Süper Lig, 8. kolo, repríza, HD
04:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
05:00 Fotbal
EL a EKL, upoutávka, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
HKM Zvolen - HC Košice, Tipos Extraliga, základní část, 5. kolo, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Lední hokej
EV Zug - HC Ambri Piotta, Národní liga, základní část, repríza, HD
13:30 NCAA, americký fotbal
Houston - Tulane, základní část, 5. týden, repríza, HD
17:00 Fotbal
EL a EKL, upoutávka, repríza, HD
18:00
Živě
Fotbal
Fotbal, studio, premiéra, živě, HD
18:45
Živě
Fotbal
Slovácko – Nice, Evropská konferenční liga, základní skupina, premiéra, živě, HD
20:45 Fotbal, studio
21:00
Živě
Fotbal
Řím - Betis, Evropská liga, základní skupina, premiéra, živě, HD
23:00 Fotbal, studio
23:15
Živě
Fotbal
EL/EKL, sestřih, premiéra, živě, HD
07.10.2022
00:45 Fotbal
Omonia – Man.United, Evropská liga, základní skupina, repríza, HD
03:00 Házená
Dinamo Bucaresti - Porto, Liga mistrů EHF, muži, repríza, HD
04:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
05:00
Živě
Formule 1
Velká cena Japonska, trénink 1, premiéra, živě, HD
06:00 Formule 1
06:15 Televizní nákupy
07:30 GP Confidential
HD
08:00
Živě
Formule 1
Velká cena Japonska, trénink 2, premiéra, živě, HD
09:15 Tipos extraliga, sestřih
HD
09:45 Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
10:00 Televizní nákupy
11:15 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/5, repríza, HD
12:15 Formule 1
Velká cena Japonska, trénink 1, repríza, HD
13:30 Formule 1
Velká cena Japonska, trénink 2, repríza, HD
14:45 Fotbal
Slavia – CFR, Evropská konferenční liga, základní skupina, nové, HD
16:45 Házená
Pick Szeged - Aalborg, Liga mistrů EHF, muži, nové, HD
18:15 Házená
Kielce - Kiel, Liga mistrů EHF, muži, nové, HD
19:45
Živě
Lední hokej
Geneve-Servette HC - ZSC Lions, Národní liga, základní část, premiéra, živě, HD
22:15 Lední hokej
Brynäs - Leksand, SHL, základní část, nové, HD
08.10.2022
00:15 NCAA, sestřih
nové, HD
00:45 Lední hokej
Liptovský Mikuláš - HC Košice, Tipos Extraliga, základní část, 7. kolo, repríza, HD
03:15 GP Confidential
HD
03:45 Formule 1
Velká cena Japonska, trénink 2, repríza, HD
05:00
Živě
Formule 1
Velká cena Japonska, trénink 3, premiéra, živě, HD
06:00 Formule 1
06:15 Televizní nákupy
07:45 Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
08:00
Živě
Formule 1
Velká cena Japonska, kvalifikace, premiéra, živě, HD
09:15 GP Confidential
HD
09:45 Zlaté okamžiky
10:00 Televizní nákupy
11:00 Fotbal
EL/EKL, sestřih, repríza, HD
12:30 Lední hokej
Brynäs - Leksand, SHL, základní část, repríza, HD
14:30 Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
14:45 Tipos extraliga, sestřih
HD
15:15
Živě
Lední hokej
Frölunda - Luleå, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
17:45 Zlaté okamžiky
18:00
Živě
Lední hokej
HV71 - Linköping, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
20:30 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/5, repríza, HD
21:30
Živě
NCAA, americký fotbal
základní část, 6. týden, premiéra, živě, HD
09.10.2022
01:00 NCAA, sestřih
HD
01:30
Živě
NCAA, americký fotbal
základní část, 6. týden, premiéra, živě, HD
05:00 Poker
World Poker Tour Season XVIII/A, 2022 24/5, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
HV71 - Linköping, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 GP Confidential
HD
11:30 Tipos extraliga, sestřih
HD
12:00 NCAA, sestřih
HD
12:30 Házená
Valur - HC DAC Dunajská Streda, EHC, Ženy, 2. kolo, 2. leg, repríza, HD
14:00
Živě
Házená
RK Krim Mercator- FTC-Rail Cargo Hungaria, Liga mistrů, ženy, premiéra, živě, HD
15:45 Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
16:00
Živě
Házená
Brest Bretagne - DHK Baník Most, Liga mistrů, ženy, premiéra, živě, HD
17:45 Házená
Budućnost - Metz Handball, Liga mistrů, ženy, nové, HD
19:15 Tipos extraliga, sestřih
HD
19:45
Živě
Házená
HC DAC Dunajská Streda - Valur, EHC, Ženy, 2. kolo, 2. leg, premiéra, živě, HD
21:30 Fotbal
Fenerbahce - Karagümrük, Turecká Süper Lig, 9. kolo, dnešní, HD
23:30 Lední hokej
Spišská Nová Ves - HK Poprad, Tipos Extraliga, základní část, 8. kolo, repríza, HD
10.10.2022
02:00 Lední hokej
Fribourg-Gotteron - SC Bern, Národní liga, základní část, repríza, HD
04:30 Fotbal
EL/EKL, sestřih, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Fribourg-Gotteron - SC Bern, Národní liga, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Lední hokej
Geneve-Servette HC - ZSC Lions, Národní liga, základní část, repríza, HD
13:30 Lední hokej
Spišská Nová Ves - HK Poprad, Tipos Extraliga, základní část, 8. kolo, repríza, HD
16:00 Fotbal
Fenerbahce - Karagümrük, Turecká Süper Lig, 9. kolo, repríza, HD
18:00 Fotbal
EL a EKL, upoutávka, nové, HD
19:00
Živě
Fotbal
Trabzonspor - Kasimpasa, Turecká Süper Lig, 9. kolo, premiéra, živě, HD
21:00 NCAA, americký fotbal
základní část, 6. týden, repríza, HD
11.10.2022
00:30 Fotbal
Slovácko – Nice, Evropská liga, základní skupina, repríza, HD
02:30 Fotbal
Omonia – Man.United, Evropská liga, základní skupina, repríza, HD
04:45 Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
05:00 Fotbal
EL a EKL, upoutávka, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Frölunda - Luleå, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Lední hokej
HV71 - Linköping, SHL, základní část, repríza, HD
13:30 Házená
Valur - HC DAC Dunajská Streda, EHC, Ženy, 2. kolo, 2. leg, repríza, HD
15:00 Házená
HC DAC Dunajská Streda - Valur, EHC, Ženy, 2. kolo, 2. leg, repríza, HD
16:30 Fotbal
Basel – Slovan Bratislava, Evropská konferenční liga, základní skupina, repríza, HD
18:30 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 9. kolo, nové, HD
19:15
Živě
Lední hokej
Sparta Praha - Jukurit, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
22:00 Lední hokej
Frölunda - Grenoble, CHL, základní skupina, dnešní, HD
12.10.2022
00:00 Lední hokej
Rapperswil-Jona Lakers - Slovan, CHL, základní skupina, dnešní, HD
02:30 NCAA, americký fotbal
základní část, 6. týden, repríza, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
HV71 - Linköping, SHL, základní část, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 NCAA, americký fotbal
základní část, 6. týden, repríza, HD
14:30 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 9. kolo, HD
15:15 Házená
Brest Bretagne - DHK Baník Most, Liga mistrů, ženy, repríza, HD
17:00 Lední hokej
Oceláři Třinec - HC Davos, CHL, základní skupina, repríza, HD
19:30 Zlaté okamžiky
19:45
Živě
Lední hokej
EV Zug - Olimpija Lublaň, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
22:15 Lední hokej
Wolfsburg - TPS Turku, CHL, základní skupina, dnešní, HD
13.10.2022
00:15 Lední hokej
Mountfield - Eisbären Berlin, CHL, základní skupina, repríza, HD
02:45 Tipos extraliga, sestřih
HD
03:15 Fotbal
Slovácko – Nice, Evropská liga, základní skupina, repríza, HD
05:15 Fotbal
Turecká Süper Lig, nejlepší okamžiky, 9. kolo, HD
06:00 Televizní nákupy
07:30 Lední hokej
Mountfield - Eisbären Berlin, CHL, základní skupina, repríza, HD
10:00 Televizní nákupy
11:00 Fotbal
Trabzonspor - Kasimpasa, Turecká Süper Lig, 9. kolo, repríza, HD
13:00 Fotbal
Fenerbahce - Karagümrük, Turecká Süper Lig, 9. kolo, repríza, HD
15:00 Fotbal
Basel – Slovan Bratislava, Evropská konferenční liga, základní skupina, repríza, HD
17:00 Fotbal
EL a EKL, upoutávka, repríza, HD
18:00
Živě
Fotbal
studio, premiéra, živě, HD
18:45
Živě
Fotbal
Evropská konferenční liga, základní skupina, premiéra, živě, HD
20:45 Fotbal, studio
21:00
Živě
Fotbal
Evropská konferenční liga, základní skupina, premiéra, živě, HD
23:00 Fotbal, studio
23:15
Živě
Fotbal
EL/EKL, nejlepší okamžiky, premiéra, živě, HD

© 2021